Skocz do zawartości

Podłączanie X360 do internetu


Gość tekA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu
jak to jest z radiowka i x360 ? dziala to jakos sprawnie i jaki net wziasc,zeby wszystko szybko chodzilo, jakie lacze tzn ;) dzieki z gory za rady bo qmpel sie pyta a ma mozliwosc jedynie droga radiowa bo nie ma jak kabla poprowadzic, jakies porady i uwagi ? pozdro !!!

 

Ja mam radiowke 1,5mB/300kB i chodzi swietnie

Nic nie rozlacza, lagow praktycznie nigdy nie mam

Trzeba tylko kupic ruter z finkcja klienta bezprzewodowego i dobrze go skonfigurowac

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Beka Wnusiu
router jest do dzielenia pc i konsoli przy jednej sieci czy co ? ;] bbo niekumam co to jest :)

 

Bez rutera nie podlaczysz radiowki do konsoli.

Do rutera wkrecasz kabel od anteny i kablem sieciowym laczysz konsole z ruterem

Odnośnik do komentarza

Panowie, pomocy :/ Dostałem wczoraj nowego X360 Arcade ze sklepu. Dzisiaj sobie podłączyłem po południu do Live, stworzyłem nowe konto itp. Wszystko ładnie, pięknie. Ściągnąłem sobie nawet Aegis Wing, ale teraz jest coś nie tak. Nie chce się połączyć do Live. Przeprowadziłem test i wszystko prócz Live przeszło. Nie może to być ban, bo jak, skoro konsola nówka, nieprzerobiona -.-'

 

Kody stanu:

 

W 0000 - 000B

X 0000 - F001

Y 0C88 - 1C60

Z 8015 - 1918

 

Miał ktoś taki problem już?

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Chce podłączyć X do neta, ale nie wykrywa mi DNS. Poszedlem wiec do administratora "blokowego" internetu i powiedzial mi, ze nie bedzie dzialac bo on musi udostepnic karte sieciowa X'a tzn. zezwolic na polaczenie do karty sieciowej X'a. Powiedzial jeszcze, ze bede mu musial podac numer karty sieciowej X'a to wtedy bedzie dzialac. Gdzie znajduje sie ten numer karty??? Z gory dziekuje za dopowiedz.

Odnośnik do komentarza
Od miesiąca czy dwóch rozłącza mi się sam XBL. Przy włączeniu konsoli ładnie się loguje, connectuje, potem po niedługim czasie wylogowuje się. Muszę się wtedy łączyć ponownie. Znów mija kilka krótkich chwil i system sam wyłazi z netu.

 

Wcześniej chodziło wszystko normalnie.

 

Mogę coś z tym zrobić?

Sasori w sprawie tego zrywania live doszłeś już do jakiś wniosków?

Ja cały czas szukam co może być nie tak

 

Ostatnio spotkałem sie z teorią ze demka na dysku mogą powodować takie głupawki live'a

teoria jeszcze nie sprawdzana

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Mam router D-Link - chcę połączyć kompa i dwie 360tki. Ale nie w tym problem bo - najpierw trza zainstalować stery i takie tam z płytki CD. Wykonuję krok po kroku lecz stają na miejscu gdzie jest podłączenie kabla internetowego do routera. Wyskakuje komunikat, że instalacja nie może być kontynuowana ponieważ kabel jest nie prawidłowo podłączony. W czym problem, pytam?

 

nieaktualne. Dałem sobie rade sam na spółkę z innym kumplem i signapem.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Nie czytałem całego tematu, więc jeśli się powtórzę to sorry. Mam z moim x-box'em dziwnym problem. Podłączyłem się do netu przez kartę sieciową w laptopie( lapek HP) i za każdym razem kiedy wyłączam komputer muszę od nowa używac kreatora połączeń do stworzenia łącza. Czasami połączenie urywa się kiedy wyłączam konsolę, a komp nadal chodzi. Mógłby mi ktoś coś na to poradzic?

Odnośnik do komentarza
Kupic wystarczajaca ilosc metrow kabla, podpiac X'a po sieciowke w kompie, udostepnic polaczenie internetowe.

