Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wierzę że on istnieje i ma 30 lat lub więcej. Z jego wpisów i fotek na PPE wnioskuję że ma rodzinę, dzieci, firmę (chyba coś z transportem). Czuć w nim pasję do gierek, ma wszystkie numery PE i Neo+ :) Taki sobie tylko przyjął styl, zresztą na PPE i YT pisze bardziej treściwe posty, oczywiście również okraszane rodzynem i innym niszczatorem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

To też pochwalę się moim nowym HC ROOM. Oczywiście zademonstruje tylko troszkę - referencyjna sala kinowa dla maniaka (:

gier video i filmów. Sala cały czas tworzona jest z mega pasją z oddaniem własnej krwi i mocy przerobowej - tylko - w weekendy.

Tak tworzy się pasję... UNCHARTED 4 PRZYBYWAJ! - NOWE MOCARNE GRY - (PS4) - PRZYBYWAJCIE!!!  TATUŚ CZEKA.

PS. To moja mega osobista sala kinowa - z tej sali absolutnie zabronione jest tworzone filmów do serwisu YouTube na mój kanał.

Sala kinowa przez weekendy jest cały czas tworzona/budowana powoli i mega mega dokładnie na swojskim smacznym klimaciku. 

Na zdjęciu jeden z głównych głośników centralnych - dialogowych - przód - klasy hi-end ( ostra martwica mózgowa ) zostały już 

przeprowadzone pomiary kolumny dialogowej. Efektywność wynosi 100 dB ( ale bez problemu można uzyskać powyżej 102 dB.

Specjalna łączenia/budowa/projekt kolumny głośnikowej do sali - konstrukcja w odgrodzie z falowodem. PASJA NIE UMIERA!

Już niebawem ( :  słodka referencyjna sala kinowa DIY prawdziwy mega przedsmak piekła na żywca ( ostra martwica mózgowa )

 

0d95695281e2fb43gen.jpg

 

  

255542f1365ae1bdgen.jpg

 

 

f87e54a7e7d68353gen.jpg

 

 

a87d9cd9459f66fbgen.jpg

 

Napisz coś więcej o głośniku. Zbudowałeś dopiero sam centralny? Jakiego typu konstrukcji pudła używasz? Na jaką polaryzację się zdecydowałeś?

Odnośnik do komentarza

Autoklasyka - kiedy sala będzie gotowa? Pokażesz wtedy konkretne foteczki? Czuje się trochę jakby mi dziewczyna pokazała kawałek cycka i zaraz uciekła.

Dzięki bracie sala kinowa będzie gotowa na Uncharted 4. CZEKAM NA NOWE WYNISZCZAJĄCE GRY NA PS4 (BESTIA)

Ukończę/ukończymy wszystkie kolumny głośnikowe/subwoofery do sali kinowej to i może (: wstawię z radością zacne fotki.

Chciałbym zobaczyć minę gdy HIV zobaczyłby aktywnego hi-endowego subwoofery do referencyjnego sali kinowej baaaa.

Waga subwofera to tylko 320 kg - jest dwa. Wzmaki które napędzją woofery to hi-endowe konstrukcje pracujące w klasie A

Maksymalny pobór prądu jednego wzmacniacza to 2700W ( na wsi będzie :) oczywiście woofery to najwyższa klasa hi-end.

PS. Zdjęcie które obrazuje główną kolumnę centralną ( dialogową ) to także konstrukcja DIY. Sam koszt budowy zwrotnicy 

to koszt około 5 tyś - jeden głośnik 30 centymetrowy w kolumnie centralnej to koszt kilku tysięcy zł ( EMINENCE )

Jest też dodany falowód i świetny wysokotonowiec przystosowany do dużej głośności. Do tego dodany Jantzen Audio 8"

To jeden z najlepszych głośników świata - trzeba tylko dobrze go wykorzystać - koszt ponad tysiąc zł. Jest już nowa wersja

tego głośnika ale wybrałem ten model nie bez przyczyny. To będzie najwyższej klasy sala kinowa dla prawdziwych maniaków

Projektor jaki zastosowałem do sali to hi-endowy SONY VPL 1100ES ( jakość obrazu oddawana przez Soniacza powala na

KOLANA. BĘDZIE DOBRZE (PS4 RZĄDZI) PASJA NIE UMIERA. POZDRAWIAM HEJTERÓW ŚMIEJĄC SIĘ IM W TWARZ.

