Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co do źle liczonej daty, jak kupiłem x'a i zarejestrowałęm miałem to samo, pani na infolini tłumaczyła iż ich system zaliczał tę konsolę jako angielską ponieważ był jakiś bład w systemie , najprawdopodobnie serial jest jakoś powiązany z rejonem i im coś się poknociło.

 

PS: Angielskie konsole mają rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Angielskie konsole mają rok gwarancji.

Z takim stwierdzeniem spotykam się już drugi raz - może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego? I czy nie jest to znowu jakiś "urban legends"? Przecież niezależnie gdzie kupię konsolę, mam dwa lata gwary i 3 na rrod. Czy konsole "angielskie" są wyselekcjonowane i gorszej jakości, dlatego mają tylko rok, czy może m$ odgrywa się na anglikach za wojnę o niepodległość USA?

Na innym forum, znajomy mieszkający w Wielkiej Brytanii, stwierdził, iż rozmawiał z infolinią i ma 3 lata gwary, natomiast inna osoba uczestnicząca w dyskusji, stwierdziła, że infolinia powiadomiła go tylko o rocznej gwarancji.

Wie ktoś jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem od czego dokładnie to zależy ale chyba prawo w uk nakazuje minimalnie 1rok gwarancji i stad tak jest a co do 3 lat to oczywiście obowiązuje czyli anglicy maja 1 rok na wszystko i 3 na 3diody. A na stronce wyświetlana jest tylko gwarancja na ogół czyli w naszym przypadku 2 lata. Co do gwarancji 1 rok w uk jestem pewien tego ze tak jest zreszta było to już chyba poruszane parę razy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem od czego dokładnie to zależy ale chyba prawo w uk nakazuje minimalnie 1rok gwarancji i stad tak jest.

Co do gwarancji 1 rok w uk jestem pewien tego ze tak jest zreszta było to już chyba poruszane parę razy na forum :)

Prawo w Polsce nie nakazuje nic w kwestii gwarancji - gwarant (producent) może ci udzielić na tyle ile mu się podoba - więc to chyba nie ten powód. Chyba będę musiał się pokusić i sam wypytać na infolinii, jak to jest z tymi konsolami z UK ;)

Odnośnik do komentarza

pytac sie mzoesz ale nic nowego sie nie dowiesz niz to co wszyscy wiedza ze UK jest tylko 1 rok gwary oficjalnej, ale chyba nie tylko u nich, w Irlandii chyba to samo

 

a co mieli powiedziec amerykanie jak MS im zafundowal ze standardowo X360 ma 3 miesiace gwary :) :) (nie wiem czy cos sie zmienilo z tym ale tak bylo, oczywiscie na 3rod wszedzie zmienili warunki gwary i przedluzyli do 3 lat)

Odnośnik do komentarza
Sorry za offtop

Offtop i głupoty, jakich mało ale Juchy ci w normalny sposób odpowiedział, ja bym nie przepuścił okazji na trochę złośliwości bądź ironii ;)

 

pytac sie mzoesz ale nic nowego sie nie dowiesz niz to co wszyscy wiedza ze UK jest tylko 1 rok gwary oficjalnej, ale chyba nie tylko u nich, w Irlandii chyba to samo

Muszę zadzwonić i się dowiedzieć, bo jeśli to prawda, będę musiał gościa przeprosić, że mu nie wierzyłem i wdałem się w ostrą sprzeczkę. :blush:

edit: co do Irlandii - gościu o którym pisałem mieszka tam i mu m$ powiedział, e ma dwa i try lata gwary - więc pozostaje chyba tylko Anglia Walia, Szkocja i Irlandia Północna :D

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Dobra, jestem oficjalnie wkur.wiony. To jest ostatni raz z M$, teraz pozbywam się konsoli na dobre.

 

Pod koniec marca wróciła do mnie zupełnie nowa konsola, data produkcji styczeń 2009, poprzednia zaliczyła zgona (3ROD). Nacieszyłem się równe 2 miesiące, w dodatku cały czas miałem mało czasu więc jak godzinę w tygodniu grałem to był max.

 

Dziś odpalam grę. Doszedłem tylko do menu i freeze. Nic nie można zrobić. Zrestartowałem i wszystko normalnie się włączyło, żadnych ROD, żadnych błędów. Powtórzyłem akcję jeszcze z 5 razy i za każdym to samo. Freeze > Restart > Wszystko gra > Freeze > ... > . Albo na obrazie pojawiały się paski (kawałek szachownicy) albo w ogóle miałem same zielone pasy albo też nic nie wyskakiwało. Słychać było tylko ten charakterystyczny "trzask" za każdym razem.

 

Co się dzieję?

 

 

Odnośnik do komentarza

No i u mnie skończyło się kolejnym 3ROD po włączeniu w następny dzień.