 

 

 

robie wszystko jak tu http://www.xboxonline.pl ale jest jeden problem :( bo w kompie mam 2 siecowki jedna co byla w kompie a przez 2 jest net (stale lacze) i jak powpisuje tam gdzie sa tpc/ip te dnsy ^_^ niemam wcale neta i jestem w ciemnej d ;) nie wiem juz sam co zle robie <_<

 

juz zalapalem :) ze bez routera ni huhu ^_^ ten poradnik jest do tych z neostrada ;)

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Kurde jaki numer. Odpalam swojego XO tak jak zwykle a tu du.a blada nie chce mnie zalogować do live. Testuje połączenie i wszystkie testy mam zaliczone oprócz XBOX LIVE. Mam kod stanu: W: 0000-000B X: 0000-F001 Y: 0C887-1C20 Z: 0000-0000 . Nic nigdzie nie grzebałem tak po prostu przestało działać. Po restarcie routera na chwile mnie zalogowało i potem znowu wypluło. Od razu napisze, że internet chodzi mi na kompie normalnie. O co kaman??? Błagam POMOCYYYYYYYYYYYYYY kumple czekają.

Odnośnik do komentarza

Po kompletnym resecie routera po chyba 20 min testowania łącza w końcu mnie zalogowało. Co ciekawe wyskakiwał mi jeszcze czasami inny kod stanu: W: 0000-000B; X: 0000-F001; Y:00A8-4820; Z:0000-0000 . Sytuacja dokładnie ta sama wszystkie testy zaliczone oprócz XBOX LIVE. Na zagranicznych forach było sporo o tym błędzie (więc jest to problem który się pojawia ludziom), ale wszędzie pisali, że to na pewno konsola została zbanowana, co jest kompletną bzdurą ponieważ np. teraz loguje mnie bez problemu, tylko bardzo długo muszę czekać (ok 2-5 min). Też mam wszystko 100% legalnie. Wyszło by na to, że jest to (w moim przypadku) wina routera, ale jeżeli nic w jego opcjach nie kombinowałem, to co się mogło stać? Jak za jakiś czas mi się to powtórzy? Nie chce za każdym razem resetować routera wpisywać tych haseł itd. itp. Może wystarczy gdzieś w jego ustawieniach coś luknąć. Jestem raczej laikiem w tej sprawie. Jakieś pomysły?

Edytowane przez gilber7
Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym podłączyć mojego X'a do netu, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Każdy pisze o jakichś modemach itd, a ja tego nie mam :) Mam kablówkę osiedlową 1 MB, bez modemu, podłączam tylko kabelek z klatki schodowej i mam neta :) Chciałbym to rozwiązać tak, żewyjmuję kabel z kompa, przekładam go do konsoli i gram na konsoli :) Jak mam to zrobić?

 

 

EDIT

Ok, poczytałem trochę i prawdopodobnie będę potrzebował routera.

 

http://www.allegro.pl/item458765252_pentag...ada_qos_ss.html

 

Taki będzie dobry?

Czyli rozumiem, że kabel z klatki będzie szedł do routera i do niego podłączam konsolę (przez kabel dodany w komplecie) i kompa,tak?

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza

hej nie wiem czy bylo,ale moj kumpel ma sasiada z ktorym chca zalozyc siec bezprzewodowa , tzn neta i chcia ja dzielic, tylko jest problem , bo beda brac radiowke i jak podzilic net od jednego do drugiego nie ciagnac kabli ? co jest potrzebne ? tak,ze jak zaloza radiowke to drugi chce od niego(1szego) ssac neta, tylko,ze ten drugi chcialby miec ten net w xbox 360 tak,zeby nie musiec wlanczac kompa ani tez tak,zeby ten 1 nie musial miec wlaczonego kompa jak ten drugi bedzie chcial pograc na x 360 wiec pewnie cos trzeba bedzie dokupic, powiedzcie co i jak to skonfigurowac, bede wdzieczny, a raczej kumpel , bo ja sie na tym nie znam kompletnie najlepiej byloby podac linki do allegro ze sprzetem jaki polecacie do tego podzialu i porady jak tego dokonac z gory dzieki :) licze na was :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.