Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym kablem smiesznie wyszlo - pojechalem go odebrac, a na miejscu okazalo sie, ze to taki sam kabel jak w drugim linku ;] .Ale nie chcialo mi sie klucic o to, doplacilem za to ze kupilem praktycznie od reki i nie zaluje, fajnie sie gra na tv :)

 

Moge prosic o jakis namiar na taka klapke ? (sama, bez baterii). Na allegro znalazlem tylko jedna, i to z bateria za jakies 60zl.

 

Jeżeli chodzi o części zamienne to w ogóle nie korzystam z allegro, mają diabelnie wysokie ceny 100% marży jak nic, lepiej brać ze źródła, czyli Chin. Zazwyczaj mają darmową przesyłkę. Sam kupiłem w ten sposób sporo rzeczy (kable, kabury itp)

 

Kabel kompozytowy (2xaudio, 1xvideo na wyściu) kupiłem za 7.5 zł :)

A tu twój kabel (za 4.5$ czyli jakieś 15zł): http://cgi.ebay.com/Component-AV-cable-for...id=p3286.c0.m14

 

 

A oto przykładowa klapka do PSP (np do większej baterii) z darmową wysyłką za 6$ (czyli 20 zł)

http://cgi.ebay.com/Sony-PSP-2000-Slim-Ext...id=p3286.c0.m14

 

Odnośnik do komentarza

Heh... format flashu 1'szego to nic innego jak usunięcie podstawowych informacji zapisanych w pamięci konsoli jak data, ustawienia sieciowe itp. Czynność ta jest całkowicie bezpieczna, a datę zawsze można wklepać, a przywrócenie wcześniejszych ustawień to około 2-3min - oczywiście pomaga w wielu dolegliwościach naszej konsolki, więc od tego się w ogóle zaczyna, jeżeli cokolwiek zaczyna być nie tak z konsolką.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam taki problem z moim PSP-3004: nie mogę go zauktualizować firmware do 6.0. Przy próbie wgrania pokazuje się informacja że plik jest uszkodzony i tyle. Tak się dzieje przy próbie Network Update i przy próbie aktualizacji pikiem ściągniętym na kompa. Pokazuje jakieś kody błędu i wywala się instalacja. Na sofcie 6.0 tak średnio mi zależy, ale nie wiem czy to jakiś objaw padania PSP. Jakiś hint ??

Odnośnik do komentarza

sformatuj karte pamieci lub sprawdz na innej

Tak myślałem, ale mam jeszcze takie pytanie: czy gry (konkretnie chodzi mi o Stardust) mogę zgrać np. na kompa i później z powrotem na kartę pamięci? Bo jak ją sformatuję i nie dam rady zaktualizować PSP do 6.0 to się nie dostanę do PS Store i Stardust przepadnie.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

sformatuj karte pamieci lub sprawdz na innej

Tak myślałem, ale mam jeszcze takie pytanie: czy gry (konkretnie chodzi mi o Stardust) mogę zgrać np. na kompa i później z powrotem na kartę pamięci? Bo jak ją sformatuję i nie dam rady zaktualizować PSP do 6.0 to się nie dostanę do PS Store i Stardust przepadnie.

Spróbuj najpierw przywrócić ustawienia fabryczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...