Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Probowal ktos przejsc PRO bez uzywania infinity ammo? Przeszedlem wlasnie Veteran ,wbijam odrazu na PRO i przy pierwszej zadymie (wioska po ktorej biega kat) 1 hit = dead. Wolalbym nie uzywac "cheatow" na ammo ,ale sam nie wiem czy w ogole mozliwe jest przejscie tego poziomu nie uzywajac ich O_o

Jakoś przeszedłem, bez infinite ammo i bez żywego gracza do pomocy, więc możesz być pewny, że się jednak da. Chociaż powiem ci szczerze, że jeżeli już na początku masz takie problemy to chyba szkoda twoich nerwów, niektóre sekwencje autentycznie potrafią człowieka rozłożyć.

 

Hint speszyl for ju - zaraz jak kat rozpieprzy bramę wiej i schowaj się do wraku autobusu i stamtąd nawalaj do przeciwników. Raz, że kat ci tam nie wejdzie, a dwa, że nikt cię nie zajdzie od tyłu. Przeciwników dobijaj nożem i kiedy tylko się da wal im z nogi. Co ważne - jeżeli w ogóle myślisz o przejściu PRO bez infinita (i bez lamerskiego wracania się do leveli) to już od samego początku musisz oszczędzać naboje do magnuma i granatnika, będą ci bardzo potrzebne pod koniec gry.

 

Tak czy siak powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Jakoś przeszedłem, bez infinite ammo i bez żywego gracza do pomocy, więc możesz być pewny, że się jednak da. Chociaż powiem ci szczerze, że jeżeli już na początku masz takie problemy to chyba szkoda twoich nerwów, niektóre sekwencje autentycznie potrafią człowieka rozłożyć.

 

Hint speszyl for ju - zaraz jak kat rozpieprzy bramę wiej i schowaj się do wraku autobusu i stamtąd nawalaj do przeciwników. Raz, że kat ci tam nie wejdzie, a dwa, że nikt cię nie zajdzie od tyłu. Przeciwników dobijaj nożem i kiedy tylko się da wal im z nogi. Co ważne - jeżeli w ogóle myślisz o przejściu PRO bez infinita (i bez lamerskiego wracania się do leveli) to już od samego początku musisz oszczędzać naboje do magnuma i granatnika, będą ci bardzo potrzebne pod koniec gry.

 

Tak czy siak powodzenia.

Tamta runda juz pekla , teraz jestem w 2.1 i jak narazie ,o dziwo,jest latwo.

Ja akurat uzylem innej techniki - nie wszedlem do autobusu tylko skitralem sie na sama gore budynku do ktorego wchodzi sie odrazu w tej lokacji. Kolesie ida po dwoch i latwo i wybic :)

 

Naboi do Magnuma i Granatnika mam "fpyte" bo zanim sie obudzilem ,ze cos takiego w ogole posiadam

Wesker juz padl

i gre ukonczylem.Tak naprawde to potega PRO tkwi jedynie w koszacych energie hitach przeciwnikow . Kasy dostaje sie duzo (200N w kazdej skrzynce),przeciwnicy zostawiaja o wile e wiecej ammo do broni ,no i jedynym problem pozostaje durne AI drugiego kompana.Jakos bedzie , tak naprawde obawiam sie tylko psow

uroborosa za ktorym lata sie z miotaczem ognia i weskera bo w kolesia trzeba sporo olowiu wpakowac

,reszta powinna byc cacy ,ale jak mowie ,wszystko rowniez zalezy od tego jak mUzg drugiego kompana zadziala w danej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Hej!!

 

A ja mam podobny problem. Mieszkam w Warszawie. Grę zakupiłem w polskim sklepie a dlc ściągnąłem po zapłaceniu kartą kredytową z PSN PL które to jest dostępne w Polsce tylko w języku angielskim. To chyba jednak nie ma znaczenia. Zaznaczam, iż grę przeszedłem już trzy razy na trzech poziomach trudności. Co więc mogę jeszcze zrobić albo co ewentualnie sknociłem. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo w tej chwili jestem w kropce. Mam tryb versus i zarazem nie mam.

Odnośnik do komentarza

Hej!

No właśnie. Problem z tym regionem. Jest "jedynka" zamiast "Dwójki. To chyba jest przyczyna mego problemu. Grę kupiłem w prywatnym sklepie z grami i konsolami. Wydaje mi się tylko że o takim fakcie powinni informować przed zakupem. Ja nigdy bym nie przypuszczał, iż w polskim sklepie można kupić grę przeznaczoną do sprzedaży na rynek amerykański. To takie troszkę " nabijanie klienta w butelkę". Jak myślicie? Widać brakuje nam jeszcze sporo do Europy. Mimo wszystko jednak na przyszłość będę już mądrzejszy. Dzięki serdeczne za pomoc.

