Skocz do zawartości

Podłączanie X360 do internetu


Gość tekA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam wszystko zrobione jak tu pisze wszystkie porty otwarte http://support.microsoft.com/kb/908874 ale wywala mnie z wszystkich gier ktos wie co jeszcze moge zrobic zeby grac normalnie:(

do wszystkich sie normalnie doalaczam a po 10 sekundach napis you lost conection with other player, you conection problem i dostaje kicka:(

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem nowym posiadaczem tej wyśmienitej konsoli ale mam problem z podłączeniem do Xbox Live.Mianowicie gdy kabel (idący z routera, będący podłączony do komputera poprzez sieciówke, scrossowany internet radiowy 512mb/s podzielony routerem na 2 komputery ) podłączam do konsoli i chce dołączyć do Xbox Live występuje problem z połączeniem.Dowiedziałem sie co nieco na temat problemu i wiem, że jest on związany albo ze złymi przekierowaniami portów albo z tym, że nie wprowadziłem do konsoli danych Adres IP Maska podsieci i Brame oraz Ustawienia DMS(ale to powinno po podłączeniu sie automatycznie ustawić).Co mam zrobić żeby przekerować te porty?Przy sciąganiu np z torrentów też pojawia mi sie, że mam źle przekierowany porty ale nigdy nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.Pomóżcie :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Mam taki mały problem - jestem w sieci kablowej i jak podłączyłem xboxa do Netu (przez router, na kablu jakim podłączam kompa) to wszystko ok... a na "IP adress" wywala mi! Od razu zaznaczam, że np. laptopy (taty, wujka czy kolegi ojca) działają na ruterze, tak samo PSP jako Wi-Fi. Czy to, że kupię Wireless Network Adaptor daje mi, że będzie działać? Czy wystarczy wejść w router i coś przestawić? Proszę o pomoc. Gdzieś czytałem, że to jest związane z przydzielonymi adresami MAC. I że po prostu należy wymieniać się MAC-ami z komputerem. Raz włączać Xboxa, a raz kompa. Czy to prawda? HELP!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam dialnet. Wczesniej podlaczalem konsole wprost do modemu od providera, teraz mam modem adsl i net na kompie smiga, ale na konsoli juz nie. Nie znam sie na tym w ogole, moglby ktos przyblizyc jakies odgorne rzeczy tyczace sie konfiguracji, co zaznaczyc, co odznaczyc itd...

Odnośnik do komentarza

Ludzie pomóżcie mi, bo rozsadze te głupie pudło. Napisze wszystko szczegółowo. Mam internet w Netii i modem podłączony przez USB do kompa (wiadomo). Biore kabel RJ45 i podłączam go do karty sieciowej w kompie i do konsoli. Na tej stronie są podane informacje,że trzeba wpisać we właściwościach połączeń lokalnych adresIP i takie tam. Ja w tych właściwościach nie mam protokołu internetowego TCP/IP tylko jakieś 2 inne: w wersji 6(TCP/IPv6) i 4(TCP/IPv4). To pierwsze to coś innego więc wybrałem ten drugi protokół internetowy czyli w wersji 4. Wszedłem we Właściwości i wpisałem to wszystko: Adres IP: 192.168.0.1 , Maska podsieci: 255.255.255.0 , Brama domyślna: 192.168.0.1 , Preferowany serwer DNS: 194.204.152.34 , Alternatywny DNS: 217.98.63.164. Potem to samo wpisałem w konfiguracji sieci w konsoli. Po wykonaniu tych kroków sprawdzam połączenie z PC i wywala czerwony krzyżyk pomiędzy Xbox 360, a Sieć i dupa. Pokierujcie mnie co mam zrobić. Dzięki za odzew i Pozdro!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Znalazłem dns-y netii: 213.241.79.37 , 83.238.255.76. Wpisałem je we właściwości TCP/IP i w konsoli, ale i tak wyskakuje ten krzyżyk czerwony pomiędzy xbox360, a Sieć. Aha dodam jeszcze, że w połączeniach sieciowych pod Połączeniem lokalnym pisze Sieć niezidentyfikowana,a konsola jest podłączona do pc przez ethernet cały czas.

Odnośnik do komentarza

Mam net z iPlusa i mam wielki(choć czuję że nie tak bardzo) problem. Mój xbox wykrywa sieć, ale nie łączy się z netem.

 

beztytuuug.jpg

 

rozumiem, że te IP 192.168.01 itd. mają być wpisane do właściwości karty sieciowej?

 

 

Ps. Dodam jeszcze, że połączenie z netem miałem i miałem też aktualizację, przez którą chyba trudniej to ustawić.

Edytowane przez ocelot1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie: czy przypadkiem nie masz firewalla włączonego?

Miałem podobny problem z Play Online (i o dziwo komfortowo mi się gra w Halo3 :D), połączenie lokalne było ok, nie łączyło jednak z internetem; jedyne co musiałem zrobić to dać IP konsoli do zaufanej strefy i zmniejszyć zabezpieczenie w ZoneAlarm tak, aby zaufana strefa mogła łączyć się z internetem.

 

Na początek jednak spróbuj w ogóle wyłączyć firewalla i zobaczyć czy xbox połączy się z live.

 

Co do ustawień zobacz tutaj, będzie podobnie jak w iplus.

 

 

He, dopiero zobaczyłem datę poprzedniego posta...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam jedno wejście w karcie sieciowej, tam podłączam neta. Jeżeli kupię kartę sieciową na usb (małe gówienko) to będę mógł to podłączyć do portu USB, pod to podpiąć kabelek ethernet i do konsoli, jednocześnie mając internet w komputerze? Przez jakiś proces ustawiania będę musiał przejść czy cuś? Neta w konsoli mam, jeżeli odepnę ten od kompa i podłącze do iksa. Jak podłączę ten od USB czy będę musiał coś od nowa konfigurować?

Edytowane przez baniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...