Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, zrobiłem update i chyba nic nie schrzaniłem ;]
o jak fajnie :) to jesli mozesz i masz czas to wyslij na jakis serwer [rapid, zshare, itp] foldery module i resources z flash0 ;) dzieki ;)

 

 

czy jest jakaś możliwość przerobienia psp bez dokupowania bateri i innych pierdół :P
to wszystko zalezy od firmware'u jaki posiadasz... no ale starczy ci twoja bateria, tutki z neta i kolega z juz przerobionym psp

 

 

heh ja tak za nowoscia nie gonie narazie mam 3.80 M33-5 slim i 3.52 M33-4 fat
jak zrobisz upa do 3.90 to nie poczujesz roznicy ;) dziala moze nawet lepiej niz 3.80-5
Odnośnik do komentarza
no dobra, zrobiłem update i chyba nic nie schrzaniłem ;]
o jak fajnie :) to jesli mozesz i masz czas to wyslij na jakis serwer [rapid, zshare, itp] foldery module i resources z flash0 ;) dzieki ;)

 

Spoko, tutaj masz linka:

 

http://www.sendspace.pl/file/5kIrFEft/

 

Wrzuciłem Ci całą zawartość flash0, bo zastanawiala mnie jedna rzecz - folder "resources" znalazłem, ale folderu "module" nie widać, jednak mam pewnośc, że sie kopiował, bo widziałem komunikat "kopiowanie z 'module' do 'module'" - nie wiem w sumie ocb, ale pewnie jakims sposobem znajdziesz go gdziestam ;]

 

Aha, zebym na durnia nie wyszedł, mam właczone pokazywanie ukrytych plików i folderów xD

Odnośnik do komentarza

wielkie dzieki :*

 

u mnie po wlaczeniu tej opcji w windowsie widac ten folder, a juz napewno widac go w okanie total commandera lub winrara. jeszcze raz dzieki ;)

 

//edit

dzizas krajst... ja to dopiero jestem zielony xD podmieniajac stare pliki na twoje jeszcze bardziej do(pipi)alem... nie wzialem pod uwage, za masz slima, a ja fata xD przynajmniej recovery dziala ;)

 

haleluja to chyba jednak prawda, ze czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :)

 

//edit

 

gdyby ktos byl tak mily i zuploadowal f0 z tego softu [wersja psp fat] bo nie chce mi sie bawic w pandore, a downgrade do 1.50 nie chce dzialac ;)

 

//edit

 

jakims cudem udalo mi sie uruchomic XMB i doprowadzic do w miare dobrego stanu wizualnego [bez pandory] :P

 

o lol... ten moj post wyglada jak wycinek jakiegos niszowego bloga xD

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
czy mając CFW można nagrywać filmiki z psp? tzn nagrywać to co się dzieje na ekranie podczas grania (wiadomo ocb)
tak. jest cos takiego. o ile dobrze pamietam [bawilem sie czyms takim za czasow 3.40OE] to "filmiki" byly zapisywane w formacie *.gif

 

poszukaj na http://pspupdates.qj.net/

 

//edit

 

http://www.rudi.rtk.net.pl/svc.rar <--chyba tym sie bawilem w zamierzchłej przeszlosci ;)

