Skocz do zawartości

Podłączanie X360 do internetu


Gość tekA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tekA

pudło podłączone do neta bezpośrednio przez modem, dsl 2mb w dialogu, test przechodzi sprawnie aż do pola "xbox live" i wyświetla przy nim błąd:

 

W: 0000 - 000B

X: 0000 - F001

Y: 00A8 - E8E0

Z: 0000 - 0000

 

do nata nawet nie dochodzi. używam kabla skrossowanego co wcześniej nim łączyłem pierwszego x'a przez pc'ta, przed chwilą podpiąłem nim net do laptopa i wszystko hulało. co może być przyczyną problemu?

 

wcześniej jeszcze próbowałem przez pc'ta przeprowadzic, ale nawet nie mohłem udostępnić połączenia o_O, błąd był taki:

 

"nie można włączyć usługi udostępnianie połączenia internetowego. połączenie przez sieć lokalną LAN jest już skonfigurowane z adresem IP wyaganym do automatycznego adresowania IP".

 

w każdym razie preferowałbym pierwszą opcje.

 

a no i jeszcze takie małe pytanko: jak sobie zarejerstruje silvera'a a mam 30 dniowego triala golda (razem ze świeżutkim jeszcze gorącym arcadem) to uaktywni on się od razu czy jakoś moge o tym zadecydować?

Edytowane przez tekA
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam wszystkich , z gory przepraszam za brak polskich znakow , ale jeszcze w pelni nie skonfigurowalem swojego ubuntu , do rzeczy , podlaczal ktos juz swoja 360tke na linuxie do x live ??, jesli tak to prosze o pomoc wydaje mi sie ze opis wystarczy , jednakze jesli ktos sie pofatyguje o maly poradnik ze zdjeciami bede wdzieczny , zreszta pewnie nie tylko ja . z gory dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza

witam , mam x 360 i chcialbym go podlaczyc do neta zebym mogl grac z innymi graczami. mam tylko mo9zliwosc podlaczenia go do internetu radiowego. czy bedzie dzialal i jak mam go podlaczyc ? mam kabel ktory dostalem z x-em. mam go podlaczyc do konsoli i do komputera czy gdzie?co musze dalej zrobic zeby mi dzialal live? tzn ustawienia w konsoli i kompie? prosze o odpowiedz pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś 360 podpiętą do internetu w multimedi? Jeśli tak to niech powie jak to zrobił ;)

Mam internet w multimedii i do niego podlaczonego xboxa. Czego dokladnie nie rozumiesz? Moje podlaczenie wyglada w sposob nastepujacay : modem kablowy ktory otrzymalem od mm wpiety do routera Linksys WRT54G. Router ma ustawione kopiowanie adresu mac komputera ktory jest podlaczony internet. Jako zmultimedia ogranicza dostep do internetu jednemu adresowi MAC. Dalej juz xboxa podpinamy do routera kablem, ustawiamy forwardowanie portow, aby nie miec problemow z NATem i wsio smiga.

Jezeli nadal czegosz nie rozumiesz - pytaj

Odnośnik do komentarza

Podłączyłem X360 do komputera przez kartę sieciową, internet mam z kablówki. Wszystko w karcie i w konsoli powpisywałem tak jak jest to pokazane na tutorialach i nic. Podczas testowania połączenia wyskakuje mi błąd przy DNSach. Z X1 nie było żadnych problemów. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza

- firewall

- przestaw DNS na inny niż podają w tutorialach

- jeśli masz dostawcę "blokowego" jakiegoś to moze admin zablokował ci porty potrzebne do łaczenia się. Pwiedz mu że chcesz podłaczyć drugiego kompa (chyba że jest to przeciwko regulaminowi twojego dostawqcy, wtedy go nie namówisz...za darmo)

- masz wirusa/ aware/ cokolwiek nieprzjaznego dla łącza

- sprawdź kabel czy jest poprawnie skrosowany (jesli to nieoryginy kabel. np. cross'owany w sklepie komputerowym) i czy nie jest pogięt za bardz, zniszczony, nagryziony itd

 

Najlepiej sprawdzic wszyko jeszcze razm, niestety dalej gmerac na stronach, albo najlepiej za wszyskiego spytać się kogoś znajomego co ma też to łącze jak on podłaczył. Łaczenie PC & X360 niczym się nie rożni od łączenia PC & PC.

