Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Niezniszczalny Ichigo nadciaga, aby ocalic swych przyjaciol. W pierwszych rundach pewnie znowu przyjmie pare mocniejszych ciosow, ale pod koniec walki wstanie, jak Rocky Balboa i nie da najmniejszych szans swojemu przeciwnikowi.

Po drodze nasz heros zdazy jeszcze zgarnac Inoue, aby ta mogla uleczyc smiertelnie ranna Hiyori. Cudowna doktor Quinn zajmie sie takze dzielnymi wojownikami, ktorzy stracili konczyny walczac z silami ciemnosci. Pozniej wszyscy pojda na lody.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak i są bardziej wciągające niż ten szajs z mangi.

tak tak

Ta nowa kinowka mnie nie powalila na kolana jedynym efektem bylo po zapodaniu 3 kinowek na raz- wrzeszczenie przy DMC3 bankai senbonzakura kageyoshi i sode no mai.... no za duzo blicza w jeden dzien i biedny Dante wypadl blado.. (btw przypominam sobie stare gierki bo mi neta wylaczyli kolejny w kolejce jest prince of persia.. -przed tym zrobie sobie chyba nocke z kinowkami Naruto... wiec ciekawa jestem efektu....- chyba bedzie kage bunshin no jutsu... hehehehe).

Odnośnik do komentarza

zrobie sobie chyba nocke z kinowkami Naruto

Nie rób tego, obejrzenie ich wszystkich naraz grozi kalectwem umysłowym na całe życie.

 

 

Z trzeciej kinówki Bleacha spodobał mi się tylko soundtrack, reszta tradycyjnie jak na to anime zasysa. Zarówno historia jak i walki są okrutnie banalne (tak, znowu tłuką bankajami jakiegoś wielkiego robaka przez pół godziny :thumbsup: ). Już wolałem poprzedni film z Naruto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najnowszy rozdział był... łał, nawet nie wiem jak to określić. Kubo kontratakuje, zdecydowanie brakuje mu zdolności pisarskich. On sam się już w tym wszystkim pogubił. Chce stworzyć poetycki rozdział z morałem, ale kompletnie zapomina o zasadach, które sam stworzył. Poziomy reiatsu od czasu Soul Society już nie mają żadego znaczenia (pamiętam jeszcze jak Ichigo nie mógł przez to zranić Zarakiego), wrzuca jakieś bezsensowne power-upy, uśmierca negatywne postacie w głupi sposób.

 

Nie mówiąc już o tym, że Tousen przez dwa rozdziały zmienił osobowość.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

anime possysa na całego, żeby był filer po filerze to chyba jeszcze nie było.

 

za to manga całkiem całkiem tylko trochę przegięty aizen

 

 

żeby wszystkich na strzała?!

21-22.jpg

 

Tak, tak! A ja chce Gina w formie bad'ass zobaczyć, bo już się mdło robi od Aizena i ten baaaardzo przewidywalny chap nie zaskoczył wcale =Kubo naprawdę potrzebuje przerwy (hiatus), by wymyślić coś nowego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...