Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Że niby anime OP nie ma fillerów?

Nie napisałem, że w ogóle nie ma fillerów, jednak biorąc pod uwagę ich ilość w stosunku do innych tasiemcowych serii (Bleach, Naruto) to rzeczywiście ich liczba jest bardzo znikoma.

 

 

Historyjki z trollem wyborne.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

chociaż podobno to najlepszy filler w historii Bleach-a

Szczerze? Ciekawiej się to ogląda od tych durniastych wydarzeń w Karakura Town.

Powiem jasno i wyraznie fillery sie szybko nie skoncza... Kubo musi ladnie zakonczyc arc z Aizenem w mandze na razie no i przerwy hiatus... sprawiaja ze dluzej bedziemy ogladac fillerki w anime - jak do tej pory najlepsze w calej serii btw OP wydaje mi sie jednym wielkim fillerem wiec pisanie ze tam fillerow nie ma to jedno wielkie nieporozumienie...

Odnośnik do komentarza

btw OP wydaje mi sie jednym wielkim fillerem wiec pisanie ze tam fillerow nie ma to jedno wielkie nieporozumienie...

W takim razie ten serial ma najlepsze "fillery" spośród wszystkich anime jakie oglądałem. Fakt, co ważniejsze wydarzenia (jak np. walka Zoro z Mihawkiem czy spotkanie Shanksa z Whitebeardem) pojawiają się bardzo sporadycznie, ale jakoś specjalnie nie odczuwa się ich braku. Przykładowo - cały Arc z CP9, pomimo że nie obfitujący w jakieś mocne zwroty fabularne, oglądało mi się znacznie lepiej niż Bleachowe wydarzenia w Hueco Mundo czy ostatnie 20 odcinków w FMA:Brotherhood.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Film ? hell yea, może być fajnie ( o ile nie zabiorą sie do tego kolesie od DB ) Fabuła, no wiemy przecież że w Bleachu chodzi tylko o napieprzanie się, czyli hej, typowo amerykańskie gusta, może być fajnie (lub śmieszne) ((lub tragicznie)) (((lub tragiczno-śmiesznie)))

 

W pierwszej serii, to napiepszanie miało większy sens i było wielowątkowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...