Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

O 3rd strike faq to tam nie ma, ale jest do SFIV. A one się trochę różnią jednak co?

O ja (pipi)ę!

 

EDIT: Ale nie będę okrutny..."Zeskroluj" trochę w dół bo subforum o sf3 jest niżej...Jeśli nic nie znajdziesz w temacie o Kenie to zaznacz "odśwież od początku" i wyskoczy setka mniej lub bardziej wartościowych topiców ^_^

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakby to kogoś interesowało, to Kuroda zaczął grać na GGPO pod ksywą HoshinoAki. Jak na razie gwałci tylko Japończyków a jego mecze ściągają całą masę "widzów" (podobno zgromadził ponad 90'ciu). Na srk w dziale o 3s pojawiły się nagrania, które można obejrzeć przez emu. Kuroda gra różnymi postaciami(głównie Akumą, choć wybiera też denjin Ryu i Seana [wszystkiego nie oglądałem]).

Naprawdę jest co oglądać. Szczególnie fajnie to wygląda kiedy Akumą crossupuje quick-recoverującego(lol) się przeciwnika i linkuje supera po s.mk. albo w rogu dp+MK ze skoku, c.mk x dp xx super i linkuje qcb+LK. Do tego dochodzi sporo resetów po qcb+LK, jakiś chory zoning. Ogólnie bardzo dobrze porusza się po planszy. Ryu nie gra może jakoś niesamowicie, jednak prezentuje bardzo solidny styl bazujący na najprostszych combosach po c.mk, doprowadzeniu do rogu i odpaleniu denjina na wstającego (chociaż wydaje mi się, że czasem robi to zbyt późno[może lagi lol] i przeciwnik jest już w powietrzu kiedy on odpala supera [chociaż wiadomo, że chce zmylić tym timing]).

 

PS Zarobił S grając Hugiem...Kręci kółka w sytuacjach, w których użyłby zwykłego rzutu - Ken podchodzi na odpowiednią odległość...SPD...

PS2 całkiem dużo red parries

Odnośnik do komentarza

Skąd wiadomo że to kuroda? Czemu nie gra na automatach czyżby dlatego, że ostatnimi czasy w japońskich arkejdach królują takie gry i nie ma z kim w 3s grać?

Może jest już tak aspołeczny, że nie musi z domu wychodzić :lol:

 

AAA+ to pseudonim Bossa (Kuroda pojechał jego Makoto Seanem lol)

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

2 walki Kurody z SBO

 

- zastanawia mnie czy ten pierwszy juggle po hcb+K to specjalnie żeby skierować przeciwnika do narożnika. Chyba tak, skoro Kuroda nie zdecydował się przetrzymać P aby kontynuować kolejnym wyjazdem z (b),f+P (ok, teraz wiem czemu, napisałem o tym w dalszej części tekstu). Reszta standardowo kara throwy, turtling. Ale te parowanie c.hk w hcb+K wygląda bardzo ładnie. Dziwi jedynie wybór SA2 na shoto (i ta próba, on chyba chciał zlinkować supera po s.lp lol). hcb+K na midscreenie, (b),f+P, skierowanie przeciwnika do narożnika i kontynuacja z (b),f+P widuje się w CM...Po czymś takim dziwi, że nie trafił z (b),f+P po superze.

- parry - fest

 

Team z Taiwanu co prawda nie był najlepszy ale widać, że Kuroda był jak zawsze w znakomitej formie o czym świadczyć może chociażby to, że nadal "przetrzymuje" na ekranie wyboru postaci :potter:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jakiś gość z Kanady tym handluje na (pipi)ayu, zestaw czterech płyt po 50 zielonych. Za wysoka cena jak na moją kieszeń.

Btw: Gra ktoś jeszcze w 3S'a? Dawno nikogo z foruma nie widziałem online, kiedyś można na 2DF/GGPO spotkać cameelaPL, Krillucha i kilku innych. Chyba wszyscy grają już tylko w SFIV ;-)

Chyba w Tekkena :lol:

 

Odnośnie walk Kurody. Podobno zagroził, że w razie nielegalnego zamieszczenia jego walk (tych z wydanych dvd) na sieci odejdzie ze sceny. Na razie nikt nie zaryzykował.

 

 

 

Sprawdź sftchina.com może tam mają...

 

Odnośnik do komentarza

jakies przejsciowe problemy chyba

pare dni temu bralem stamtad schematy i było ok

 

a z CPS3 stare dzieje jeszcze z czasow dumpow KOF3k3 i MS5 jak sie Raz spinał na wiadomosc ze wsjo leci w drodze od chinczkow ze z chwila pojawienia sie dumpu w sieci zaprzestanie prac "i nie bedzie CPS3 emulatora" a po prostu i tak nie był w stanie go popełnic na dodatek jego doroga z XORami prowadziła donikad co mu mame dev dobitnie przy kazdej okazji wytykało. no ale i tak szacun mozna było przynajmniej pograc w CPS2 kilka ladnych late wczesniej zanim Naive to faktycznie rozgryzł

ot tyle po prostu synonim grozb bez pokrycia :D przestanie grac i co? kolesiowi z drugiego konca swiata bedzie to i tak zwisac serdecznie na dłuzsza mete jak bedzie darł to z torenta

o zakonczeniu kariery gracza decyduje tylko rodzina albo utrata skilla, taka prawda szukanie innych wymowek jest załosne no chyba ze mu jeszcze reke z jajami w tryby wcigneło

Odnośnik do komentarza

. W porównaniu do Kurody to tak na oko robi użytek z większej ilości ciosów :lol: W każdym razie rzadko się widzi aby ktoś korzystał z c.HP.

jest też kilka walk dobrych Dudleyów, jest Nuki (nie hit confirmuje jak dawniej ale tak to jest jak się gra w sf4 :potter: ).

Są też inne walki, a po ostatniej posusze w sf3 to najlepsze co można aktualnie obejrzeć.

. Kuroda i MOV vs Momochi. qcb+PP (sparowane) xx SA2 wygląda mega tanio na whiffującego rzut Kurodę ale to mind game :lol:

:thumbsup:

Boss i jego Makoto vs Chun Rikimaru. Mocarny comeback
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...