Skocz do zawartości

patchowanie PES


are91

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam mam little big problem. Ściągnąłem patcha (OF) Rosha 2.0 plus updejt do niego 2.1 ładnie je skopiowałem w jednośc, po czym mozolnie skopiowałem recznie na dysk chlebaka. i mi wyskakuje błąd przy uruchamianiu gry pod tytułem" Load failed because data is from different version. Download content and update data" WTF? Mam oficjalnego pacza 1.03 nie działało odinstalowałem go także nie pomogło, usunąłem wszystkie sejwy to samo. wersję jaka posiadam płytki to BLES 00688.

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Generalnie robi się tak jak napisałeś z tym że na konsoli nie ma problemu i wszystko się ściąga. Nie pamiętam jak było na pc ale chyba musisz ściągnąć normalnie z neta , ostatni patch ma numer 1.7/1.3 . Prawdopodobnie , jesli chcesz zrobić download przez system settings to musisz mieć cd keya do tego (ale nie wiem , sam miałem oryginał ) .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Czołem piłkarze. Gram trochę w PES 2010 na PC i interesuje mnie jakiś dobry patch z aktualnymi składami, statystykami piłkarzy i ewentualnie oryginalnymi nazwami klubów, ewentualnie strojami. Jaki patch jest obecnie najlepszy?

 

Ściągnij sobie GamingAccess Community Patch 3.50 FULL VERSION REUPLOADED

Patch daje buty, stadiony, piłki, stroje,muzyke, menusy z MŚ oraz oryginalne ligi i dużo dużo więcej :smile:.

Edytowane przez CeHa
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko do posiadaczy PESA 2011 na x360.

Czy po wrzuceniu jakiegos OFa gra dluzej sie wam wczytuje? Chodzi mi tu glownie o wczytywanie sava przy wlaczaniu gry oraz nawet np jak chce zaladowac stan gry z Ligi Mistrzow to juz nawet musze czekac kilka sekund zeby sie pokazal ekran z wyborem slotu, a i samo wczytywanie tego sava trwa dobre kilka sekund...

Osobiscie mam OFa od dragonskina ver 2, wszystko wyglada elegancko: nazwy, emblematy, stroje, tylko to wczytywanie troche za dlugie...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Panowie, mam pytanko odnośnie update'u PESa 2012 na PS3.

 

Nigdy wcześniej tego nie robiłem, a natknąłem się na allegro na ofertę (10 zł), w której gość udostępnia jakieś info na mailu odnośnie update'u (Bundesliga, nazwy klubów z PL, itp.). Jak to w praktyce wygląda? Otrzymuję jakiegoś linka, w który wchodzę z poziomu PS3, czy potrzebuję do tego Pendrive'a?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Orson

mam zainstalowany jeden of, pasuje mi wrzucić nowy , który by Reprezentacje dodał

 

pytanie : musze usunać pliki z dysku konsoli z aktualnego OF a czy mogę wgrać nowy , który by koegzystował razem z nim ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

OPTION FILES do PES 2015

 

Prace nad dobrymi OFami zapewne idą już pełną parą, tymczasem dzięki pesianity.org mamy dość prostego OF na PS3. Zawiera on:

 

- herby i loga wszystkich drużyn, turniejów itp

- nazwy wszystkich drużyn, lig, turniejów

- nazwy stadionów wszystkich drużyn

- dodano dwóch trenerów (Beniteza i Venturę)

 

To jest OF do wersji BLUS (czyli US).

 

[download] https://www.dropbox.com/s/o6h1nlfo7cpwdnt/BLUS31480%20PES%202015%20EDIT%20FILES.rar?dl=0

 

Instrukcja instalacji:

 

1. Pobieramy plik i rozpakowywujemy.

2. Na pendrivie tworzymy folder PS3.

3. W folderze PS3 tworzymy folder SAVEDATA.

4. Do folderu SAVEDATA kopiujemy wszystkie foldery z pobranego rara, czyli "BLUSnumerki" itp.

5. Podpinamy pendrive do PS3. 

6. Wchodzimy do zakładki "zapisane dane PS3" nad naszymi grami na dysku.

7. Tam wchodzimy w nasz pendrive i kopiujemy wszystkie pliki na nasz dysk.

8. Enjoy!

Odnośnik do komentarza

juz jest nawet :)

 

niestety w chwili obecnej scena nie ma pojecia jak edytowac pliki graficzne i je nagrywac na konsole bo ps4 takich bajerow nie wspiera wiec poza przetlumaczeniem nazw klubow na realne na razie nic wiecej w tej materii nie da sie ugrac

A mozna sciagnac save z samymi nazwami i nazwiskami ?  jak go wgrac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...