Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

patchowanie PES

Featured Replies

Jest ktoś w posiadaniu albo wie gdzie można znaleźć aktualny option file dla pes6 na psp?

  • Replies 51
  • Views 46.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=29901

  • sir_ryszard
    sir_ryszard

    To się ściąga przez System Settings w grze? Jeżeli tak to kiepsko, ponieważ ściągnąłem grę z internetu, pojawia mi się napis: now update avalible i nic ściągnąć nie mogę. Chyba że ściąga się jakiś pli

  • takie cośik znalazłem    http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com/p/pes-2015-download-links.html   1. Pobieramy plik i rozpakowywujemy. 2. Na pendrivie tworzymy folder PS3. 3. W folderze PS3 two

  • 1 month later...

elo czy jest jakis pacz do PES 6 w wersji PC tak zeby byly aktualne sklady na ten sezon no i statystyki jakies aktualne?

marcinie ku.rwa ale gdzie ja napisalem ze chodzi mi o mandarynkowa lige

 

 

sklady na ten sezon tak ogolnie, bayernem gram. chce zeby byl toni ribery i klose

 

 

ty jednak jest ok, pomylilem sie. dziekuje.

Edited by Ölschmitz

  • 2 weeks later...

Wie ktoś może gdzie znaleźc patcha do PESa 2008 w wersji na PSP??

  • 2 weeks later...
Wie ktoś może gdzie znaleźc patcha do PESa 2008 w wersji na PSP??

 

 

Pewnie chodzi o option file z poprawionymi nazwami klubów, zawodników etc...sam szukam <_<

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Helo. Mam pytanie czy jest moze jakis patch do PES 2009 na xbox360???

Szukam najlepszego patch'a do ps3 pes2009 ... no taki ze wszystkim i z aktualnymi składami (uwzględniając zimowe transfery).

Oficjalny patch 1.3 ma te transfery +polepszone statystyki zawodników (np. benzema ,pato ).Co do koszulek ,nazw,herbów to szczerze powiedziawszy nie instaluje takich rzeczy , tu jest link od pablo z tematu o pes 2009 może okazać się pomocny.

 

WWW.PESGAMING.COM -> chanty, pacze buty i inne duperele na konsole/pc

 

 

  • 4 weeks later...

Witam,

mam xboxa 360 arcade, bez twardziela,nie przerabiam tez konsol,mam więc pytanie...

czy znacie może jakąś stronkę z której mógłbym spisać "z łapy"w option file prawidłowe nazwy klubów,nazwiska,stadionów...

no chyba że jest jakiś inny sposób?

pozdrawiam i sorki,jeśli już padło podobne pytanie,szukałem...

Witam,

mam xboxa 360 arcade, bez twardziela,nie przerabiam tez konsol,mam więc pytanie...

czy znacie może jakąś stronkę z której mógłbym spisać "z łapy"w option file prawidłowe nazwy klubów,nazwiska,stadionów...

no chyba że jest jakiś inny sposób?

pozdrawiam i sorki,jeśli już padło podobne pytanie,szukałem...

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=207510

  • 1 month later...

Mam prośbę o link do Option File na PS3 (PES2009) w którym będą prawdziwe nazwiska wszytskich graczy, klubów itp. z tym, że nie chcę zmian w statystykach poszczególnych zawodników. Dzięki

  • 6 months later...

Witam , moż emi ktoś w łopatologiczny sposob napisac jak sie pat(pipi)e PES 2010 na ps3 , mam tego patcha http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=73887 skopiowalem po wypakowaniu te pliki na pendrive , konsola go odczytuje co dalej robić jak skopiowac te pliki zeby wszystko dzialalo ?

Licze na pomoc pozdrawiam

  • 4 weeks later...

A jak dodać przyśpiewki?

Po skopiowaniu patcha na dysk konsoli (PS3) sprawdzam jak to wygląda w grze, a tu...guzik, zero zmian. Jedynie te, które ja wprowadziłem ręcznie. Czy muszę zatem usunąć z konsoli moje Edit Data by patch zadziałał czy jak? Mam to: [PS3] G.T.M Pro World PES 2010 OF by glen the magpie [gtmproworld]

 

EDIT: Nie wszystkie patche są kompatybilne z poszczególnymi wersjami gry. Mam teraz wszystko co chciałem.

Potrzebuje jakiegos tutka do paczowania za pomoca DkZ Studio, bo nie ogarniam tego.Moze byc po angielsku.

Ale chyba jest już do najnowszej łatki kitserver, więc co Ty za pacza masz, że przez dekazete Ci każą robić?

1. Jaki jest obecnie najlepszy OF do Pes2010 na Ps3? By Rosh v1.2 i v1.3?

 

2. Mogę wgrać więcej niż jeden OF na Ps3? Bo od Rosha nie ma polskiej ligi (wiadomo) więc chciałbym dorzucić jeszcze ten od Mario and Byczy.

Edited by SłupekPL

Nie wiem czy da się nagrać 2 OFy na jeden profil ps3 ale zawsze możesz nagrać na inny profil drugiego OF i sobie je zmieniać niestety wtedy trzeba wychodzić z gry .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.