Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki 

 

Ślicznie urządzone! Intryguje mnie połączenia szafki pod tv z biurkiem, ciekawa idea :) Wii U masz podpięte pod monitor podobnie jak PS3, czy pod duże TV? 

 

Tak pod "Monitor" PC, PS3 i WiiU mam podłączone pod 32" LCD, lepiej mi sie gra blisko TV, 
Klasyczne konsole podlaczone pod 28" Sony Trinitron ktory dostalem za darmo (ktos dal na facebook nie daleko odemnie ze odda, wiec 15minut później odebrałem)

a 50" Plasma to do ogladania TV i kazualnie odpalić Forza 4/Horizon poki nie ma PS4

 

Dreamcast, Soul Calibiur  :beksa:  :dog:  :dafuq:

 

Brak tylko jakiegoś sensownego zestawu audio, ale nie można mieć wszystkiego.

 

Mam jeszcze Panasonic-a 3D Blu-ray 5.1 1000w kino domowe, ale nie podłączałem od kiedy syn się urodził miesiąc temu bo i tak granie będzie zazwyczaj przez słuchawki 

 

 

Advanced scart video control - to mnie ciekawi. To na max 3 stare konsole pod jeden tv?

 

3-5, bo z tylu jeszcze są dwa wejścia RCA, jedno RCA in (podlaczylem PS2) a drugie ma suwak in/out i jeszcze nie sprawdzalem

 
Odnośnik do komentarza

Może żaden HC room, ale mój własny kącik. Mikro wieża pamięta jeszcze moje czasy szkoły średniej, robi za wzmacniacz :)

Wii podpięte pod CRT, ps2 w szafie, aczkolwiek odpowiednie kable są obok monitora w razie potrzeby.

O kwiatek nie pytajcie, to się nazywa "kompromis małżeński"

deffc1ba41f93020e43bb918d0036289.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wrzucę coś z pokoju, gdzie spędzam większość czasu. Na fotki dużego pokoju z konsolą przyjdzie czas (jak kurze się pościera)

DSC00768.JPG

Dla porównania fota z przygotowania do dawnej konferencji Microsoftu:

 

microsoft.jpg

Jeszcze paliłem i używałem laptopa :sorcerer:

 

Moje kable skrytykował, a swoich nie schowal

Odnośnik do komentarza

Oj Zdunek, nawet nie wiesz ile w tym różowiutkim pokoju napisałem "ciekawych" postów:)

 

 

A na serio to fioletowe odcienie. Ogólnie to sypialnia, z drugiej strony jest wielkie łóżko. W sumie tu nie powinien stać komp, ale co zrobić jak są tylko 2 pokoje a w drugim stoi już tv + konsola.

Andreal: u mnie kable są na podłodze, nie widać ich jak się siedzi:)

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...