Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

sorry za bumpa.

Akurat miałem aparat pod ręką. Darowałem sobie wyciąganie całego sprzętu, ot stanowisko z punktu widzenia gracza, tylko next geny (oprócz starego X'a z którego zrobiłem sobie media center) i kilka gier. Resztę chowam po szafach bądź poza domem.

Aha, uprzedzając komentarze - zdaje sobie sprawę z tego że mam syf i sporo kurzu za TV/dookoła konsol ;)

1002547ck4.th.jpg

 

I jeszcze jedno - wiem że TV nie jest centralnie w środku ale w innym wypadku by mi się Xbox za nim nie zmieścił.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
I jeszcze jedno - wiem że TV nie jest centralnie w środku ale w innym wypadku by mi się Xbox za nim nie zmieścił.

 

 

 

A na ch*** sie tlumaczysz ? Postaw na ziemi i obok postaw kloca - kogo to ;)

 

 

Chill out ...

 

 

 

" NA moje , to ten X stoi za blisko tylniej scianki ,pewno sie mocno grzeje - i na 100% z boku od LCD idzie niezle cieple ku xboxowi . Musisz gdzie indziej go postawic zeby Ci nie padl "

 

 

:lol:

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

luck1985 -> W sumie to tylko atrapy są więc mi to rybka ;<

Lucek -> To samo gier się tyczy :<

 

A z syfem nie idzie nic zrobić, tak się u mnie teraz kurzy że po jednym-dwóch dniach nie odkurzania jest warstwa kurzu widoczna na zdjęciu.

 

aa - na fotce nie ma X0 ;)

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

dzięki za radę, osobiście używam czegoś takiego:

2865026_1_b.jpg

brud zbiera idealnie tylko wkłady szybko się brudzą, za dychę bodajże dwa można wyhaczyć więc z racji mojej oszczędności przecieram tym ustrojstwem tylko TV i konsole, kurz osadzony na meblach wycieram na mokro tylko nie zawsze mam ochotę jak wpadam do domu padnięty po całym dniu i jedyne o czym myślę to zimne piwko przy forum.

a kurzy się przez roboty drogowe za oknem, wcześniej takiej tragedii nie było.

 

Odnośnik do komentarza

bóg wie co to. Grzyb na pewno nie, wilgoci u mnie nie ma ;). A Japońskich popierdółek na Xa jak na lekarstwo jednak istnieją, grałem w około 25-30 gier wydanych wyłącznie w Japonii i są to produkcje dość niszowe lub turówki nie różniące się niczym oprócz historii i drobnych modyfikacji w systemie (Absolute, Diario, Apocalypse...). A te kombini to całkiem niezłe, pomijając fakt że gra wygląda jak konwersja ze SNESa i bardziej nadawałaby się na marketplace.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...