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Nie kupuj podrob pocketa. Sam kupilem jakas podrobke(sprzedawca zapewnial, ze to oryginal), cieszac sie, ze zaoszczedzilem te kilka zlotych. Etui nie bylo zapakowane w ten oryginalne opakowanie logitecha(wiem, bo kumpel kupowal w sklepie i widzialem jak to wyglada)tylko w jakas tekture. Mialo inny kolor zawiasow i roznilo sie kiloma detalami. Jednak nie to bylo najwazniejsze. Etui mialo slaby zatrzask. Mozna bylo je otworzyc od srodka bez problemu, otwieralo sie po upadku z kilkunastu centymetrow i to na miekka powierzchnie(robilem testy na wykladzinie), pewnego razu zostawilem pspka w pockecie na szafce nocnej i rano psp lezalo na ziemi obok otwartego etui. Pewnego dnia wypadlo mi z ponad metra wysokosci na beton. Chyba nie musze mowic, jak to sie skonczylo. Przed tym pierwszym, najmocniejszym uderzeniem etui ochronilo, ale nie o to przeciez chodzi. PSPek wypadl i obudowa zlapala nowe zadrapania. Szczescie nic wiecej sie nie stalo, bo slyszalem o przypadkach, gdzie zbijaly sie wyswietlacze po upadku, mimo, ze upadki byly mniej grozne od mojego. Tak wiec nie kupuj zadnych podrobek, bo to zadna oszczednosc tych paru zlotych.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Dzisia wyjezdzam w gory,dowiedzialem sie ze jednak jade pociagiem ktory jedzie BYCZO DLUGO,stad zaczalem sie martwic ze bateria w moim PSP nie wytrzyma tyle czasu na chodzie aby umilic mi cala podroz.Dlatego mam pytanie,czy jesli mam wgrane CF,moge np kupic zapasowa baterie i zmienic jak tamta padnie,czy lepiej tego nie robic?Lub jakies inne rozwiazanie aby pograc dluzej niz te 6-7h?

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Wczoraj dorwałem konsolkę z allegro z softem 3.80 m33-5 tylko mam jeden problem : podczas włączania z karty

pamięci Gta Liberty City stories i Vice city stories oraz monster hunter freedom 2 pojawia się czarny ekran i nie

mogę doczekać się kiedy gra zostanie załadowana... proszę o pomoc !

 

PS. jak zmienia się prędkość procesora z 222 na 333 mhz?

Odnośnik do komentarza

1) sprawdz co kryje menu pod selectem w xmb [zmiana mhz]

2) sprawdz czy karta pamieci obsluguje magicgate'a [jesli nie to karte pamieci mozesz wrzucic do kosza na smieci]

3) kup nowa karte

4) jesli karta obsluguje MG to moze to jednak jest oryginal... w tym wypadku mozesz jeszcze przetestowac karte programem, ale tego juz mi sie nie chce tlumaczyc.

5) zrob format flash1... pytasz jak? juz spiesze z odpowiedzia: podczas uruchomienia psp przytrzymaj klawisz R [prawy trigger] konsola przejdzie do menu reconvery i tam odszukaj opcje format flash1

6) teraz teoretycznie gry powinny dzialac...

 

 

edit//

 

ad2 sprawdzic to mozesz pod /\ w menu

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Czy tylko u mnie na sofcie 3.71 konsola tak kiepsko odpala gry z PSX-a? Takie amerykańskie GT śmiga bez zarzutu, ale kilka europejskich gier (Wip3out, Pandemonium i kilka innych) powoduje zawieszenie/wyłączenie konsoli, a w europejskiej ToCA 2 muzyka nie działa. Czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Słyszałem, ze ten soft jest własnie trefny jesli chodzi o kompatybilnosc z grami na psx w porównaniu nawet z niektórymi starszymi. Spróbuj grzesiu zrobić sobie updejta do 3.90, z 3.71 banalna sprawa.

 

 

Mam taki problem mały, przyczyna którego jest moje lenistwo i skleroza xD

 

Potrzebuje sposobu na załadowanie PSP przez kabel USB, ale myk polega na tym, ze konsola jest totalnie rozładowana, nie da się jej juz włączyć, zeby uruchomić połączenie na USB, a dodatkowo wydaje mi sie, ze USB charge mam wyłaczone w opcjach (chociaz tutaj pewnosci nie mam). Jest jakis sposób, czy musze czekac te 4 dni do powrotu do ładowarki, akurat kiedy ku.rwa wciągnąłem sie w Ace Combat? ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...