Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mevek

zakupilem owy dodatek i nie powiem wciagnelo mnie na Amen!

Podoba mi powrot pokonywania drzwi, jak zaczasow Genesis'a :) badz nozem pojechac po calosci, jak sie nie podoba.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Ja czekam na wsparcie dla nowych kontrolerów. Dopiero wtedy kupię nowe wydanie. Moim zdaniem nie warto teraz kupować tego dodatku.

o czym mowa ?

P.S

nie moge znalezc 3-iego Kodu do kompa, mam tylko 2-wa i zakrwawiona Kartke?

Czas najwyzszy sie obudzic!

 

JUZ MAM !!! [kominek dal sie we znaki] :)

Uffff...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Kupowac te DLC, czy sie wstrzymac?

Wiadomo moze, ile tych DLC ma jeszcze wyjsc? Bo jesli maja byc 2-3, to wole poczekac az sie wszystkie ukaza - kupowanie w zestawie zawsze wychodzi taniej.

 

Tak btw, to ile zajmuje to DLC? Bo na dysku niestety za duzo miejsca to ja nie mam (PS3 40gb), wiec jesli zajmuje duzo, to moze byc problem.

 

DLC zajmuje coś ponad 450 MB, a co do ilości dodatków to jeszcze jeden ma wyjść + jakieś stroje

Odnośnik do komentarza

Chyba zadużo oczekiwałem od tego dodatku. Jakoś tak szybko się skończył a walka finałowa to jakoś tak na siłe zrobiona. Powrót do rezydencji z pierwszej części napewno był czymś wspaniałym ale czemy zagadki są aż tak banalne i czemu nie ma zobiaków , piesków i wogole normalnych przeciwników? Myślę że drugo dodatek nie będzie już tak klimatyczny jak ten ale fajnie że są te punkty i ranking na koniec.

Odnośnik do komentarza

Chyba zadużo oczekiwałem od tego dodatku. Jakoś tak szybko się skończył a walka finałowa to jakoś tak na siłe zrobiona. Powrót do rezydencji z pierwszej części napewno był czymś wspaniałym ale czemy zagadki są aż tak banalne i czemu nie ma zobiaków , piesków i wogole normalnych przeciwników? Myślę że drugo dodatek nie będzie już tak klimatyczny jak ten ale fajnie że są te punkty i ranking na koniec.

Wczoraj z triboyem odpaliliśmy na pro i powiedziałem dokładnie to samo, czemu nie ma przeciwników w rezydencji? Miło było się zdziwić gdy po chwili do pokoju wlazł koleś z kotwicą :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezła kpina te całe DLC, niby tyle czasu je robili, a efekty mizerne. Zacznę od tego, że ewidentnie brakuje przeciwników wyskakujących znienacka czy też PSA !, który by się wbił przez szybę. 8 tych samych wrogów na całe DLC to padaka. Skandaliczna długość gry też robi swoje, a odnowiony tryb mercenaries to jawna kpina. Przede wszystkim nie można używać postaci z Reunion w zykłym merc., a 80% postaci się nie odblokowuje, bo można je jedynie KUPIĆ ! co jest lekkim syfem. Drugie DLC przyniesie pewno kolejną godzinkę gry i drugą połowę postaci do Mercenaries. Cholerna porażka, a miało być niby tak fajnie.

Odnośnik do komentarza

A mi sie podoba :) Nie wiem czego oczekujecie za kilkanascie zeta? Przeciwnicy sa inni niz w podstawowej wersji,bo i miejsce jest inne.Fajnie zrobiona rezydencja,dobry pomysl z pulapkami.

Nie moge tylko znowu znalezc tych 18 gwiazdek do kompletu :)

Czekam na drugie DLC.Stroje powinny byc sprzedawane oddzielnie.Kupilbym ten dla Shevy,ale dla Chrisa nie chce.

Odnośnik do komentarza

A mi sie podoba :) Nie wiem czego oczekujecie za kilkanascie zeta? Przeciwnicy sa inni niz w podstawowej wersji,bo i miejsce jest inne.Fajnie zrobiona rezydencja,dobry pomysl z pulapkami.

Nie moge tylko znowu znalezc tych 18 gwiazdek do kompletu :)

Czekam na drugie DLC.Stroje powinny byc sprzedawane oddzielnie.Kupilbym ten dla Shevy,ale dla Chrisa nie chce.

Podobać mi też się podoba, świetny klimat i trochę klasycznego Residenta, gdzie jest więcej szukania niż strzelania chociaż nie jest to poziom zagadek z dawnych części, nie ma akcji z mieszaniem sprzętu itd. Zauważ tylko kiedy zapowiedzieli te episody...pół roku temu i przez pół roku zrobili chapter tak krótki, że uszy więdną. A przeciwnicy to w zasadzie ten sam x8 + ścierwo, które leży na ziemi i może cię złapać. Za 18 złotych otrzymujemy 1/4 długości Modern Warfare 2, więc nie jest źle. Stroje powinny być darmo, ale takie mamy czasy, a Capcom to chyba najbardziej pazerne na kasę typy na rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drugi dodatek powraca do formuły podstawowej gry. Mnóstwo przeciwników (ponad 400), praktycznie każdy rodzaj z podstawki, pełno amunicji itd. Czas pierwszego przejścia w coop na veteranie z kilkoma śmierciami prawie dwie godziny. Oba dodatki spełniają swoją role, czyli odciągają od podstawki, która większości pewnie już się znudziła. Nowy Mercenaries też daje rade, jest więcej przeciwników naraz, przez co łatwiej nabić wyższe oceny (łatwo można przedłużyć combo). Nowe postacie trzymają poziom (Rebbeca rządzi).

 

Ogólnie za tą cene nie jest źle, a nawet dobrze/bardzo dobrze :). Kilka godziń gry zanim dodatki się znudzą, a na deser nowy Merc. Polecam tym, którzy znudzili się już podstawką :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Śmiem wątpić, że ludzie zaczną kupować 1,5 roczną grę tylko ze względu na fakt, że obsługuje Move skoro pewnie i tak padem grać się będzie wygodniej.

Ileś tam kopii z pewnością się sprzeda, ale nie przesadzajmy, że będą to jakieś duże liczby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...