A ciebie drogi bracie AUX@ Bardzo gorąco pozdrawiam 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że jakbyś chciał zaprosić HIVa, to pochowaj wcześniej kable :)

Pamiętam bracie.Tylko nie wiem czy HIV wytrzyma takie napięcie. To już nie jest mała sala kinowa i to nie są małe głośniczki.

Każdy seans - czy gramy w gry czy oglądamy filmy 4K to niezapomniane przeżycie. Pewnie HIV zostanie w tej sali na zawsze.

Jesteś w porządku osobą panie Grzybiarz. Sala powstaje w drugim domu. Pierwsza mniejsza sala 50 metrów kwadratowych

to za mało na taki projekt sali kinowej - dla prawdziwych maniaków gier video i filmów.

Pozdrawiam fanów gier - The Order 1886 - Until Dawn - The Last of Us: Remastered.

Czekamy na mega- wyniszczające gry tylko i tylko i tylko tylko i tylko na PlayStation 4.

PlayStation 4 i koniec drogi (THE-END) 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Autoklasyka - kiedy sala będzie gotowa? Pokażesz wtedy konkretne foteczki? Czuje się trochę jakby mi dziewczyna pokazała kawałek cycka i zaraz uciekła.

Dzięki bracie sala kinowa będzie gotowa na Uncharted 4. CZEKAM NA NOWE WYNISZCZAJĄCE GRY NA PS4 (BESTIA)

Ukończę/ukończymy wszystkie kolumny głośnikowe/subwoofery do sali kinowej to i może (: wstawię z radością zacne fotki.

Chciałbym zobaczyć minę gdy HIV zobaczyłby aktywnego hi-endowego subwoofery do referencyjnego sali kinowej baaaa.

Waga subwofera to tylko 320 kg - jest dwa. Wzmaki które napędzją woofery to hi-endowe konstrukcje pracujące w klasie A

Maksymalny pobór prądu jednego wzmacniacza to 2700W ( na wsi będzie :) oczywiście woofery to najwyższa klasa hi-end.

PS. Zdjęcie które obrazuje główną kolumnę centralną ( dialogową ) to także konstrukcja DIY. Sam koszt budowy zwrotnicy 

to koszt około 5 tyś - jeden głośnik 30 centymetrowy w kolumnie centralnej to koszt kilku tysięcy zł ( EMINENCE )

Jest też dodany falowód i świetny wysokotonowiec przystosowany do dużej głośności. Do tego dodany Jantzen Audio 8"

To jeden z najlepszych głośników świata - trzeba tylko dobrze go wykorzystać - koszt ponad tysiąc zł. Jest już nowa wersja

tego głośnika ale wybrałem ten model nie bez przyczyny. To będzie najwyższej klasy sala kinowa dla prawdziwych maniaków

Projektor jaki zastosowałem do sali to hi-endowy SONY VPL 1100ES ( jakość obrazu oddawana przez Soniacza powala na

KOLANA. BĘDZIE DOBRZE (PS4 RZĄDZI) PASJA NIE UMIERA. POZDRAWIAM HEJTERÓW ŚMIEJĄC SIĘ IM W TWARZ.

A ciebie drogi bracie AUX@ Bardzo gorąco pozdrawiam 

 

Ale macie pojęcie jak budować czy tylko ciosacie w płycie wiórowej bez żadnych praw akustyki i fizyki?

 

Robiłeś pomiary pomieszczenia czy tylko wykleiłeś ściany i sufit piramidkami? Po fotce można podejrzewać, że już jest przetłumione pomieszczenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...