Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Konkretny HC Room, w podobnych warunkach przechodziłem FFVII wieki temu ( w jeszcze ciekawszych z uwagi na 14 calowy TV marki AIWA, którego kineskop strasznie zniekształcał obraz hehehe ). Dlatego trudno, żeby łezka się w oku nie zakręciła. Dzisiejsze 42 calowe monstra już nie mają tego czegoś, o obrazie w HD już nie wspominając. Starzy stażem wiedzą o co kaman.

ps. do pełni szczęścia brakuje mi wytapetowanej plakatami i wycinkami z gazet na butapren ściany (przy usuwaniu tego odchodziło z tynkiem).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Konkretny HC Room, w podobnych warunkach przechodziłem FFVII wieki temu ( w jeszcze ciekawszych z uwagi na 14 calowy TV marki AIWA, którego kineskop strasznie zniekształcał obraz hehehe ). Dlatego trudno, żeby łezka się w oku nie zakręciła. Dzisiejsze 42 calowe monstra już nie mają tego czegoś, o obrazie w HD już nie wspominając. Starzy stażem wiedzą o co kaman.

ps. do pełni szczęścia brakuje mi wytapetowanej plakatami i wycinkami z gazet na butapren ściany (przy usuwaniu tego odchodziło z tynkiem).

ja w takich warunkach spędziłem z kuzynostwem najlepszy okres mojego życia - stary kineskopowiec, plakaty i szaraczek. Pamiętam granie w Finala VIII w czerni i bieli bo kabla RGB nie mieliśmy (z czasem nadrobiliśmy) albo tłuczenie w IX-tkę przy okazji Japońskiej premiery. Nie mówiąc już o pojedynkach w THPS czy Quake 2 na multi tapie. ehh to były czasy które już nie wrócą :( tyle że z drugiej strony to samo będę za parę lat myślał o tłuczeniu na X360 bo już czasy poprzedniej generacji wspominam z łezką w oku :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie HC room to pokój w którym jest wszystko - i bajzel (może niekoniecznie dosłowny, ale wypchany stuffem o tematyce gier jak najbardziej) i 50 calowy monster, i nagłośnienie i również czeski TV z zakurzonym PSX'em z FF VII.

Osobiście nie spełniam wymogów w całości no ale

 

dsc00174sqe.jpg

dsc00175n.jpg

 

Pseudo-plakaciarstwo to mam już w sąsiednim pokoju :P.

 

dsc00176e.jpg

dsc00177y.jpg

 

Jak widać HD i stary kineskopowiec to jednak rzeczy bez których się nie obejdę.

Odnośnik do komentarza

Co, wy sciagacie te nalepki ? - nie wiem mi to tam rybka, og(lol)nie chcialem sie zabrac z poczatku za to ale balem sie ze jeszcze cos spie.rdole i je podre, Przewaznie konsole wystawiam wlasnie, ale jak jest mocna potrzeba wystawienia syr na stol to chowam :P.

 

Pikol - Jakbys mial jeszcze kota to 5/5 :> .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
IMO naklejki na TV to chu.jnia

nieprawda. one odzwierciedlają dusze gracza, pokazują znajomym moc portfela rodziców, sąsiadów wprawiają w osłupienie, rodzina sie dzięki temu dowartościowuje i odchamia. podnosi sie nasz prestiż w społeczeństwie, akceptują nas elity biznesu i finansjery. dzięki tym naklejkom odróżniamy sie od zwierząt i jesteśmy sklasyfikowanie na szczycie drabiny ewolucji (nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie ale odnotować trzeba) no i zazdrosnym krzykaczom z forum dają pole do popisu, możliwość wypisywania i krytyki typu

IMO naklejki na TV to chu.jnia
my wszyscy wiemy ze naklejki to cześć hype bycia Hard Corem

 

;)

Odnośnik do komentarza
Gdzie dorwales figurke Altaira?

Byla w Kolekcjonerskiej (PAL nie zje.bany NTSC)

pewnie w kryzysa na full ciagle na.pierdalasz w tej szopie

Strychu .... A jak kurna granie na najwyzszym kurr poziomie !!! XD.

 

 

 

 

 

 

Strychu lol ty chyba musisz w bloku mieszkać ;d jak koleś może mieć takie okna na strychu ;d . To jest garaż ;d albo koleś ma rzeczywiście strych ale na 1 piętrze ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...