Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

No człeku, jasne że warto ;). Powiedziałem do swojego xboxa "out, chamie jeden!" i kupiłem psp. Nie żałuję wyboru. Za rok zdobędę PS3 ale psp nie porzucę. Kupuj jeśli masz kasę. ;) A to co napisałem ostatnio, to wyssane info prosto z mojego palca, więc wiesz :P:)

 

Z tego co mi wiadomo to przerobisz każdego slima, ale ręki nie oddam bo specem nie jestem.

Bądź pozdrowiony !

Odnośnik do komentarza
Obstawiam że PSP2 wyjdzie w momencie zaprzestania supportu PS2 przez developerów. Bo nie wyobrażam sobie portów z PS3 na psp. Czas pokaże.

imho gupota i to konkretna :P

bo jakos nie widze aby kazda gra na ps2 wychodzila na psp i vice versa

psp zyje swoim wlasnym swiatkiem, niezaleznym od ps2 (chociaz oczywiscie zgadzam sie sa gry na psp i ps2 wrecz te same) i predzej dozyje psp kadencji do conajmniej polowy zywota ps3, bo jak wiemy jest kompatybilne z ps3 a nie z ps2 ;)

 

zreszta popatrzcie na to jak dlugo zyly hendheldy ;)

ery gbc i gba byly naprawde dluuuuugie, a nie sadze by sony mialo wydac jakiegos nowego hendhelda, przed nowym hendem od nintendo, a ds na swiatowym rynku wiedzie prym i wg mnie jak narazie jest w szczytowej formie i raczej nei widac jej konca ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

No przeecież, że napisałem że to zbyt mądre to to nie było ;) . Ale, że mam takie przeczucie ... :P:) Nie no, wiesz powiedz mi, ile widziałeś naprawdę oryginalnych gier na psp ? Patapon i LocoRoco? Coś jeszcze ? No było tego za wiele, prawda ? Najwięcej dostaliśmy póki co odgrzewanych kotletów niż samych excluive'ów ...

Odnośnik do komentarza
Coś jeszcze ?

tak na szybko: Exit, Lumines, Gunpey, Hot Pixel, HotBrain, Traxxpad, DJ max, Tokobot [nie jestem pewien czy wyszlo na cos innego], cube 3d, Downstream Panic, Harvey Birdman + n japońskich gierek ktorych nie chce mi sie wypisywac... 

 

faktycznie malo tego, a taki hot pxl & brain to takie popluczyny z konsol big N...

Odnośnik do komentarza

.... psp jak i ps2 moga pochwalic sie taka samą ilością gier z PSONE jesli ktos nie mial tej konsoli i zaczynal granie od ps2, xboxa albo ngc, to psp ze swimi mozliwosciami nokautuje inne konsole.

 

czasami nie rozumiem ludzi zadajacych mi pytanie o konwersje gier z ps one na psp, bo ja juz do przeszlosci nie chce wracac, ale do niedawna nie rozumialem tego ze to sa mlode osoby ktore w gry z ps one wogole nie graly !!!! jezu :P wszystkie residenty, tomb raidery, gran turismo, syphon filter, final fantasy, medal of honor, nawet polowy bym nie wymienil bo nie pamietam a to wszystko + gry z psp, wystarczy aby grac dlugu dlugo po pojawieniu sie psp2. o ile jest w planach ;)

 

w tej chwili psp to moja jedyna konsola. nie mam jeszcze ps3 ani x360, a bawie sie przy niej za(pipi)iscie i póki co mi wystarczy, ale w maju kupie ps3 i nie wiem co sie stanie z moja psp ;)

Odnośnik do komentarza

ChOomik, a co z metal gearami wszystkimi, acidy 2 i portable ops :lol:? wg mnie bardzo dobre gry i na dodatek exclusivy ;)

a crisis core: final fantasy 7 :P? ja osobiscie dla tej gry zdecydowalem sie wybrac psp

no i god of war niedlugo wyjdzie (co rpawda srednio mnie to jara) no ale exclusive ;)

jeanne darc od level 5 to tez podobno swietny kasek w ktorego mama zamiar tez sie zaopatrzyc, ajc duzo tego duzo wg mnie

 

a ps3 niech zyje swoim zyciem i psp - tak a moja opinia ;)

