Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Dla szpanu wystawił, żeby każdy widział Najacze. Ale pokój ogólnie ok, mnie się podoba.
Najki to szpan ? o____O

 

No właśnie, od kiedy? A dla szpanu wystawiłem (przyznaje się) pustą puszkę Coli. Buty tam po prostu stały bo dostałem je tydzień temu, a nie miałem okazji w nich pochodzić (są zamszowe, a pogoda nie dopisywała). Jeżeli chodzi o TV to jest to Toshiba, jego design rozpieprza wszystkie inne modele.

 

Widze macbooka bialego - zycze niepekajacej obudowy ;) Apple Power :P

 

MacBook się trzyma, muszę tylko dokupić LED Cinema Display do pełni szczęścia. :)

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza
Tak sobie oglądam te wasze pokoje ale jakoś mi w nich tej "magii" brakuje. Gdzie starsze konsole, gry czy stary dobry TV CRT. Teraz tylko wielkie LCD i PS3/X360. Mimo że jestem jeszcze młody tego oldschoolu mi brakuje ( no może nie takiego 100% hardcor'owego).

CRT może i ma klimat, ale co z tego, skoro gry aż się proszą o jakość HD 8). Nie wiem też coś masz do wielkiego ekranu. Przecież im większe, tym lepsze ^_^ Starsze konsole się sprzedaje, ponieważ gry się wszystkie zaliczyło, więc po co trzymać stare graty w domu? To samo dotyczy gier. Po co je trzymać, jeżeli się je już wymasterowało na maksa. Przecież sprzedaż to zawsze jakiś grosz.

Odnośnik do komentarza

A ja trzymam tyle że nie wyciągam przed telewizor, mam pokoik robiący mi za biuro w którym od czasu do czasu starsze konsole przeżywają drugą młodość chociaż nie zawsze jest na to czas. Chociaż trzeba się będzie kiedyś tego pozbyć bo już szafek mi w domu nie starcza.

Odnośnik do komentarza

najśmieszniejsze, że to wszystko skomponowane było podświadomie :D najpierw była PS3, potem doszedł TVik, nie dobierałem go wyglądem, potem przyszedł czas na remont pokoju, to i nowe meble i przeglądając katalog te mi wpadły w oko, a na końcu głośniki i trafiło na te JBLe, dopiero jak to wszystko razem stanęło to wyszło, że się komponuje

Odnośnik do komentarza
najśmieszniejsze, że to wszystko skomponowane było podświadomie :D najpierw była PS3, potem doszedł TVik, nie dobierałem go wyglądem, potem przyszedł czas na remont pokoju, to i nowe meble i przeglądając katalog te mi wpadły w oko, a na końcu głośniki i trafiło na te JBLe, dopiero jak to wszystko razem stanęło to wyszło, że się komponuje

 

Bogaci rodzice znów :P

Odnośnik do komentarza
jezuuu, ludzie, skonczcie juz

Jesli ktos ma ladny dom to powinien zrobic burdel w pokoju, co by byl HC?

ta kwestia byla juz poruszana setki razy

 

Spokojnie, po prostu mylisz pojęcia. Nie wymagam burdelu, temat brzmi "HC ROOM'y a nie "fotka mojej konsoli, laptop + para kaloszy". Zaglądam zaintrygowany do tego tematu i co widzę? TV + konsola albo dwie okraszona trzema grami na krzyż... Hard Core jak cholera, nie ma co. Jak już pisałem, nie oczekuję bałaganu ale kolekcji past genów, starszych hitów, klimatu, nie... KLIMATU towarzyszącego graniu. Proponuję zmienić tytuł albo skończyć z zabiegami a la "na bezrybiu i rak ryba".

 

Że tak spytam, od kiedy HC Room to laptop & konsola albo drogi sprzęt

 

 

 

Od 2005 roku .

 

Obawiam się, że nie do końca wiesz o czym piszesz...

 

Nowy standard tematu: HD TV + next-gen.

Dozwolone tematy komentarzy: niezdarte naklejki na TV, położenie Xboxa, kolor ścian, design mebli.

 

Hehehe.

 

ashka strzel foty swojej aktualnej kolekcji, niech "ciemnogród" zrozumie ideę HC ROOM'ów :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Albo przynajmniej niech niektórzy zrozumieją, że właśnie wszystkie pokoje graczy się pokazuje, a niekoniecznie tylko ciemne klitki z małym CRT, kilkoma konsolami i kupą gier z giełdy. W samym PSX są takie właśnie zdjęcia HDTV (żaden luksus) i nowych konsol.

To tak samo, jakby założyć temat "wasze motoryzacyjne przygody" i denerwować się, że historie o zamykaniu drzwi malucha kijem od miotły ustępują miejsca opisom zmieniania koła w nowej Fabii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...