Skocz do zawartości

TOOL vs APC


Totamten

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Absolem napisał:

Polecam odsłuch na słuchawkach, realizacja urywa du.pe. To co mnie najbardziej cieszy to to że Maynard przestał brzmieć ja Chris De Burgh.

1 był na głośnikach, 2 leci na słuchawkach. Zupełnie inny odbiór. 

Swoją drogą bardzo mało tu wokalu, bardzo post metalowa ta płyta. Dla mnie to tylko plus. Zawsze podobał mi się śpiew Maynarda, ale wcale mi go tu nie brakuje.

 

Odliczanie do wersji Fear Inoculum wyciętej z wokalu uważam za rozpoczęte.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie był dzisiaj 3 odsłuch i zaczynam się nieco wkręcać. Dobrze robi mi Descending i fantastyczny, spokojny wokal w Culling Voices. Jednak zdecydowanie nie jest to czołówka i rzeczywiście brakuje czegoś z (pipi)nięciem. Ostatnio puściłem sobie 10k Days i opadła mi kopara jak różnorodnym, ciekawym (lirycznie) utworem jest RosettaStoned wraz z intrem. Albo jak z przytłaczającego utworu tytułowego przechodzimy w The Pot. W Fear Inoculum tego brakuje, to taki luźny zbiór toolowego grania, przypomina raczej the greatest hits.

 

no ale będzie dalej męczone

Odnośnik do komentarza

Pierwsze odsłuchanie (na słuchawkach) wymęczyło mnie niesamowicie. Może dlatego, że nie tego się spodziewałem, a może dlatego, że długaśny to album. Na razie nie rozróżniam zbytnio kawałków, ale za dziesiątym razem będę już wył razem z Maynard'em nucił wszystkie riffy.

 

...o ile wejdzie mi za piątym razem lepiej niż za pierwszym, ma się rozumieć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Okazało się, że nowy album Toola jednak nie jest guwnem 5/10, tylko coraz przyjemniej się go słucha i obecnie mogę dać mocne 7/10. W przypływie emocji po jednorazowym przesłuchaniu niesłusznie go zjechałem, za co przepraszam forumka i wszystkich fanów metalu na świecie.
Poniżej najlepszy numer, podro.

 
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...