 

Najlepiej poszukaj na stronach co ludzie robili też, ale sam o tym wiesz. Pozdr, w końcu ci się uda napewno.

Edytowane przez 7ahoosh
Odnośnik do komentarza

WItam jestem niestety wlascicielem liveboxa Tp od Neostrady i mam taki problem a mianowicie Xbox 360 jest podlaczony kablem do Liveboxa, Komp tak samo. Na xklocku net smiga nat otwarte ale mam problem z udostepnieniem plikow z pc na xboxa (chodzi mi np o playlisty z WMP 11). Porty odpowiednie mam otwarte statyczne IP nadane w WMP 11 udostepnianie wlaczone wiec w czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
witam , mam x 360 i chcialbym go podlaczyc do neta zebym mogl grac z innymi graczami. mam tylko mo9zliwosc podlaczenia go do internetu radiowego. czy bedzie dzialal i jak mam go podlaczyc ? mam kabel ktory dostalem z x-em. mam go podlaczyc do konsoli i do komputera czy gdzie?co musze dalej zrobic zeby mi dzialal live? tzn ustawienia w konsoli i kompie? prosze o odpowiedz pozdrawiam:D

 

 

Już sobie poradziłem^^

Odnośnik do komentarza

Mam problem jakiś czas temu spalił mi się komp, kupiłem nowy, takie używane gowienko. Mam neta przez neo i modem speedtouch 330 i gdy wkładam kabel ethernet do karty sieciowej zaczyna wariowac. Zaswieca sie dwa razy czerwone swiatelko przy usb pozniej na chwile zielone i tak w kolko, poza tym komputer wyswietla mi ze nie rozpoznano urzadzenia usb i ze kabel sieciowy nie jest podlaczony. wtf? ;( Pomoz mi ktos.

Odnośnik do komentarza

Dobry,

jadę z problemem bo już mnie to wnerwia.

Otóż XBOX360 podłączony mam do Live przez modem zewnętrzny za pomocą kabla ethernetowego a tenże modem podłączony jest z kolei do kompa poprzez USB. Wszystko hula elegancko, ale jest jedno..ALE.

Chciałbym móc korzystać jednocześnie z netu na kompie i xklocku a tymczasem wygląda to tak, że jak pracuje na kompie i chce pograć na X-sie to muszę wyłączyć komputer i dodatkowo odłączyć z zasilania modem co by się zresetowały ustawienia w pamięci. W drugą stronę wygląda to tak samo.

Jak to podłączyć żebym nie musiał się z tym tak pieprzyć? Czy zakup routera jest koniecznością?

 

I tak jeszcze trochę z innej beczki.

Czytam o Windows Media Center, że to fajna rzecz i w ogóle. Ale co to jest tak naprawdę? Mogę to ściągnąć i normalnie zainstalować czy jak? Czy jest to jakiś system operacyjny? I jak później z tego korzystać? Poprzez połączenie kompa i konsoli po porcie USB?

 

Wybaczcie za być może proste pytania, ale nie kumam bazy w ogóle.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem. Mój internet to łącze lokalne kablowe 6 Mb/s. Przez wszystkie testy przechodzę gładko, aż dojdzie do testu Xbox Live. Pokazuje się okno aktualizacji, ale po chwili znika i pokazuje się błąd "Nie można pobrać aktualizacji. Sprawdź ustawienia w obszarze system, opcja ustawienia sieciowe, i spróbuj ponownie.Jeżeli problem będzie się powtarzał, odwiedź stronę www.xbox.com/support.". Jak mam skonfigurować Xboxa do tego łącza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.