Skocz do zawartości

SLIPKNOT


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

No chcialem wlasnie wybrac sie na styczniowe koncerty Slipknota z Kornem, no ale oczywiscie wszystkie bilety poszly na pniu, a ceny teraz zaczynaja sie od skromnych 120-140 funtow za jeden. Bez jaj, tyle nie dam, tym bardziej ze musialbym dwa brac bo zona tez lubi. I co zrobisz jak nic nie zrobisz? :(

Odnośnik do komentarza

E tam, bilety by się rozeszły.

 

Może i by się rozeszły, ale jak widać nikomu nie zależało robić tego koncertu w polsce skoro nawet na Węgrzech ktoś się tego podjął czyli pewnie słaby hajs w tym był. Pryx wiesz o co chodzi, nikt nie chce ryzykować wtopienia grubego hajsu i duże bookingi po prostu kalkulowały i wyszło, że w Polsce przyjdzie 2000 osób a na Węgrzech 5000 i od razu lepiej to wygląda z punktu widzenia organizatora jaki i zespołów.

Odnośnik do komentarza

Maciek, ale wiesz, że na płytach się nie zarabia? Tylko merch i koncerty

 

Tak wiem, ale jakieś tam dochody jednak z tego są, no ale zapomniałem że jutubowy hajs też jest.

 

 

 

E tam, bilety by się rozeszły.

 

Może i by się rozeszły, ale jak widać nikomu nie zależało robić tego koncertu w polsce skoro nawet na Węgrzech ktoś się tego podjął czyli pewnie słaby hajs w tym był. Pryx wiesz o co chodzi, nikt nie chce ryzykować wtopienia grubego hajsu i duże bookingi po prostu kalkulowały i wyszło, że w Polsce przyjdzie 2000 osób a na Węgrzech 5000 i od razu lepiej to wygląda z punktu widzenia organizatora jaki i zespołów.

 

 

Jakie 2 tysie jak na slipach w 2009 w torwarze był chyba full 8000 ludzi. A na slipach + korn miałby nie być?

 

To dopiero początek trasy, równie dobrze mogą późną wiosną albo wczesnym latem być w polandii. Aczkolwiek się zastanawiam w chooj nad koncertem w berlinie albo budapeszcie, przy okazji miasto zwiedze.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

http://youtu.be/2HkQF_2-IQY
dwa powyższe imo słabo, za to ten całkiem, całkiem.
 

 

E tam, bilety by się rozeszły.


Może i by się rozeszły, ale jak widać nikomu nie zależało robić tego koncertu w polsce skoro nawet na Węgrzech ktoś się tego podjął czyli pewnie słaby hajs w tym był. Pryx wiesz o co chodzi, nikt nie chce ryzykować wtopienia grubego hajsu i duże bookingi po prostu kalkulowały i wyszło, że w Polsce przyjdzie 2000 osób a na Węgrzech 5000 i od razu lepiej to wygląda z punktu widzenia organizatora jaki i zespołów.

 

Myślę że rak branży ;] - Livenation nie będzie organizować teraz im koncertu w PL, bo trzymają ich jako gwiazda jakiegoś spędu w czerwcu przyszłego roku. Slip i Korn spokojnie by sprzedali koncert halowy w Polsce, nie wiem czy na 15 tyś ludzi w Łodzi, Krakowie albo Gdańsku, ale na 5-10 tyś już tak.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=6CRQmeOni90

 

https://www.youtube.com/watch?v=MrHx3-RX1pk

 

bardzo dobry koncert, zgrali drugiego dnia też The Devil in I (który wyszedł słabo IMO) i Sarcastrophe a poza tym inne kawałki których nie grali chyba z 10 lat jak nie więcej (My Plague <3 i Opium of The People), chodź niestety miksowanie dźwięku live nie wyszło najlepiej, ale ponoć będzie wersja dewude knotfestu.

 

 

Myślę że rak branży ;] - Livenation nie będzie organizować teraz im koncertu w PL, bo trzymają ich jako gwiazda jakiegoś spędu w czerwcu przyszłego roku. Slip i Korn spokojnie by sprzedali koncert halowy w Polsce, nie wiem czy na 15 tyś ludzi w Łodzi, Krakowie albo Gdańsku, ale na 5-10 tyś już tak.

 

:/ i oczywiście Slipknot będzie przed jakąś kur.wa metallicą która po raz milionowy zagra the unforgiven i januszki odpalą zapalniczki, idź pan w chooj.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no lipa ten koncert technicznie i pod względem energii ale może się rozkręcą. Sid po jakiejś operacji to nie skakał, Micka ponoć yebie w krzyżu i dlatego. To już nie te lata jednak, z resztą myślę że to ostatnie podrygi, tzn może jeszcze będą robić toury w ciągu tych 3-4 lat, ale kolejnej płyty nie będzie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myślę że rak branży ;] - Livenation nie będzie organizować teraz im koncertu w PL, bo trzymają ich jako gwiazda jakiegoś spędu w czerwcu przyszłego roku. Slip i Korn spokojnie by sprzedali koncert halowy w Polsce, nie wiem czy na 15 tyś ludzi w Łodzi, Krakowie albo Gdańsku, ale na 5-10 tyś już tak.

A nie mówiłem

10714246_10152749937962631_1696340035793

...dobrze, że chociaż w hali, a nie na stadionie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...