 

Pamiętam jak się cieszyłem kiedy zobaczyłem, że nowo odesłana konsola ma datę produkcji 2009. Chryste, to już ta poprzednia z 2006 chodziła ponad rok.

 

Dziękuje za ten interes. Pech pechem, ale za dużo wkurzania się i stresu przy każdym włączaniu konsoli. Nie gadałem jeszcze z M$, ale już czuje, że muszę się na to psychicznie przygotować. Dobrze, że ROD, bo tylko na to gwar. mi jeszcze została.

 

Zobaczymy co japońce wykminili zaraz po tym jak pozbędę się hamburgerowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Mnie też X360 zaczał zaliczać zwiechy. Bywa tak że co 5 min gra się freezuje i obraz jest posiekany białymi paskami i kwadratami. Trzeba robić restart, ale problem wraca. Konsola jest nieprzerabaiana , kupiona 2 lata temu

reklamuj w MS, ale nie wspominaj nic o kwadracikach tylko od reki mow ze ma 3 diody badz E74 bo na to jest 3 lata pewnej gwary i nie bedzie problemu ze gwara sie skonczyla czy cus jak jzu masz ja 2 lata...

Odnośnik do komentarza

Ja też mam pytanko. Rozłącza mi pada podczas gry. Wcześniej zdarzało mi się, że konsola nie chciała się uruchomić przez pada(tak jakby pad był niezsynchronizowany), teraz mi się wyłącza, czasem podczas gry zaczynają migać parami na zmianę diody odpowiadające za nr gracza(po przekątnej)... Dodam, że wskaźnik baterii wskazuje 3/4 naładowania... Chyba zadzwonię do nich w poniedziałek, ale nie bardzo mi się to uśmiecha, bo jak narazie mam tylko jednego pada i jak przyjdzie do reklamacji to zostanę bez możliwości grania... Ale cóż, życie :)

Odnośnik do komentarza
wyskoczył mi wczoraj błąd E74. i mam pytanie: czy warto spróbować sztuczkę z owijaniem x'a kocami(ala YouTube)??

robił juz ktos to?? zadzialalo??

chcesz bawic sie w sztuczki czy miec naprawiona konsole?

sztucki to sztuczki a nie naprawa...

 

nie trac czasu na zabawe w sztuczki tylko reklamuj, czym szybciej pojdzie, szybciej wroci...

Odnośnik do komentarza
wyskoczył mi wczoraj błąd E74. i mam pytanie: czy warto spróbować sztuczkę z owijaniem x'a kocami(ala YouTube)??

robił juz ktos to?? zadzialalo??

chcesz bawic sie w sztuczki czy miec naprawiona konsole?

sztucki to sztuczki a nie naprawa...

 

nie trac czasu na zabawe w sztuczki tylko reklamuj, czym szybciej pojdzie, szybciej wroci...

Można zadzwonić po kuriera, a w nocy sobie pograć :idea:

Odnośnik do komentarza

Tylko, że te sztuczki niszczą konsolę. Więc zabulisz więcej :) albo w Microsofcie nie dopatrzą się wszystkiego i może wrócić konsola "częściowo" naprawiona.

 

A przy okazji pytanie: czy tych (niemal wszystkich) napraw nie załatwiłby raz na zawsze reballing? Czy też luty posypią się po ok.1,5 roku? No i czy da się reballing wykonać zastępując technologię bezołowiową po prostu kulkami z ołowiu?

Odnośnik do komentarza
wyskoczył mi wczoraj błąd E74. i mam pytanie: czy warto spróbować sztuczkę z owijaniem x'a kocami(ala YouTube)??

robił juz ktos to?? zadzialalo??

Ja robiłem tą sztuczkę z kocem i o dziwo działała miesiąc po czym rod. Dzisiaj znowu ją owinąłem i działa :D

Postanowiłem ją owijać tak długo aż w końcu padnie na amen bo nie mam zamiaru marnować 3 raz pieniędzy na reballing :P

Odnośnik do komentarza
Ja też mam pytanko. Rozłącza mi pada podczas gry. Wcześniej zdarzało mi się, że konsola nie chciała się uruchomić przez pada(tak jakby pad był niezsynchronizowany), teraz mi się wyłącza, czasem podczas gry zaczynają migać parami na zmianę diody odpowiadające za nr gracza(po przekątnej)... Dodam, że wskaźnik baterii wskazuje 3/4 naładowania... Chyba zadzwonię do nich w poniedziałek, ale nie bardzo mi się to uśmiecha, bo jak narazie mam tylko jednego pada i jak przyjdzie do reklamacji to zostanę bez możliwości grania... Ale cóż, życie :)

a czy masz pada na paluszki czy jest bateria ta z play&charge kit

jesli bateryjka z kita to pewnie juz bateryjka siada -czyli kupic nową (coś koło 40zł)

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...