Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

jedyną w jaką grałem na konsoli było SH4 ?
Współczuję ;>

 

Zainwestuj w jedynkę - najlepsza ze wszystkich, kropka.

 

Zaraz pewnie wyskoczy stado twierdzące, że to druga odsłona jest tą "naj naj" - owszem, ma świetną fabułę i atmosferę, ale jak dla mnie nie jest w ogóle straszna, a w dodatku jest zbyt prosta.

Trójkę także polecam - fabuła nie powala ale klimat grozy i niepewności świetny. No i piękna grafika. Tutaj jednak wypada znać SH1 aby zrozumieć niektóre wątki.

Czwórka w moich oczach (a także wg opinii innych osób) to najgorsza odsłona serii.

SH Origins natomiast to tytuł na jeden raz w przeciwieństwie do pierwszych trzech odsłon. Ukończ serię lepiej chronologicznie, może Origins do tego czasu stanieje (~100zł nigdy bym za to nie dał).

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
ja właściwie kończę już Ratchet & Clank 1 - mam na liczniku ok. 13h i jeszcze może 2 planety. gra jest ładna, prześmieszna i bardzo przyjemna, bierz bez zastanowienia :) szczególnie za taką cenę za jaką można ją wyrwać (ja sam dałem za nówkę w krakowskim Saturnie 40zł)

Czy Ratchet & Clank 1, 2 i 3 PAL-owskie mają przełącznik na NTSC (60Hz), a jeśli nie mają, to czy są wolniejsze od wersji NTSC? Pytałem już o to w stosownym wątku, ale nie doczekałem się odpowiedzi.

R&C1 ma przełącznik na 60Hz - dzisiaj sprawdziłem, jest znacznie szybciej. Więc na 99.9% mają przełącznik też następne części, jeśli koniecznie chcesz się upewnić to mogę włączyć R&C2 i sprawdzić (mam tylko te dwie części). Ale to raczej pewne. R&C2 ma też tryb 16:9 którego niestety brakuje w pierwszej części :(

Odnośnik do komentarza
R&C1 ma przełącznik na 60Hz - dzisiaj sprawdziłem, jest znacznie szybciej. Więc na 99.9% mają przełącznik też następne części, jeśli koniecznie chcesz się upewnić to mogę włączyć R&C2 i sprawdzić (mam tylko te dwie części). Ale to raczej pewne. R&C2 ma też tryb 16:9 którego niestety brakuje w pierwszej części :(

Dzięksy. Kamień spadł mi z serca. Też myślę, że skoro 1 ma, to 2 i 3 również mają. Wobec tego trza będzie trylogię R&C zmłócić, bez dwóch zdań.

Wiem że temat jakby nie o tym, ale skoro była mowa o Kingdom Hearts, mam jeszcze pytanie. Otóż z tego co wiem, w obydwu częściach brak przełącznika. Porównywał ktoś wersję PAL z NTSC? PAL jest wolniejsza, czy nie czuć różnicy?

Odnośnik do komentarza
jedyną w jaką grałem na konsoli było SH4 ?
Współczuję ;>

 

Zainwestuj w jedynkę - najlepsza ze wszystkich, kropka.

 

Zaraz pewnie wyskoczy stado twierdzące, że to druga odsłona jest tą "naj naj" - owszem, ma świetną fabułę i atmosferę, ale jak dla mnie nie jest w ogóle straszna, a w dodatku jest zbyt prosta.

 

 

 

 

Dokuadnie jest tak jak mówisz - jedynka rządzi. Mnie szczegolnie odpychały od 2 reakcje głownego bohatera, który przemierzajac caly ten syf zachowywał sie jak na herbatce u cioci...... Ale gra ogólnie jest dobra, napewno warto wydac te 40+/- pln za ten szpil.

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

1. jaka jest najlepsza koszykowka na ps2 ?

2. czy colin 4 jest chociaz w polowie tak dobry jak colin 2 ? gralem w trojke i 2005 i strasznie nie podoba mi sie model jazdy, jednym slowem DNO

3. za co sie najpierw wziac:

-jak 2 czy jak 3

-ratchet 1, 2 czy 3 ?

 

Odnośnik do komentarza
3. za co sie najpierw wziac:

-jak 2 czy jak 3

-ratchet 1, 2 czy 3 ?

Chronologicznie: Jak and Daxter, Jak II i Jak 3 po kolei. J&D jest grą wybitną, a jeśli uznasz ją np. za zbyt trudną, to i nie masz po co się zabierać za JII. Jeśli już grałeś w J&D, bardzo polecam JII.

W trzy części R&C także wypadałoby zagrać po kolei, bo te gry, te historie, ci bohaterowie ewoluowali równolegle.

Kawał historii PS2 i ważne rozdziały w dziejach zręcznościówek, jak nowożytna trylogia PoP.

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

1. na hali oczywiscie, w streeta gralem i mi nie podszedl. tak wiec ktora czesc NBA2k jest najlepsza ?

 

3. w sumie racja, przejde po kolei. a jak1 byl dosyc prosty, na 100% go przeszedlem i nawet sie nie spocilem:F ;)

Odnośnik do komentarza
Witam, ile zajmuje niewprawionemu graczowi przejście Black'a oraz ile Ojca Chrzestnego ?

nie wprawiony? hmmm normalny gracz przechodzi to w jakies 8-10h[czas spedzony przy grze z srednim czasem powtarzania czesci lvl]. rozgrywke przedluzaja daleko oddalone checkpointy... mysle, ze w jakies 12-16h dasz rade z przerwami na zalamke przy asylum i ostatnim lvl :)

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...