Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. czy np. w połowie gry w vice city stories nie okaze sie ze cos nie dziala, bo jakies pliki sa wyzerowane?

 

kompresujesz VICE CITY STORIES uuuuaaa stary odradzam, mam te gre skompresowana w .cso wazy jakies 890 mb i nie da sie grac nawet na 333mhz, musialem szukac pelnego iso, mialem kilka w kolejce ale sciagaly sie jak krew z nosa, w koncu po dwoch tygodniach mialem pelne iso. 1618mb i dziala bez chrupniecia nawet na 266mhz. LIEBRTY CITY STORIES tez musialem grac w .iso 1100 mb.

 

 

wogóle to mam (pipi) jakis uraz do gier .cso :D

Odnośnik do komentarza

Żle zroumiałeś :D

Ja mam iso, ale zajmuje właśnie 1,6GB. A po usunięciu dummy files ma coś koło 1,14. O to mi chodziło.

 

A nie wiem czy wiesz, ale jak miałeś już wersję cso, to mogłeś użyć UMDGen 4 i rozkompresować ją do ISO :P) Nie musiałeś ściągać ponownie. Da się tak zrobić z każdym (chyba) obrazem cso.

Edytowane przez malcher
Odnośnik do komentarza
Żle zroumiałeś :)

Ja mam iso, ale zajmuje właśnie 1,6GB. A po usunięciu dummy files ma coś koło 1,14. O to mi chodziło.

 

A nie wiem czy wiesz, ale jak miałeś już wersję cso, to mogłeś użyć UMDGen 4 i rozkompresować ją do ISO 8)) Nie musiałeś ściągać ponownie. Da się tak zrobić z każdym (chyba) obrazem cso.

 

uuu tego nie wiedzialem. przyda sie na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza

nieinteresowalem sie tym jak to sie robi, pewnie jest jakis patch albo jakies pliki sie zastepuje w grze, jesli masz jakis tutorial to tak wlasnie zrob a potem uzyj Simple Popstation GUI jesli gra dziala na ps one to nie ma bata zeby nie dziala na psp, ale jest jakas szansa ze nie ruszy jest kilka gier ktore maja problemy z psp, to zazwyczaj jest kwestia albo software albo pluginow popsloader. u kogos dziala u innych nie. :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Staram się i robię co mogę. Póki co udało mi się spatchować trzy płyty. Jak? (piszę to dla ludzi, którzy chcieli by coś takiego zrobić a nie wiedzą jak)

 

Aby pograć sobie na konsoli musicie utworzyć obrazy waszych płytek w formacie ISO/BIN/IMG, a następnie spatchować je programem ppf-0-matic w wersji 2.0 lub 3.0 (...) Gdyby gra nie chciała się uruchamiać na konsoli, będziecie musieli potraktować image programem eccregen, a dopiero potem nagrać.

 

Jakby ktoś się na chama czepiał, instrukcja została zaczerpnięta z readme ^_^

 

Kontynuujmy ...

 

EDIT 1.

Użyłem Simple Popstation GUI i stworzyłem eboota. Teraz jadę do swojej chaty po psp bo jestem u siostry. Mam nadzieję, że wszystko pięknie będzie grać :P

 

EDIT 2

No i wróciłem. Za dwoma pierwszymi razami gra nie działała. Frustracja rosła i zapewne wpadłbym w furię dzikiego pokemona :franc: gdyby nie fakt że za trzecim razem się udało. Nie miałem czasu aby ograć chociaż chwilki ale już dostrzegłem jeden minus: savy z ang. wersjii nie działają. Jak sprawdzę czy nic się nie wiesza to napiszę.

Offtop: "?>,m"?;.hhv tgjyl;;;; Ku.rwa_mać, właśnie w.(pipi)ił mi się ziemniak na klawiaturę :/ i zacząłem w niej dłubać. Teraz jakoś gorzej się pisze :nonie:.

 

EDIT 3:

Coati, ja nie zrobiłem pal-fixa bo za późno obaczyłem że trzeba. Jest szansa że będzie się wieszać ?

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

No i PSP pokazuje mi cały czas faka :closedeyes: . Podczas patchowania z plikiem spolszczającym (.PPF bodaj) wyskakuje mi komunikat, że wielkość iso jest nie teges i zostanie przekształcona, a później gra się nie otwiera. Mam tak samo na PALu i NTSC ... Ludzie ratujucie! :zegnam:

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Ok, walczyłem i się udało. Po częśći. Odpalam tego ff (pal jednak) . Wszystko ładnie, elo. Na początku po wyjściu z pociągu Barret mówi " Hej, nowy. Za mną !" Biegnę zatem za dziadem i zaczyna się walka ... nieszczęsna walka... bo ekrat zaczyna smużyć i g.ó.ó.ó.wno widać a potem się wiesza;/ wiesz co jest grane ?

 

EDIT. Może to wina softu? Mam 3.80 m33-5

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...