Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja się dziwię, że to studio jest w stanie zrobić kilka odcinków, przecież to jak ten autor prowadzi mangę jest komiczne. Kilka paneli na krzyż, w których prawie nic się nie dzieje raz na tydzień? Takie 4 rozdziały dałoby się umieścić w jednym odcinku. Mam wrażenie, że na jednej stronie One Piece dzieje się więcej, niż w całym rozdziale Bleacha. Już nawet nie wspominam jak ostro Kubo trolluje, to już po prostu sztuka w jego wykonaniu. :thumbsup:

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Skąd się w ogóle wzięło to trollowanie? Pewnie z 4chan albo narutofan? Nie ma co owijać w bawełnę i trzeba to nazwać po imieniu. Kubo nie ma zdolności pisarskich. Zwroty akcji rzadko są w jakiś sposób zapowiadane, wyciąga je z tyłka; wiekszość postaci ma ledwo zarysowany charakter; fabuła gdzieś się zagubiła i od ponad 100 rozdziałów podziwiamy kolejne, dość nużące, walki. Najnowsze bankai sugerują, że i tu zaczyna się wyczerpywać pomysłowość autora. Bleach jest w takim momencie, że musiałby przejść duże zmiany żeby znowu stać się interesujący i ciekawy. Nie wiem czy na tym etapie jest to w ogóle jeszcze możliwe.

Odnośnik do komentarza

Zauważ też, że te 100 odcinkowe fillery przed Shippuudenem czemuś służyły, a jak jest w przypadku Bleacha? Mogliby zrobić teraz i z tysiąc zapychaczy, ale i tak nie ma bata, żeby manga mocniej wyprzedziła anime. Nie przy tym co odp*erdala teraz Kubo.

 

 

Mogliby zrobić tak jak studio TMS ze swoim D.Gray-manem, czyli po prostu darować sobie te idiotyczne historyjki ze sword fiendsami etc. i wstrzymać się z emisją serialu na jakiś czas. Uzbierałoby się powiedzmy ze 100 odcinków i ruszyliby dalej (na oko 15 lat czekania, ale co tam). No ale wiadomo, że tego nie zrobią, bo liczy się kasa, a fani i tak są na tyle głupi, że te fillerki będą oglądać, jakie syfiaste by one nie były. Chociaż może mnie zaskoczą i oglądalność spadnie tak drastycznie, że zwyczajnie zawieszą to anime (Rurouni Kenshin anyone?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...