 

Powiedzcie mi tylko jeszcze co ja mam teraz zrobić aby jednak zagrać w to DLC?

Odnośnik do komentarza
Hej!

No właśnie. Problem z tym regionem. Jest "jedynka" zamiast "Dwójki. To chyba jest przyczyna mego problemu. Grę kupiłem w prywatnym sklepie z grami i konsolami. Wydaje mi się tylko że o takim fakcie powinni informować przed zakupem. Ja nigdy bym nie przypuszczał, iż w polskim sklepie można kupić grę przeznaczoną do sprzedaży na rynek amerykański. To takie troszkę " nabijanie klienta w butelkę". Jak myślicie? Widać brakuje nam jeszcze sporo do Europy. Mimo wszystko jednak na przyszłość będę już mądrzejszy. Dzięki serdeczne za pomoc.

 

Powiedzcie mi tylko jeszcze co ja mam teraz zrobić aby jednak zagrać w to DLC?

Na błędach człowiek się uczy. Widać, że jesteś zielony w temacie. Wersje europejskie najłatwiej rozpoznać po oznaczeniach wiekowych.

Jeśli uważasz, że sklepy branżowe nabijają cię w butelkę to idź do empiku. Różnica w cenie wynosząca 100 zł to była normalka. Nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Nie wystarczy włączyć nieskończoną amunicję. Musisz do każdej broni z osobna dokupić (w menu bonus features) nieskończoną amunicję by móc ją używać.

a jak by bylo malo, to jeszcze trzeba wlaczyc owo opcje w menu "ustawien specjalnych" .

pamietam, ze tez mialem zonka.

za najlepsza bron uwazam kolta500 (nie pamietam jego dokladnej nazwy).

teraz moja kolej... gdzie moge zanlezc "baracude" ? jedyna bron, ktorej niee mam :/

Odnośnik do komentarza
Nie wystarczy włączyć nieskończoną amunicję. Musisz do każdej broni z osobna dokupić (w menu bonus features) nieskończoną amunicję by móc ją używać.

a jak by bylo malo, to jeszcze trzeba wlaczyc owo opcje w menu "ustawien specjalnych" .

pamietam, ze tez mialem zonka.

za najlepsza bron uwazam kolta500 (nie pamietam jego dokladnej nazwy).

teraz moja kolej... gdzie moge zanlezc "baracude" ? jedyna bron, ktorej niee mam :/

 

 

Wycisłem platyne ale o broni "baracuda" nie słyszałem :) Może chodzi Ci o shotguna: "Hydra Triple Barrel Shotgun" jeśli tak musisz zaupgrejdować na full wszystkie podstawowe shotguny na aby dostać możliwość kupna w/w gnata.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

no wkońcu mam przyjemność osobiście zająć się RE5. Grafika piękna, jeszcze bardziej podoba mi się niż w killzone 2. Tak właśnie powinna wyglądać Afryka, a nie taka jak w parodii Far Cry 2. Sama rozgrywka mimo rozwiązań z poprzednich generacji jest rajcowna. Jak dla mnie giera na 8/10. Najgorszy aspekt gry, to włażenie pod nogi komputerowej partnerki i walka nożem.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie powoli na Veteranie i póki co zaczynam 3-3. I kilka słów o odczuciach. Technicznie majstersztyk - grafika jest naprawdę rewelacyjna. Klimat również - ten afrykański żar i duchota wylewa się z ekranu. Co do fabuły to się nie wypowiem, bo jak pisałem - to mój pierwszy Resident. Sposób jej prowadzenia(dialogi, filmiki)nie przypadł mi do gustu. Gameplay jest świetny - trzeba po prostu oswoić się ze sterowaniem. Zgadzam się tu z komentarzami ze zgrentgena - gdyby sterowanie było inne, trzeba byłoby przemodelować całą grę. Jak już się ogarnie nieco drętwe sterowanie, to gra daje naprawdę masę zabawy. Poziom trudności na Veteranie jest dobrze wyważony, choć myślałem, że będzie trudniej. Na razie tylko raz miałem większe problemy - w trzecim chapterze w wiosce gdy walczyło się z

dwoma wielkimi Majini z maczugami(+ milion 'zwykłych')naraz

.

 

E: Te skarby do trofeum to trzeba wszystkie mieć w ekwipunku czy wystarczy znaleźć(i można sprzedać)?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...