Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Skończyłem doszczętnie bo z platyną w tle :) Gra świetna, jedna z bardziej miodnych na ps3, szczególnie w multi , grafa rządzi(

świątynia

:o), bronie, dodatki, ale .... daleko jej do "czwórki", może dlatego, że wtedy było to coś nowatorskiego, szokowało. Po za tym pozostaje sentyment.Mam nadzieje, że do tej części też pozostanie. 9/10 (żeby nie było re4 to dla mnie 11/10 :) )

Odnośnik do komentarza

po demku podchodziłem do gry sceptycznie, ale zaryzykowałem i nie żałuje grafika i grywalność na wysokim poziomie. Szkoda tylko że mało zostało w tej grze z serii Resident Evil. Ogólnie 8/10. W konwencji w jakiej stworzony jest RE 5 chętniej bym zobaczył nową część Dino Crisis, tropikalna wyspa i sieczka z dinozaurami to było by świetne, wogóle sam RE5 niektórymi schematami przypominał mi DC 2 np. walka z bossem na łodzi i strzelanie z działek do macek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

RE5 solo to porażka, taką grę to tylko na prof lub veteranie, ale niestety AI kuleje na tych poziomach...mimo nieskończonej amunicji w najbardziej za(pipi)istych pukawkach mój partner potrafił niezłe numery odwalać co kończyło się reloadem...

 

W Coopie z obowiązkowym HS gra się wyśmienicie.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Tylko masz ten problem,

grając solo będziesz się wkurzać na Sheve, grając przez psn pewnie trafisz na ludzi z pełnym eq, czyli nic się nie namęczysz bo partner będzie śmigał z bazook`ą i nieskończoną amunicją w magnumie.

Cóż cięzki wybór najlepiej poszukaj kogoś kto jeszcze gry nie przeszedł i graj z nim.

Świetna zabawa gwarantowana. :D

I miejcie HSy !

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
Tylko masz ten problem,

grając solo będziesz się wkurzać na Sheve, grając przez psn pewnie trafisz na ludzi z pełnym eq, czyli nic się nie namęczysz bo partner będzie śmigał z bazook`ą i nieskończoną amunicją w magnumie.

Cóż cięzki wybór najlepiej poszukaj kogoś kto jeszcze gry nie przeszedł i graj z nim.

Świetna zabawa gwarantowana. :D

I miejcie HSy !

 

 

Nom dokladnie...

Probowalem grac przez co-op ale co ktos dolaczal to mial 'bogwiejakie' giwery, wiec chyba ten pierwszy raz spedze solo.

Odnośnik do komentarza

grajac na splicie dlaczego partner nie moze upgradeowac broni? nie dosc, ze gra ssie, chrupie i co tam jeszcze, na splicie to dodatkowo nie mozna robic tak prostej czynnosci... na x360 chyba nie ma z tym problemu.

 

jest ktos chetny do grania w co-opie? normala zaliczylem [tez online] teraz chcialbym powalczyc na veteranie ;] no i brakuje mi 3 emblemow

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Jestem obecnie w drugim chpt. - mam pytanie: w jakie bronie warto inwestowac kase? Warto kupic kamizelke? (az 1000g).

Musze przyznac ze gra jest dosc ciezka (normal), RE4 skonczylem wielokrotnie i myslalem ze nie bede mial zbytnio problemow z piątką, a tu niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Na początek pakuj w te giwery, które masz (dopakuj na maksa oba Handgun'y), warto także upgrade'ować MP5 i Shotgun'a a w przyszłości Sniper Rifle. Jeśli chcesz szybko zdobyć kasę na upgrade tych broni do zalicz ze trzy razy chapter 4-1 (nawet na Easy) i zbieraj wszystkie skarby (w tym chapterze jest ich najwięcej). Przy próbie scalakowania RE5 i tak musisz upgrade'ować wszystkie, ale na początek inwestuj w te, które wymieniłem. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...