Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"Zanpakutō Unknown Tales arc" moze byc najlepszym fillerem jakie mialo to anime. Jestem po pierwszym odcinku nowego fillera i musze powiedziec, ze bardzo mi sie to wszystko podoba. Jesli reszta odcinkow tez bedzie trzymala poziom, to wybacze im fakt, ze znowu jest przerwa od HM. W ogole sam pomysl, by pokazac bunt zanpakutow (tak to sie odmienia ?) jest swietny.

Odnośnik do komentarza

No fajnie sie zapowiadaja fillery i w koncu bedzie mozna zobaczyc jak wygladaja wszystkue Zanpakuto, oprocz tego Ichigo. Co ciekawe byl wspomniany motyw jego rozmowy z Ichigo i na tym sie skonczylo :x A jak sie zaczely wszystkie pojawiac to jego akurat nie bylo, czyzby Ichigo znowu hero, ktory zostanie jedyny z mozliwoscia shikai i bankai i da wszystkim wpie.dol?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

hej ludzie macie może jakąś dobrą listę odcinków Bleach-a? potrzebował bym listy wszystkich ep. z tytułami i zaznaczonymi miejscami gdzie dokładnie znajdowały się fillery i ile ep. trwały, chcę sobie zbudować playlisty dla odtwarzacza, tak aby móc oglądać bez przeszkód skupiając się osobno na głównym wątku i dla kontrastu na fillerach i odcinkach nie będących ani jednym ani drugim...

Odnośnik do komentarza
hej ludzie macie może jakąś dobrą listę odcinków Bleach-a? potrzebował bym listy wszystkich ep. z tytułami i zaznaczonymi miejscami gdzie dokładnie znajdowały się fillery i ile ep. trwały, chcę sobie zbudować playlisty dla odtwarzacza, tak aby móc oglądać bez przeszkód skupiając się osobno na głównym wątku i dla kontrastu na fillerach i odcinkach nie będących ani jednym ani drugim...

1-63 - Manga

64-109 - Fillerski szajs zwany Bounto.

110-128 - manga.

129-135 - Jakieś debilne mini fillery.

136-146 - Manga.

147-150 - Mini filler o Ashido (w sumie nie był tragiczny, lepszy niż nie jedna akcja na podstawie mangi)

151-167 - Manga.

168-189 - Fillery z jakimiś gejami i małą księżniczką, porażka.

190-212 - Manga.

213-214 - Najlepsze fillery w Bleach, mówię serio.

215-226 - Manga.

227-233+ - Jakieś krótkie mini fillery, oraz sezon fillerów o buncie zanpaktou. Ponoć ujdą, ale ja już tego anime nie śledzę, więc nie wiem.

 

Możliwe, że zapomniałem o jakiś mini fillerach gdzieś upchniętych, ale dawno temu już to oglądałem.

Tytuły odcinków, możesz sobie zobaczyć tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bleac...es#Episode_list

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetne są te najnowsze fillery. Na pewno znacznie lepiej się zapowiadają od tego szajzu z kapitanem Amagaim (o Bounto już nawet nie wspomnę) czy nawet od ostatnich wydarzeń z Karakura Town (te denne walki z Arancarami już mi bokiem zaczęły wychodzić). Ciekawa intryga, w końcu pokazane prawdziwe postacie Zanpaktou no i znaczne osłabienie kapitanów co może się przełożyć na ciekawsze walki (koniec z Byakuyą masakrującym przeciwników senbon-sakurą).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do ściągnięcia jest już RAW kinówki Bleach: Fade to Black

http://www.torrentdownloads.net/download/1650622661/%5BJRAW.Net%5D+BLEACH+Movie+3+-+Fade+to+Black+%28DVD+1280x720+H264%29

 

Jestem po seansie, prawie nic nie zrozumiałem bo nie ma zadnych napisów ale co z tego :D IMO lepsze od DDR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...