Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz 23 lata? o_O

 

A co masz z tym jakiś problem trzeba było złożyc życznia a nie się dziwić, a z resztą co chcesz praca w markecie daje się we znaki ;) , czy każdy 23latek musi się znać na sprawach "przeróbkowych"(no chyba że Ci chodzi o to że czasem pisze tak, że mnie nikt nie rozumie ;):P ??

To co to mi nic innego nie pozostaje jak kupić na allegro już z przerobionym softem?? :P

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

baterie mozesz najlatwiej i najlepiej przerobic na psp ktora ma juz CFW, nie mozna zrobic tej baterii na nieprzerobionej psp, mozna juz przerobic baterie od slima, najlatwiej jest to zrobic na baterii od starej psp.

 

sciagasz potrzebne pliki, wrzucasz je w odpowiednie miejsce na memorce i przerabiasz baterie na psp, ktora jest juz przerobiona,

sciagasz pliki potrzebne do wgrania CFW i wrzucasz je na memorke

baterie wkladasz do nieprzerobionej psp i odpalasz program z karty, dalej wszystko robi sie samo.

 

 

reszte polecam odszukac pod tym adresem tutek

Odnośnik do komentarza
Ty masz 23 lata? o_O

 

A co masz z tym jakiś problem trzeba było złożyc życznia a nie się dziwić, a z resztą co chcesz praca w markecie daje się we znaki ;) , czy każdy 23latek musi się znać na sprawach "przeróbkowych"(no chyba że Ci chodzi o to że czasem pisze tak, że mnie nikt nie rozumie :D:P ??

To co to mi nic innego nie pozostaje jak kupić na allegro już z przerobionym softem?? :D

 

nie sluchaj ich, oni gdyby mogli to smialiby sie z wlasnej babci. wiec o co pytales? o upgreade firmware'u? wiec jest dokladnie tak jak pisal kali w tym poradniku tylko ze pozniej okazalo sie ze przyczyna czestych popsuc konsol byl tak zwany 'problem ladowarkowy' jak go sony nazwlao. byla w ktoryms poradniku o tym informacja. mianocicie chodzi o to ze do pudelek z konsolami byla dodawana zadowarka z dluzszym niz powinien byc kablem. sony potwierdzilo ze wystarczy przyciaz kabel i wszystko wroci do normy i prawdopodobiensto uszkodzenia konsol i pojawienia sie martwich pikseli spada do zera. pozdrawiam

 

 

 

psp serwis

warszawa

Odnośnik do komentarza

jako, że neta w psp na stałe mam od niedawna to jestem zielony w niektorych sprawach :> a mianowicie JAK obsluguje sie psptube? xD ok program sie uruchamia... nastepuje laczenie z netem... 2 sukcesy za mna ;) [yeah!] ale... co dalej xD sa dostepne na start 3 opcje wiec na logike wchodze do Open url... i co ja mam tu wlasciwie wpisac za pomoca tej cudownej ekranowej klawiatury zeby filmik z YT sie włączyl? pelny link ? przykladowo

?? czy jakis sekretny skrot do filmiku? bo nic nie dziala ;)

 

//edit!

 

OK juz umiem xD sam wyczailem xD

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

kazda zmiana softu robisz na wlasna opowiedzialnosc, zreszta jak kazde inne majsterki przy psp, tak wiec jak niedaj boze cos sie stanie to pandora pomoze, instalujac nowy soft zniknie ci theme jesli masz jakies wrzucane do flash0 i wszystkie ustawienia tapet zegara daty musisz robic od nowa, to nie tajemnica raczej niczego nie zachowasz, robiac tak jak jest w tutorialu nic konsoli nie powinno zagrozic.

Odnośnik do komentarza

bawilem sie w zmiane menu i cos 'poszlo nie tak' :) potem wlasnorecznie edytowalem pliki i jeszcze bardziej do(pipi)alem... teraz mam menu taka hybryde 3.71 z 3.90 ;) ale dziala.

 

 

edit//

 

sry mam teraz pomieszne menu 3.80 z 3.90 ;) a nie z 371 390 ;)

 

ZAWSZE ROBCIE KOPIE PLIKOW FLASH0 PRZED MODOWANIEM :P

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...