Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Powiedź że masz RODa i wyślij oni tego nie sprawdzają tylko wymieniają konsole na nowe/inne.

 

 

 

 

@Niżej

 

Ja wysłałem konsole, w której wiatraczki bardzo chałasowały powiedziałem że najpierw zaczęły mi się pojawiać jakieś pasy na ekranie albo kontury obiektów miały jakieś dziwne kolory i po restarcie konsoli zapaliły się 3 diody.  Możesz powiedzieć że to się pojawiło wczoraj a jak dzisiaj włączyłeś konsole to podziałała godzinę i znowu padła.

 

 

 

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mial ktos moze taki przypadek jak ja albo wie jak to rozwiazac.

 

Najpierw wiekszosc cieni w konsoli zaczela sie w yswietlac na zielono i ogolne pogorszenie grafiki nastapilo. Wylaczylem konsle na noc i na nastepny dzien pogralem chwile ale objawy znowu powrocily, dzis po 2 dniach nie wlanczania konsoli chcialem zlookac czy dalej to jest i dzwonic na infolinie. Tylko, ze tym razem konsola sie odpalila ale nie ma zadnego obrazu na TV ani dzwieku. Kable sprawdzilem wszystko powinno byc ok na starym crt jest to samo. Padla mi grafa w konsoli czy mozliwe jest ze cos z wejsciem jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

błąd 1023

eLLOsiamano, posiadam konsole z końca 2007 roku jest to wersja bez hdmi, włożony jest w niej napęd samsung mama mały problem gdyż podczas gry konsola nagle zawiesiła się wiec zresetowałem ja, uruchomiona ponownie zawiesiła się w menusach, sytuacja powtarzała się możne z 2,3 razy. następnie rzuciłem się w wir poszukiwań o co kamman, na forum znalazłem ze możne to być problem z przegrzewaniem, więc zadzwoniłem do "specjalisty" od spraw RTV i AGD który poradził mi abym ustalił z jakim błędem mama odczynienia, moja sytuacja niebyła prosta gdyż czerwone lampki zapaliły mi się tylko raz ale wtedy nie sprawdzałem błędu, aż tu nagle postanowiłem sprawdzić co dokładnie jej (konsoli) jest i grając ok 20min konsola zawiesiła się i po resecie pojawił się ten straszliwy potfur imieniem rod, ustaliłem błąd czyli 1023. Sprawa jest o tyle dziwna ze konsola wiesza się natychmiast gdy w napędzie niema płyty, gdy płyta jest wiesza się sporadycznie i co ciekawe pierwszy raz gdy się zawiesiła gra w którą ciorałem była zainstalowana na dysku . Proszę o rzetelną i szybką odpowiedz o co chodzi .

 

P.S : 1023 - Napęd DVD nie podłączony

Edytowane przez zbyszekCfiartka
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem z fifą 10. Grę mam już od kilku tygodni i nie miałem z nią żadnych problemów. Aż do dziś. Włączam grę i po loadingu przed wejściem do menu, na arenie wystarczy zrobić 2 kroki i konsola się zawiesza. Tak samo na arenie tuż przed meczem. Jednym słowem nie mogę nawet zacząć meczu bo konsola się zawiesza. Na płycie brak rys. Inne gry działają ok. Czy to wina czytnika czy jakiś defekt płyty?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...