Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

Wrzuciłem te wszystkie popsy do psp ale jest jeden problem. Nie wykrywa mi tych pluginów w Recovery Mode ...

 

edit : Pała ze mnie ... wrzucałem nie do tego katalogu co trzeba :closedeyes:

 

 

 

Dzięki wszystkim za pomoc ! już nie będę spamować xD

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
Żle zroumiałeś :)

Ja mam iso, ale zajmuje właśnie 1,6GB. A po usunięciu dummy files ma coś koło 1,14. O to mi chodziło.

 

A nie wiem czy wiesz, ale jak miałeś już wersję cso, to mogłeś użyć UMDGen 4 i rozkompresować ją do ISO ;)) Nie musiałeś ściągać ponownie. Da się tak zrobić z każdym (chyba) obrazem cso.

 

Jakim programem moge wywalac dummy files z .iso ? I czy ten zabieg zaboli gre?

Odnośnik do komentarza

tandetnie wyglada ? a gdzie, bo gorzej niz skora na Hyundai'u ale na szczescie tylko wyglada bo to nie jest plastik gorszej jakosci. mimo ze wyglada jak niepomalowany ale wykonany z takiego z takiego plastiku. sam plastik jest z pewnoscia taki sam jak w black czy ceramic white. na upartego mozna i zarysowac ale mysle ze na czarnym to bylo by widac znacznie bardziej niz na srebrnym. podoba mi sie to wlasnie ze tych odciskow nie widac.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, zeby grac w rekawiczkach, a sprzet przymac w etui i zakmnac w prozni. Po prostu Piano Black (nie tylko to z psp, ale z monitorow, telewizorow) ma to do siebie, ze lapie rysy latwiej. Oczywiscie mowimy tu o normalnym uzytkowaniu, a nie celowym zarysowaniu. Mialem PSP Fat w kolorze czarnym i poza odciskami palcow, rys tez mialem calkiem sporo. Nie byly zbyt glebokie, ale zawsze. Wiec na tym polu zwycieza chyba srebre psp, tak?

Odnośnik do komentarza

no ja swoje slim nie traktuje ulgowo, nosze w kieszeni kamizelki bez zadnego etui, ekranik sie nie rysuje bo kieszen wylozona jest taka gąmbką, pozatym uzywam jej dosc intensywnie gdyz obecnie jest to moja jedyna konsola (póki co). i jak narazie nie widze zadnych rys na niej. mysle ze gdyby mi sie cos z nia stalo powazniejszego (odpukac ale trwale uszkodzenie) to kupilbym wlasnie ceramic white. na czarnej to sie wszystko odbija jak w lustrze, mam fata czarnego i ma rys cala mase, na szczescie nie na ekranie ten jest bez rys.

 

mozna sobie kupic zapasowa obudowe i wymienic. przynajmniej przedni panel. pimp my psp

Odnośnik do komentarza

krótko mówiąc:

 

slim czarna - każde dotknięcie bez białych rękawiczek = odcisk palca, co przy graniu w pozycje wymagające szybkiego manewrowania paluchami = smugi, w dodatku gdy po godzinie/dwóch odwrócisz psp i spojrzysz na wsteczny panel możesz się złapać za głowę jeśli jesteś pedantem... należy także pamiętać iż każda rysa zyskuje na widoczności w stosunku do innych wersji kolorystycznych

 

slim srebrna - wygląda jakby zrobiona z tandetnego plastiku, jednak w dotyku nie ma różnicy między żadną wersją kolorystyczną, odciski i smugi sa widoczne tylko gdy dokładnie się przyjrzysz i gdy takowych będzie sporo

 

slim biała - praktycznie bez wad estetycznych, chyba że poddasz ją jakimś crash testom w wyniku których moga pojawić się rysy

 

 

 

znaczy się bierz srebrną albo białą

Odnośnik do komentarza

do bialej trzeba tez miec nieskazitelnie czyste dlonie, zadnej czekolady itp. natomiast srebrna maskuje takie odciski. przy czym w na jakiejs prezentacji chyba gdzies widzialem biala psp ale z przeźroczystymi przyciskami i krzyzakiem, natomiast w necie widze jedynie biale krzyzaki. dwie wersje ??

