Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając już ostrą martwicę mózgową "autoklasyka" to mi też przeszło przez myśl że montuje takie sale - nie zamieścił ani zdjęcia ekranu ani projektora a to z tym głośnikiem to wygląda jak zrobione w pracy.

Jak się ktoś chce chwalić sprzętem to niech go chociaż pokaże po to jest ten dział a nie pisze że jest zakaz filmowania bo sala jest mega osobista xD

 

Poza tym jestem ciekaw co go tak wgniotło w fotel w 4k skoro jeszcze UHD Bluray nie ma na rynku nie mówiąc o takiej rozdzielczości na PS4.

Filmiki z YT to popłuczyny po prawdziwym 4k.

Odnośnik do komentarza

Ja tam myślę podobnie jak bluber (w tym wypadku akurat).

Gość może ma bogatego brata (o czym, kiedyś pisał), no i starszy brat się dorobił, a że niegdyś razem grali i czytali Psx Extreme, to tak wyszło.

Projektor za 100 000, własna sala kinowa do gierek itd.

Gdyby na zachodzie ktoś tak pisał (nawet niech troluje), to nikt by tak nie wnikał, ale tutaj zaraz pojawia się pytanie "JAK TO? SKĄD MA TYLE KASY? PEWNIE UKRAT".

PS. Zauważył ktoś, że waldusthecyc się nie udziela ostantio na forum? :D

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja tam myślę podobnie jak bluber (w tym wypadku akurat).

Gość może ma bogatego brata (o czym, kiedyś pisał), no i starszy brat się dorobił, a że niegdyś razem grali i czytali Psx Extreme, to tak wyszło.

Projektor za 100 000, własna sala kinowa do gierek itd.

Gdyby na zachodzie ktoś tak pisał (nawet niech troluje), to nikt by tak nie wnikał, ale tutaj zaraz pojawia się pytanie "JAK TO? SKĄD MA TYLE KASY? PEWNIE UKRAT".

PS. Zauważył ktoś, że waldusthecyc się nie udziela ostantio na forum? :D

Grzybiarz czy nie wyczuwasz w poście blubera "delikatnego" przękosu? Jak nie to chociaż powinieneś zakumać jego zdanie na ten temat po odpowiedzi do czeskiegomastera.

 

Tak w ogóle tu nie chodzi, że kogoś stać czy nie. Chodzi o to że autoklasyka to ponoć największy troll z PPE który miał tam 5 kont, walił ostre akcje. Po banach tam zaatakował FPE.

Odnośnik do komentarza

Balon jak zwykle podsumował finansowo usera

 

W sensie że napisałem, że może go na to stać ale jest bezczelnym trolem czy co? Bez kitu zacytuj bo nie wiem o co ci chodzi.

 

No nic może mam jakiegoś robaka i ja piszę jedno, a niektórym userom wyświetla coś innego.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Mój HC-ROOM czeka na Uncharted 4 - HC ROOM czeka na najlepsze gry na PlayStation 4. Czeka mnie jeszcze dużo pracy ale ludzie

też chcą słuchać muzyki. Zwłaszcza koledzy, znajomi i oczywiście przyjaciele. Dlatego tworzymy dla znajomego małe kolumienki do sali

porodowej - mam tu na myśli sypialnie. Bardzo podobny projekt kolumn podstawkowych do WLM La Scala Monitor mam też oryginalną

zwrotnicę WLM (projekt) do tej konstrukcji ale!! wprowadziłem pewne poprawki. Oryginalna kolumna podstawkowa - cena około (: tyś..

to konstrukcja w bass refleks ale ja nienawidzę tego dziadostwa. Dlatego mój projekt WLM La Scala będzie baa w zamkniętej obudowie

+ powiększony litraż do 35 litrów dodano także lepszy (frezowany) wieniec niż w oryginalnych WLM La Scala. Zostały też wyfrezowane

dolne otwory na głośniki 8" Oczywiście ten projekt WLM La Scala (DIY) zeżre bez popity oryginalną wersję podstawek WLM La Scala.

Oczywiście kolumny to nie klasa hi-end lecz średniej klasy małe kolumienki podstawkowe do pokoju dziecka, lub do większej kuchni itp...

Jeśli ktoś szuka dobrych i świetnych głośników do złożenia małej fajnej kolumny podstawkowej to - polecam ten mały skromny zestaw.

Polecam także inne głośniki jak - BG 17 6.5" / BG 20 8" / FR 10 HM 4" / GF 200 8" / W 100S 4" / W 130S 5" / AL 170 6.5" /  AL 200 8"

TI 100 4" / polecam też  TIW 250 XS / TIW 200 XS TIW 300 SX / TIW 300 ( różnica tych ostatnich głośników to trochę inna membrana.

B200 8" polecam z grać z B 80 najlepiej z TIW 300 -  woofer wykorzystać w linii transmisyjnej (: iii prawdziwa ostra martwica mózgowa.

PS. Zdjęcia pstrykane za żywca - prawdziwa pasja i oddanie się pasji - mega pasja daje na chleb - w padnie zaraz do kieszeni kilka tyś.

Pozdrawiam wszystkich fanów jedynego Króla konsol - Sony PlayStation 4. Pozdrawiam hejterów śmiejąc się im w w twarz bez popity.

PASJA NIE UMIERA. Czekam na Uncharted 4. Gdy ukończę moją salę kinową dla psychicznie chorych maniaków gier video jedno jest

pewne - ALE BĘDZIEMY CHLAĆ! TO BĘDZIE CHLANIE BEZ HAMULCÓW. NALEŻY SIĘ CHLANIE ZA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.

Dobra więcej nie chce mi się pisać. LAS VEGAS PARANO (1998) RZĄDZI (1998) najlepszy film świata absolutnie tylko z dobrą popity.

7c6a9cf095a19f59gen.jpg    b253ffad7777c6ecgen.jpg

  

 

623acd741136c47fgen.jpgcccb03c0de68ee38gen.jpg09420e90f59f2a7fgen.jpgbcebb810de3610b5.jpg

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu, ale posty tego typa zajeżdzają mi troche Testovironem, chociaż styczność z nim mam pierwszy raz :D


Ale co tam ja mu wierze, czekam na efekt reszty pracy, jedyne co to to sztuczne i wymuszone fanbojstwo, takie słabe że nie wiem jak to rozgryźć :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trolling, kto przy zdrowych zmysłach wstawiałby 2 suby po 300kg do sali kinowej, a nawet jeśli to wkleiłby zdjęcie pomieszczenia przed ustawieniem jako zajawka. Takie fotki głośników mógłby przecież nawet Rayos wkleić, identyczne posty autoklasyka z tymi samymi zdjęciami można też znalezc na PPE w komentarzach.

 

Na największym forum hdtv.com.pl w Polsce pyta o ekran do projektora Benq W1070, to proj z półki cenowej 3000zł + post z maja 2015, a na forumku wyskakuje z Soniaczem za 100k

Na hdtv pisze jak normalny człowiek, bo nikt by mu nie odpisał.

 

Autoklasyka czyli troll z doświadczeniem, ale czekam na więcej

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...