Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wszyscy sobie wyobraźnie skrzyżowanie Króla Popka, Tigera Bonzo, Yetiego i Testovirona... w jednej kuffa osobie!!!

 

dobra, koniec spamu ode mnie, bardzo szczytny cel z tymi głośnikami, czekam na więcej fotek <serio>

Odnośnik do komentarza

Kurde nawet nikt nie wspomniał czy ? ETON ma w swojej ofercie 15" calowy woofer  :morning2:  mam nowy woofer do subwoofera 15 cali

efektywność 101 dB najwyższa klasa głośnika. (bestia to mało powiedziane)  Visaton TIW 300 12" mam tego potwora nie mam szans

(dobroć mechaniczna ) i nie tylko tego 15 calowego woofera niszczą mózg. Do linii - woofer idealny - ostra rzadka martwica mózgowa.

To może wstawię zdjęcia nowego subwoofera.

W ten weekend porządziłem jak rzadko i w ten weekend ogromnie zrozumiałem że czym mniej internetu tym mega lepiej.

Pochlaliśmy i popaliliśmy (papierosy) tak pięknie tak cudownie. Czekam na Uncharted 4 ta gra napędza mnie do pracy!!

AMEN

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde nawet nikt nie wspomniał czy ? ETON ma w swojej ofercie 15" calowy woofer :morning2: mam nowy woofer do subwoofera 15 cali

efektywność 101 dB najwyższa klasa głośnika. (bestia to mało powiedziane) Visaton TIW 300 12" mam tego potwora nie mam szans

(dobroć mechaniczna ) i nie tylko tego 15 calowego woofera niszczą mózg. Do linii - woofer idealny - ostra rzadka martwica mózgowa.

To może wstawię zdjęcia nowego subwoofera.

W ten weekend porządziłem jak rzadko i w ten weekend ogromnie zrozumiałem że czym mniej internetu tym mega lepiej.

Pochlaliśmy i popaliliśmy (papierosy) tak pięknie tak cudownie. Czekam na Uncharted 4 ta gra napędza mnie do pracy!!

AMEN

Kolejny raz mówię - weź ogarnij Console Wars, tam poczujesz się jak w domu.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dostałem martwicy mózgu od tych postów. 

 

A co do głośników, jednak wole moje lodżiteki.

Powiem ci w sekrecie dziś nie ma pasji na rynku Audio. 9 na 10 firm które tworzą kolumny głośnikowe/subwoofery

liczą i kombinują ile mogąlub chcą wydać na projekt aby jak najwięcej zarobić. Tworzone jest totalne dziadostwo

produkty są w opłakanym stanie nie tylko wizualnym.Cała lub większość branży Audio leży i kwiczy tak panowie

doprowadzili do takiego stanu. Dla porównania wydaje na głośniki dla przeciętnej kolumny głośnikowej 800 zł z kablami

+ moja obudowa kolumny + części do zwrotnicy przeciętnej jakości. Wszystko po obliczeniu kosztuje mnie około 800 zł 

Ta sama kolumna głośnikowa w sklepie kosztuje ponad 10 000 zł a za wersję podłogową kolumny jeszcze więcej.

+ mój projekt zjada sklepową wersję identycznej kolumny głośnikowej. Większość ludzi nawet nie ma pojęcia jak jest

rżnięta przezfirmy które sprzedają swoje niby świetne konstrukcje. Oczywiści nie wszystkie firmy oszukują swoich

klientów ale większość tak jednak robi.Ostatnio na imprezie ( ten weekend ) rozmawiałem z moim dobrym przyjacielem

projektuje głośniki w niemieckiej firmie - nie mogę zdradzić jaka to firma ale firma projektuje i tworzy jedne z najlepszych

głośników na świecie i przyjaciel też przyznał mi absolutną rację. Od kilku lat otrzymuje/otrzymujemy wiele cudownych

i wspaniałych ofert od firm które szukają osób które tworzą kolumny głośnikowe (DIY) jednak nie jestem zainteresowany

bo moje miesięczne zarobki przy - projektowaniu kolumn głośnikowych/subwooferów (DIY) spokojnie wystarczają mi na

radosne życie bez kompleksów. Źle zrobiłeś ja kupiłbym Kode - może tanie zestawy ale jak za tę kasę najlepszy wybór.

Testowałem to wiem.

TAKA PRAWDA - PRAWDA CZASU  - PRAWDA EKRANU.

Dobra więcej nie chce mi się pisać dziś odpoczywam sobie smacznie po mocarnym weekendzie.

Koniec przekazu.

Zapomniałem dopisać!!!!!  PS4 RZĄDZI - CZEKAM NA UNCHARTED 4 

Edytowane przez autoklasyka
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...