Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie padła i nie chcę sprzedać ;). Po prostu mam ostatnio wrażenie, że coraz krócej trzyma. Grając z UMD na najniższej jasności ekranu i dźwiękiem ustawionym na 1/2 paska, światełko zaczyna mi mrugać już po 3,5h. Z karty tak 4h, może 4,5h góra. Dziwne o tyle, że konsolę kupowałem nową, a z baterią nie robiłem nic co by jej w jakikolwiek sposób szkodziło (zaraz po załadowaniu odłączałem ładowarkę, zaledwie parę razy grałem z podłączoną).

 

Pewnie ktoś zaraz powie, że to normalny czas pracy konsoli czy coś, ale ogólnie mam wrażenie, że kiedyś to nieznacznie dłużej trzymało. Tym samym zacząłem się zastanawiać nad ewentualną rezerwą/baterią zastępczą. Problem niestety taki, że nic dostać nie idzie.

 

Jak ma się sprawa z tymi bateriami nie-sony? Duże jest ryzyko, że coś się wyleje bądź uszkodzi? Na co w takim wypadku najlepiej zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza

Żeby ładować konsolkę z USB potrzebny jest specjalny kabelek.

 

Wyłącz konsolę dokładnie(nie usypiaj, a o graniu już nie wspomnę) wyjmij baterię włóż od nowa postaw bezpiecznie konsolkę na biurku i podłącz kabel od ładowarki. Zobacz czy dalej jest problem(pamiętaj aby nie ruszać konsolą podczas ładowania bo źle to wpływa na ładowanie: przerwa-ładowanie-przerwa itp)

Odnośnik do komentarza

Ładuj baterię w okolicach 20-30% poziomu to dotrzyma ona dłuuuugich czasów. Wiem z doświadczenia, akurat ja trafiłem na taki egzemplarz z dobrze zachowaną bateryjką i jestem bardzo zadowolony (wynik na poziomie 6-7 godzin z CWC bez WiFi jest wg mnie na prawdę dobry)

 

PS: Jak zakupisz nową baterię (nieważne czy do PSP czy do komórki - to to samo) nie formuj jej bo już na wstępie ją "znokautujesz" :D, ponieważ czasy starych kadmówek już chyba bezpowrotnie minęły :F

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Wyłącz konsolę dokładnie(nie usypiaj, a o graniu już nie wspomnę) wyjmij baterię włóż od nowa postaw bezpiecznie konsolkę na biurku i podłącz kabel od ładowarki. Zobacz czy dalej jest problem(pamiętaj aby nie ruszać konsolą podczas ładowania bo źle to wpływa na ładowanie: przerwa-ładowanie-przerwa itp)

Dupa, dalej to samo ( czyli nic ) ;x

Odnośnik do komentarza
Yo! Chce sciagnac jave na kieszkonsolke besposrednio. Podobnie z rzeczami do gier online(macromedia). Pisze z p s p sory za ortografie
Coś ty taki nerwowy. Jak dobrze zrozumiałem ciebie to szukasz jakiegoś emulatora javy na psp wiec używamy GOOGLE wpisujemy PSP JAVA EMULATOR i klikamy w pierwszy link tam masz wszystko. Jeśli chcesz ściągnąć go bezpośrednio na konsole to potrzebujesz jakiś menadżer plików na psp i przenieść emulator do ms0:/psp/game/ Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

Niedługo wychodzi nowy model PSP. Ja nie raz myślałem nad kupnem PSP i teraz mam dylemat. Wziąć obecnego slima, czy ten model który wyjdzie? Który z nich jest ogólnie lepszy? Słyszałem, że nowy np. ma mieć lepszy ekran, ale słabszą baterie, która i tak krótko trzyma, więc co wybrać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...