Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

pokoj Maidena mega stylowy :thumbsup:

 

http://easye.home.pl/hcroom_easye.jpg

 

Wynajmowany pokój i nie jest niestty tak duży, jak Maidena, dlatego Rock Band z reguły leży złożony w szafie, ale jak już się raz na jakiś czas zatracę, to wszytskie zabawki są podłączone. :thumbsup:

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie, poza wszechobecnym nieporządkiem, nastąpiło kilka zmian; wybaczcie jakość fotek, robione nocą, i kiepskim aparatem.

 

 

dsc00534.gif

 

dsc00540.gif

 

dsc00550.gif

 

dsc00549.gif

 

dsc00551.gif

 

 

mega kiczowato to wszytsko wygląda. sorry, ale cos tu jest nie tak.

wygląda troche tak, jakby koneser wpuscil swoje 15 letnie dziecko do pokoju, pozowolil mu swoje graty elektroniczne wprowadzic i wstawil łozko i ohydny wrecz dywan. Bez obrazy Maiden, posiadasz sporo sprzetu elektronicznego , za maca bym palca sobie dal uciac, ale calosc wyglada bardzo dziwinie.

no chyba, ze za dnia tam nie wchodzisz, bo projektor z ta lampeczka robi wrazenie :)

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dla mnie wszystko pierwsza klasa ale:

-Wywal ten koszmarny dywan (To już kurde nawet w Ikei wyrwiesz jakieś bardziej stylowe)

-Ta narzuta też nie powinna zabierać miejsca w takim fajnym pokoju.

-Za dużo KABLI!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Za dnia śpię ;)

 

Burdel mam przeokropny, jestem tego w pełni świadom. Całość i tak jest ustawiona tymczasowo, przed remontem mieszkania. Docelowo mam zamiar zainwestować w elektronicznie rozwijany ekran i umieści go przed roletą, nad oknem - mam też zamiar wymienić logitechy (ktoś chce kupić :)?) na porządne 5.1.

 

 

Co do dywanu: tak piękny, drogi, ręcznie tkany, berberyjski dywan, niejeden z was chciałby posiąść :>

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pokój :thumbsup: Choć ten stolik na telewizor i PS3 to taki mocno oldschoolowy :)

Telewizor wisi ;) Komoda jest olschoolowa ale ma moim zdaniem charakter ;)

 

Swietny pokoj, przytulny. Choc kanapa mala i moze byc problem jak sie zaprosi kolezanke na intensywne przezycia :teehee:

Spokojnie, jest rozkładana i staje się dzięki temu 3 razy szersza, jak małżeńskie łoże. Nic nie skrzypi... git ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pokój :thumbsup: Choć ten stolik na telewizor i PS3 to taki mocno oldschoolowy :)

Telewizor wisi ;) Komoda jest olschoolowa ale ma moim zdaniem charakter ;)

 

Swietny pokoj, przytulny. Choc kanapa mala i moze byc problem jak sie zaprosi kolezanke na intensywne przezycia :teehee:

Spokojnie, jest rozkładana i staje się dzięki temu 3 razy szersza, jak małżeńskie łoże. Nic nie skrzypi... git ;)

 

Ta kamerka mnie zmyliła :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

U mnie skromniutko, raz z powodu permanentnych planów zmiany miejsca zamieszkania, dwa, z powodu niespecjalnie sprzyjających warunków metrażowych. Ogólnie staram się stawiać na prostotę, bez wodotrysków i innych cudów na kiju. (miejscówkę z telewizorem kineskopowym i poczciwą PS2 już kiedyś zamieszczałem, więc się nie powtarzam).

 

- widoczek ogólny

 

ric8if.jpg

 

- inna perspektywa, coby się wylansować posiadaniem balkonu oczywiście rolleyes.gif

 

x57fad.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...