Odnośnik do komentarza

Czyli bardziej bede sie sklanial ku srebrnym psp. Roznica wynosi mniej wiecej 50 zl, jesli odciski palcow i rysy nie beda tak widoczne jak na czarnej, to IMO warto. O co chodzi z tym tandetnym plastikiem? Co prawda nie widzialem konsoli na zywo, ale na fimikach i zdjeciach prezentuje sie naprawde fajnie. Biala chyba odpada, bo ciezko ja dostac.

Odnośnik do komentarza

plastik jest taki sam jak w kazdej innej psp ale pomalowany jest tak szajsowo ze ma sie wrazenie jakby to byl taki tandetny wyrób z tajwanu, od chwili gdy wziolem swoje male psp w dlonie nie mialem takiego wrazenia, nawet zdrapac tego metalicznego koloru nie moge, nie wiem czy to farba bo nie moge jej zdrapac na cale szczescie a na plastik tez nie wyglada bo z drugiej strony klapki od baterii albo umd jest zwyczajny szary matowy plastik bez takiego polysku.

 

silver wyglada tak jakby ktos pomalowal obudowe w kolorze metallic i nastepnie polał to lakierem, wiesz oco mi chodzi ?? wiec pod lakierem jest srebrna farba.

Odnośnik do komentarza

Czyli silver ma polysk z przodu(cos a'la Piano Black, tylko w wydaniu srebrnym?) a z tylu matowy plastik? W sumie mam to gdzies, czy jest polysk, czy nie. Wyglada to fajnie, ale tak naprawde jest z tego wiecej problemow niz pozytku. Moze to byc, jak dla mnie, zwykly plastik, lecz estetyczny.

Reasumujac, silver wyglada slabo? Bo juz mam metlik w glowie powoli.

 

EDIT: Zalezy mi, zeby sprzet nie byl zbyt podatny na zarysowania, bo o ile w domu nic praktycznie zlego nie moze sie wydarzyc, tak chcialbym wlozyc pspka do jakiegos etui, wrzucic do plecaka i nie przejmowac sie, ze po wyjeciu bedzie wygladal jak po crash testach.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Hmm, posiadam PSP Slim, kolor Ice Silver(czyli srebrny) i z obu stron plastik jest taki sam.

Żadnych rys do tej pory nie stwierdziłem, paluchów też nie widać.

 

Fakt, przy pierwszym kontakcie konsolka wypada gorzej, niż na zdjęciach w sklepach internetowych, a to dlatego, iż nie widać tego(na zdjęciach), że "kolor" obudowy składa się z takich mini perełek pod "lakierem"(czyli coś jakby metallic:).

 

W każdym razie, gdy pierwsze wrażenie mija, konsolka prezentuje się bardzo dobrze, wręcz wyśmienicie!

Bez wahania atakowałbym silver ponownie i nawet nie spojrzałbym na black.

 

Z resztą teraz wszystko jest black: PS3, telewizory, głośniki, moja komórka też jest black:)

Srebrne PSP to miła odmiana.

Edytowane przez JacobiCrash
Odnośnik do komentarza

nie no wszystkie psp maja jeden i ten sam kolor z przodu i z tylu, mi chodzilo o klapke od baterii, od srodka widac ze konsola na zewnatrz jest malowana a od strony baterii mamy matowy plastik ^_^

 

konsola połyskuje z kazdej strony mi tylko chodzilo o druga strone klapki od baterii oczywiscie. w sumie jak juz przygotowalem sobie konsole do grania czyli odpowiedni cfw, ir shell, karta pamieci to nie patrze na wyglad tylko na to co dzieje sie na ekranie.

Odnośnik do komentarza

OK, to jeszcze glupie, banalne i zadane juz setki razy pytanie(z podobna argumentacja z mojej strony - nie chce mi sie szukac ^^):

Czy kazde PSP S&L mozna przerobic? Czy trzeba miec do tego drugie psp z ta specjalna bateria? Czy moze sa jakies egzemplarze PSP S&L, do ktorych wgrania CF nie potrzeba nic poza downgraderem i nowym softem? Wiem, ze kiedys tak bylo, ale psp nie mam od ponad 8 miesiecy, stad pytanie.

 

Ile czasu minie zanim PSP doczeka sie swojego nastepcy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...