Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to mnie nie zależy na tych 18 złotych tylko na zabawie z tym dodatkiem. No cóż, popełniłem błąd kupują wersję US (chciałem mieć szybciej a mam teraz problemy a w dużej mierze chodziło o dodatki do gry). No cóż, człowiek uczy się na błędach. Musi sobie teraz radzić. Ale dzięks za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pytanie zadane, czekam na odpowiedź na oficjalnym forum, nie trzeba niczego udowadniać wystarczy odesłać towar zakupiony i oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Niech się trochę dział prawny SCEP ochłodzi w te ciepłe dni.

Hmm nie wydaje mi się żeby w tym akurat przypadku obowiązywało to prawo... albo są oddzielne przepisy albo traktowane to jest jako usługa.

Odnośnik do komentarza

jutro w strefie RE5 w Home między 16-20 czasu EST będzie dostępny użytkownik Locust_Star,jest to jeden z twórców gry i będzie można z nim pogadać jak również zagrać z nim co-op w RE5(można go uruchomić bezpośrednio z Home)-jeden chapter lub 20min.Jeśli ktoś ma RE5 i jest chętny na partyjkę z twórcą gry i jednocześnie będzie miał szczęście to niech próbuje,może się uda

 

aha-news z us.blog.playstation

Odnośnik do komentarza

To z tym DLC to juz jest s(pipi)ysynstwo.

 

Jak mozna tak przycinac i nie udostepniac w pelni produktu ktory defacto juz kupilismy.

 

Placisz za gre 200zl i nie mozesz byc pewien czy masz wszsytko co jest dostepne na plycie.

 

Straszne w(pipi)ienie mnie wzielo, i jest to jak by nie patrzec straszne dymanie klienta.

 

 

Podziwiam Citerion. Dla nich wielki szacunek, A Capcom h w d

Odnośnik do komentarza

kupilem dodatek i okazalo sie ze w niego nie zagram bo gra jest z licencja na ameryke polnocna , normalnie moglbym kogos zaj...ac tu juz nie chodzi o te glupie 18 zlotych ale jesli policzyc ile takich naiwniakow dalo sie nabrac to mozna wyobrazic sobie ile capcom zarobilo za friko tym bardziej ze podobno to dlc znajdowalo sie na plycie z gra ja rozumiem ze gdybym kupowal gre w stanach to znalbym jej pochodzenie ale kupilem ja we wroclawiu w gekonie za 199 zlotych. co to k..a jest za cyrk to ja kupujac gre mam pytac skad ja sciagneli? mam gdzies regionalizacje skoro gra jest w pal i dziala na mojej konsoli . jesli cos z tym nie zrobia to sony poland za to odpowie

Odnośnik do komentarza
kupilem dodatek i okazalo sie ze w niego nie zagram bo gra jest z licencja na ameryke polnocna , normalnie moglbym kogos zaj...ac tu juz nie chodzi o te glupie 18 zlotych ale jesli policzyc ile takich naiwniakow dalo sie nabrac to mozna wyobrazic sobie ile capcom zarobilo za friko tym bardziej ze podobno to dlc znajdowalo sie na plycie z gra ja rozumiem ze gdybym kupowal gre w stanach to znalbym jej pochodzenie ale kupilem ja we wroclawiu w gekonie za 199 zlotych. co to k..a jest za cyrk to ja kupujac gre mam pytac skad ja sciagneli? mam gdzies regionalizacje skoro gra jest w pal i dziala na mojej konsoli . jesli cos z tym nie zrobia to sony poland za to odpowie

Haha niezły lol, już to widzę jak Sony ponosi odpowiedzialność za Twoją niewiedze przy kupowaniu gier.

Przed zakupem dodatku na psn należy sprawdzić jaką wersje gry posiada się w domu. Wesołych Świąt.

To tylko 18 zł.:)

Odnośnik do komentarza
Tak się zastanawiam, da się grać w RE5 w kooperacji na jednej konsoli 2 kontami (a la LBP)? Trofea by od razu wpadły mi i bratu :)

podobnie jak w przypadku wyboru własnej muzy z dysku,robienia screenhotów w ciągu gry, granie na raz będąc zalogowanym do dwóch kont jest opcją dostępną w firmware i tylko od twórców zależy czy ją zaimplementują.Niestety podobnie jak z wymienionymi przeze mnie funkcjami tak i z tą jakoś się nie kwapią i na razie tylko LBP i Res2 umożliwia jednocześnie logowanie dwóch kont :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Probowal ktos przejsc PRO bez uzywania infinity ammo? Przeszedlem wlasnie Veteran ,wbijam odrazu na PRO i przy pierwszej zadymie (wioska po ktorej biega kat) 1 hit = dead. Wolalbym nie uzywac "cheatow" na ammo ,ale sam nie wiem czy w ogole mozliwe jest przejscie tego poziomu nie uzywajac ich O_o

Odnośnik do komentarza

Skoro ty dostajesz z "czitem" sporo shitu ,a ja bez uzywania ich znalazlem przez cala runde 100<tu wstaw walute> ktore lezalo sobie na polce to wychodzi niezly LOL. :mellow: No nic , narazie nie kupuje tych wspomagaczy dla broni i gram z normalnymi upgrade'ami ,moze jakos przetrzymam do konca gry ... chociaz z "mUzgiem" Chrisa bedzie ciezko -_-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...