Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, czy te pluginy są kompatybilne z GENem. Możliwe, że będziesz musiał ściągnąć nowe wersje tychże i zainstalować je od nowa.

 

Czy na PSP innych niż Go! też są te bajery jak zapisywanie gry po wyjściu do XMB, kalendarze?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

by zainstalować jakikolwiek lewy soft(czyli np tego przez chickena) to na obojętnie na jakim psp musisz mieć maksymalnie soft 5.03.

 

Masz 5.51 więc zostaje ci tylko modlitwa,że kiedyś będzie on złamany :P

nie.

 

jesli ma przerabialną [a wlasciwie dajaca sie zmodyfikowac softwareowo] to moze wgrac sobie nawet 6.00 i pandora zejsc do czego tam chce

Odnośnik do komentarza

Wroc do starego firmware?

 

Ja nie znalazlem zadnego sposobu na naprawe save, musialem zaczynac od poczatku. Mozesz wrocic do starego i zobaczyc czy dzialaja... jezeli dzialaja tzn ze to tylko i wylacznie problem 3.9 -> 5.00. A jezeli nie beda dzialac tzn ze cos jeszcze jest na rzeczy.

 

Anyway, glupie to bardzo... ale co zrobic.

Odnośnik do komentarza

korci mnie zeby znowu zaopatrzyc sie w psp, no i tutaj mam male pytanie wobec zorientowanych

czy jest juz zaplanowany jakis nowy model psp czyli kolejny niz 3000 model[slim&bright]?

psp go mnie nie interesuje, poniewaz mam ladna kolekcje umd i szkoda mi byloby sie z nia rozstawac ;)

cholera gdyby psp go mialo naped umd.. ah...

 

http://lmgtfy.com/?q=Plotki+na+temat+PSP+4000

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.pl/item739365737_nowy_kabel_av_3_chinch_do_psp_slim_3004_sklep_w_wa.html do grania na zwyklym kineskopowcu wystarczy sam kabel czy trzeba jeszcze wgrac plugin ? Jesli tak to prosze o nazwe

 

Dżizas, co za cena???

Daruj sobie allegro, kup na ebayu, ale amerykańskim, taki sam kabel możesz mieć za 2-3 dolce z przesyłką (sam tak kupiłem).

 

Na przykład na tej aukcji:

http://cgi.ebay.com/AV-HDTV-TV-VIDEO-composite-cable-CORD-FOR-PSP-2000-122_W0QQitemZ150366921150QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item23029121be

wysyłka do Polski gratis :)

 

Będziesz potrzebować albo pluginu Fusa, albo skorzystaj z IRShell (www.irshell.org), jest to launcher obsługujący kable composite.

 

Poniżej przykład działania irshell, niestety gry PSP są w "oknie", gry z PSone - pod warunkiem odpalenia bez popsloader'a (czyli "from flash", m.in. gry z PStore) - są na pełnym ekranie.

tvout.th.jpg

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

korci mnie zeby znowu zaopatrzyc sie w psp, no i tutaj mam male pytanie wobec zorientowanych

czy jest juz zaplanowany jakis nowy model psp czyli kolejny niz 3000 model[slim&bright]?

psp go mnie nie interesuje, poniewaz mam ladna kolekcje umd i szkoda mi byloby sie z nia rozstawac ;)

cholera gdyby psp go mialo naped umd.. ah...

 

http://lmgtfy.com/?q=Plotki+na+temat+PSP+4000

 

 

Bierz 3k, sam byłem niedawno w podobnej sytuacji i nie zawiodłem się. Pamiętaj tylko, że jeżeli chcesz korzystać z pluginów i hb potrzebował będziesz softu nie wyższego jak 5.03.

Odnośnik do komentarza

wlasnie cos mi sie obilo o uszy na temat plot o psp 4000, jakoby prace nad nim trwaly, lecz wlasnie jedyne co mi wygooglowalo to o psp go ;)

tak czy siak czekam jeszcze do listopada na pewno, mysle ze jesli do tego czasu nie bedzie zadnej zapoweidzi nowego psp to lykam 3k

 

a kwestia cfw/hb - tym razem nie skorzystam, mialem na poprzednim psp cfw i niestety korcilo cso/iso co uwazam za zlo :P

Odnośnik do komentarza

Koledzy potrzebuje pilna podpowiedz.Jestem obecnie na wakacjach w US and A i jest tu PSPgo za 250$. Mam Slima,ale noowy mnie bardzo interesuje chocby ze wzgledu na korzystna cene.Co myslicie o tym?

Warto zainwestowac w niego juz teraz i niech poczeka na "hacka" czy jednak zostac przy slimie...mam mega rozterke :( Hellllp

 

P.S.Wiecie moze za czym warto sie rozejrzec ze sprzetu dla gamera itp?

Odnośnik do komentarza

osobiscie nie bral bym psp go, wyglada na nie wygodne i szybko rece beda sie meczyc :) i jezeli zalezy ci na przerobce to nie wiadomo kiedy to bedzie, przyklad psp 3000 da sie przerobic tylko czesciowo i trzeba miec soft 5.03 powyzej tego lipa

 

jak bym byl w usa to poszukalbym jakiegos komisu z grami i tam zapatrzyl sie w stare gry i konsole hehe

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...