Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

1~`Bry! Jak już mówiłem, kupiłem kilka dni temu psp, lecz nie wiedziałem że na ekranie będę miał takie rysy. Po prostu konsola jest używana, folia już do mnie leci ze sklepu, ale czy w jakiś magiczny sposób da się chociaż w niewielkim stopniu usunąć część tych rys ?

2~`Czy jest jakiś prosty sposób na wrzucenie gier homebrew na psp z softem 3.80 m33-5? Jak się to robi ? :whistling:

Odnośnik do komentarza

Mam taki queszczen.

 

Tytułem faktu, że na PSS pojawił sie dodatek do Wipeout Pulse, zamierzam go sobie sprawić (choćby po to, żeby na przyszłosc sprawdzic, czy z moją karta kredytową nie bedzie problemu w kwestii zakupów). Tylko myk polega na tym, ze mam swojego save'a z pulse zrobionego na wersji amerykanskiej, czuje wiec, że jak sciagne ten dodatek to nie dam rady go odpalić przy tej wersji, tylko bede musiał zdobyc PAL'a. Pytanie jest wiec takie - czy możliwa jest którakolwiek z poniższych opcji?

 

a) odpalenie dodatku sciagnietego na wersje regionalną PAL na grze z regionu NTSC?

b) przerobienie save'a z Pulse NTSC na save'a PAL (tym sposobem mógłbym załatwic wersje PAL, miec wszystkie osiagniecia, a i korzystać z dodatku)

Odnośnik do komentarza

W moim PSP Slim&Lite nie było takiej czerwonej karteczki, która wymagana jest do rejestracji na yourgamingname.com . Czy to normalne? Słyszałem, że wysyłają jak się do nich napisze. Wysłałem maila do "SonyInfo PL" <CIC.Poland@eu.sony.com> , Ci napisali, żebym zadzwonił do działu obsługi klienta, a tam mi powiedzieli żebym załatwił to mailowo z Sony Poland ;/ Tak w koło Macieju ;/ Co zrobić by dostać tą czerwoną kartkę?

Odnośnik do komentarza

Ja też nie miałem "Czerwonej karteczki", w slimach chyba nie jest dodawana.

 

 

Czy jest jakis soft do wyciągania soundtracków z gier na psp? z wipeouta pulse konkretnie bym sie zainteresował, no chyba ze ktos ma jakiekolwiek namiary na ten ost, chociazby rip (oficialny raczej sie nie pojawił jeszcze), to byłbym bardzo dzwięczny...

Odnośnik do komentarza

Hej, czy orientuje sie ktoś jakie trzeba mieś konto do zakupów w psp store ? mam konto w mbanku, i zwykłą kartę debetową, ktoś wcześniej pisał że konto w inteligo z taka karta działa a moje w mbanku nie przyjmuja, tzn nie przyjmuje mojej karty. Czy jak założe sobie zwykle najprostsze konto w inteligo to będę mogla robić zakupy w pspstore ??

Odnośnik do komentarza

Proponuje sprawdzić jakoś, albo dowiedziec sie w banku, bo w tej chwili chyba niemal kazdą kartą debetową (czyli Visa Express) mozna robic zakupy w psp store i prawdopodobnie nie bedziesz musiała zakładać tylko po to nowego konta w innym banku - ja np ostatnio sprawdzałem swoją z Millenium i wszystko w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakiś programik tudzież sposób do konwertowania "save'ów" gier PSX na PSP do formatu obsługiwanego przez emulatory PC i to samo w drugą stronę? Grałem w Final Fantasy VII do momentu w Forgotten City przed pojawieniem się Weapona i gra się za każdym razem wiesza. Z tego co przeczytałem jest to norma niestety... Czy jest jakiś sposób by to obejść? Szkoda mi po raz trzeci odkładać nieukończoną grę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...