Odnośnik do komentarza

np. GTA SA Stories, GTA 4 Stories MGS4 portable, TEKKEN 6 :) srednio mi sie widzi granie w to samo na kieszeńsoli, w sumie mogbym ciorac ale i tak niedlugo bo jakos w maju kupuje ps3 wiec do tego czasu na psp jara mnie doslownie wszystko, i giery z psp i z psone, filmy ogladam w pociagu, muzy slucham niemal wszedzie, czasami zagram online (potęga, ale przestalem), jak jakiejs giery nieskonczylem na psone jak np. resident evil gun survival to wlasnie jestem w polowie :P dzieki psp.

Odnośnik do komentarza

1. na tym sofcie dziala IR Shell 3.90, on wyszedl zanim pojawil sie CFW 3.90 tak wiec ostatnim fw na ktorym dzialal jest wlasnie 3.80 M33-5, kilka dni puzniej pojawil sie nowy cfw 390 A ze irshell 3.90 jest juz ostatnim shellem (podobno :P ) kilka dni puzniej pokazala sie latka do niego i mozna go bez problemow uruchomic na 3.90

 

2. łatki zawsze costam poprawiają, nigdy nie robie upa jesli mnie gra nie zmusza, jak widac problemy z shellem jak i wczesniejsza nie dokonca sprawna kompatybilnosc i obsluga memorysticka przekonaly mnie do nie rzucania sie na nowosci. niech sie inni martwia ze cos im nie dziala, wyjdzie latka ktora cos tam poprawia. to mozna pomyslec. jesli faktycznie -2 cos nowego wprowadza to oczywiscie warto.

 

anyway tutaj masz tutorial jak osfoic IR Shella z CFW 390, jak widac support jest dla 3.90 M33-1 i 3.90 M33-2 wiec bedzie dzialal.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie bo nie potrafie tego zrozumiec: po co to sa te downgrady?? Kupuje PSP, instaluje najnowszy soft,gram sobie w co tam chce itp. i jest git... Chyba na tym to polega??

 

wypowiem się bo sie nie znam :P

downgrejdy są żeby chodziły kopie zapasowe:) nowe gry wymagają nowszych softów ;) dlatego niektóre nowsze gry sie nie odpalają :(

orginał na umd posiada potrzebny soft na płycie ;) chyba ;)

 

i tylko o to tu biega ;)

 

zaraz ktoś napisze że to dla homebrew :catfight: a wiadomo przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie bo nie potrafie tego zrozumiec: po co to sa te downgrady?? Kupuje PSP, instaluje najnowszy soft,gram sobie w co tam chce itp. i jest git... Chyba na tym to polega??

 

downgrejdy są żeby chodziły kopie zapasowe:) nowe gry wymagają nowszych softów ;) dlatego niektóre nowsze gry sie nie odpalają :P

 

 

Myslalem ze downgrade to zmniejszanie softu z wyzszego na nizszy... Noc coz to nie lepiej zainstalowac sobie od razu 3.90 i wszystko bedzie smiagalo?? Rozumiem ze w przyszlosci gry beda potrzebowaly softu nowszego od 3.90?? Nie wystarczy wtedy zainstalowac ten noszy soft??

Odnośnik do komentarza

Soft oryginalny, który dostajesz z konsolą, nie pozwoli Ci grać na piratach. Musisz sobie zainstalować soft piracki, bedacy ekwiwalentem oryginalnego softu, ale pozwalajacy na granie na kopiach. Do tego celu własnie musisz sobie downgrade zrobić. Przejrzyj sobie to forum albo forum na psp-team.pl, bo prosisz żeby Ci wyjasnic coś, co juz milion razy było wyjaśniane...

Odnośnik do komentarza
Soft oryginalny, który dostajesz z konsolą, nie pozwoli Ci grać na piratach. Musisz sobie zainstalować soft piracki, bedacy ekwiwalentem oryginalnego softu, ale pozwalajacy na granie na kopiach. Do tego celu własnie musisz sobie downgrade zrobić. Przejrzyj sobie to forum albo forum na psp-team.pl, bo prosisz żeby Ci wyjasnic coś, co juz milion razy było wyjaśniane...

 

Ale to mi juz wiele wyjasnilo, dziekuje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...