Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Hi :) nick jest mojej dziewczyny,ale to nie ona zapytala :) Zastanawiam sie nad tym PSP dalej...wiekszosc gier skonczylem juz na slimie..iphona mam(a ponoc pspgo powstal by z nim powalczyc)...jakby byly jakies wiesci o hacku lub jego poczatkach dotyczacych pspgo to latwiej by sie myslalo...

 

(sorki za brak polskich liter,ale laptop nie moj wiec nie przestawie nic...)

Odnośnik do komentarza

Wieści o rzekomym "złamaniu" konsolki N1000 są już od dnia premiery ^^ myślę, że długo czekać nam nie będzie na jakiegoś expolita, czas pokarze. Myślę jednak, że piracenie na tej konsoli nie będzie raczej sprzyjało, ze względu na to, iż Sony stosuje coraz lepsze i skuteczniejsze zabezpieczenia.

 

Na ten moment, kupowanie tego modelu w celu korzystania z szarej strefy raczej mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z WiFi na PSP Go. Nie mogę się połączyć za pomocą WiFi ( sieć zabezpieczona WEP )na starym PSP 3000 łączyło mnie bez problemu, a teraz pojawai mis ię komunikat o przekroczeniu czasu -sięć moją widzi, siął sygnału 100%. Na szczęśćie sąsiad ma niezabezpiecozne WiFi i loguje się na jego sieci bez problemu ( u mnie nie działa nawet po wyąłczeniu hasła)

Odnośnik do komentarza

a haslo na siec masz wpa/wpa2/wep? u mnie na wpa2mixed psp nie dziala.

 

mac'i uradzen dodajesz:

Wireless Security -> Restrict Access -> [tu masz 2 opcje, wybierz] Permit only listed computers to access the wireless network [i wpisz wszystkie mac'i urzadzen podpietych pod router]

 

mnie to pomoglo przy podlaczaniu laptopa

Odnośnik do komentarza

a haslo na siec masz wpa/wpa2/wep? u mnie na wpa2mixed psp nie dziala.

 

mac'i uradzen dodajesz:

Wireless Security -> Restrict Access -> [tu masz 2 opcje, wybierz] Permit only listed computers to access the wireless network [i wpisz wszystkie mac'i urzadzen podpietych pod router]

 

mnie to pomoglo przy podlaczaniu laptopa

 

to raczej odpada. za durzo sprzętu tu jest i w wiekszości nie mojego żeby wprowadzać taki restrykcje.

To co mnie zastanawia to to czemu moge się zalogować na niezabezpieczony net sąsiada a na nasz po zdjęciu WEP nie. Moze to kwestia routera. Sąsiad ma pewnie standardowy router Netgear a my linksysa

 

PS: mogę sciągać gry na psp i psx z pss poprzez PS3 i wgrywać na psp go?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Na ten moment, kupowanie tego modelu w celu korzystania z szarej strefy raczej mija się z celem.

 

W takim razie jaki model konsoli szukać w sklepie? Zaznaczam ze chce posiadać nowy, nie używany sprzęt.Chce go "przerobić" i grac w gry z karty pamięci + emulatory. Miałbym jeszcze jedno pytanie. Zakup będzie robiony w Japonii wiec konsolka będzie miała japońskie menu. Czy jest możliwość ustawienia menu w języku angielskim?

Odnośnik do komentarza

bylo walkowane zylion razy... w pelni da sie przerobic psp1000 oraz wczesne psp2000... nowe modele psp2000 i "starsze" psp3000 [do fw5.03] da sie zmodyfikowac tylko czesciowo.

uprzedzajac kolejne pytania: ladowarka jest multinapieciowa, menu mozesz wybrac angielskie, nie ma blokady regionalnej, gwarancja w PL nie bedzie wazna [chyba, ze cos sie zmienilo przez rok]..

 

ah.. jestes w kkw... kup mi tam REZ'a na DC ;]

Odnośnik do komentarza

....nowe modele psp2000 i "starsze" psp3000 [do fw5.03] da sie zmodyfikowac tylko czesciowo.

 

ah.. jestes w kkw... kup mi tam REZ'a na DC ;]

 

Co to oznacza, ze można zmodyfikować częściowo? Co w takim razie nie będzie działało na tych modelach? Mnie zależy tylko na grach i emulacji PSXa

 

PS. CoATI dzis poszukalem dla Ciebie tego REZa :D Musialem przekopac sie przez setki pozycji na Akihabara. To co kupujesz? 3870yen, używka oczywiscie ;)p1000008m.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Na ten moment, kupowanie tego modelu w celu korzystania z szarej strefy raczej mija się z celem.

 

W takim razie jaki model konsoli szukać w sklepie? Zaznaczam ze chce posiadać nowy, nie używany sprzęt.Chce go "przerobić" i grac w gry z karty pamięci + emulatory. Miałbym jeszcze jedno pytanie. Zakup będzie robiony w Japonii wiec konsolka będzie miała japońskie menu. Czy jest możliwość ustawienia menu w języku angielskim?

Jest angielskie menu, jedyna oczywista różnica to fakt że wszystko potwierdzasz kółkiem, krzyżyk używany jest do anulowania.

Odnośnik do komentarza

Nie bijcie jeżeli podobny temat był już założony, ale nie znalazłem

Posiadam bowiem PSP-2004 i kabel z trzema chinchami (czy jakoś tak się pisze).

Przy próbie włączenia jakiej kolwieg gry wyświetla mi się napis "Aby wyświetlic to na podlaczonym urzadzeniu, musisz to podlaczyc poprzed kabel cmponent AV lub przez kabel D-terminal AV oraz musisz ustawic format wyjsciowy" (napisałem dokładnie tak jak mi się wyświetla) Wyjście mam ustawione na progresywne. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Podłączasz PSP do SD czy HDTV?

 

Masz tutaj temat do takich pytań:

Zielony jak ta trawa wersja PSP.

 

Nie zakładaj nowego dla takich pierdół. Nie wiem, jak mogłeś nie znaleźć, jest przyklejony na samej górze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...