Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

...do tego masz caly czas gware na naprawe ...

jak daja dozywotnia gwarancje to ja tez skorzystam :)

 

Nie napisalem ze gwarancja jest dozywotnia... a poprostu stwierdzam fakt z ktorym spotkalem sie przy naprawie, bo powiedzieli ze jezeli bylo by cos nie tak to mozna sie do nich zglosic bez kosztow kolejnej naprawy i bez stresu czasowego.

Odnośnik do komentarza
...do tego masz caly czas gware na naprawe ...

jak daja dozywotnia gwarancje to ja tez skorzystam :)

 

Nie napisalem ze gwarancja jest dozywotnia... a poprostu stwierdzam fakt z ktorym spotkalem sie przy naprawie, bo powiedzieli ze jezeli bylo by cos nie tak to mozna sie do nich zglosic bez kosztow kolejnej naprawy i bez stresu czasowego.

Jaca początek Świętojańskiej mówisz,ale od wjazdu z Sopotu,czy od Placu Kaszubskiego bo nie wiem gdzie zaczyna się Świętojańska :P I jeszcze jedno po prawej czy lewej stronie znajduje się ten serwis?Masz może jakies namiary np tel czy cos w tym stylu? dzięki

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

w warszawce masz sporo meijsc gdzie mzona oddac, ale nei wiem jak z terminami ani nic szczegolnie Ci nie polece

szukaj i pytaj w:

electronicsdreams

playzone

swiat gier

robson

 

chociaz w tym terminie to chyba tylko moze sie wyrobic playzone

 

adresy w google znajdziesz...

 

PS.

Nie napisalem ze gwarancja jest dozywotnia... a poprostu stwierdzam fakt z ktorym spotkalem sie przy naprawie, bo powiedzieli ze jezeli bylo by cos nie tak to mozna sie do nich zglosic bez kosztow kolejnej naprawy i bez stresu czasowego.

zglosic jak cos jest nie tak to w kazdym serwisie mozesz, przeciez to oczywiste ze naprawy gwarancyjne sa wykonywane free, ale kazdy podaje jaki to jest okres jak nie podaje to nei wiadomo ile on trwa wiec z tego co napisales to jak nei ma okreslonego to nasuwa sie ze dozywotnie...

a stweirdzenie "caly czas gware" to przeciez jest = ze dozywotnio wiec nie wiem juz o co biega...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
w warszawce masz sporo meijsc gdzie mzona oddac, ale nei wiem jak z terminami ani nic szczegolnie Ci nie polece

szukaj i pytaj w:

electronicsdreams

playzone

swiat gier

robson

 

chociaz w tym terminie to chyba tylko moze sie wyrobic playzone

 

adresy w google znajdziesz...

 

PS.

Nie napisalem ze gwarancja jest dozywotnia... a poprostu stwierdzam fakt z ktorym spotkalem sie przy naprawie, bo powiedzieli ze jezeli bylo by cos nie tak to mozna sie do nich zglosic bez kosztow kolejnej naprawy i bez stresu czasowego.

zglosic jak cos jest nie tak to w kazdym serwisie mozesz, przeciez to oczywiste ze naprawy gwarancyjne sa wykonywane free, ale kazdy podaje jaki to jest okres jak nie podaje to nei wiadomo ile on trwa wiec z tego co napisales to jak nei ma okreslonego to nasuwa sie ze dozywotnie...

a stweirdzenie "caly czas gware" to przeciez jest = ze dozywotnio wiec nie wiem juz o co biega...

 

 

Moze poprostu oddaj konsole do naprawdy do nich i bedziesz wiedzial o co biega....

Odnośnik do komentarza

Jacek sorry,że tak drąże temat,ale ten serwis z Gdyni naprawde jest godny polecenia?Nie są to jakieś typki,że dadzą trochę pasty,docisną ramy i dawaj.Mam po prostu dylemat i musze wiedzieć bo będe w Trójmieście 3 dni.Jest jeden serwis w Gdańsku niby na profeskę wygląda ikurierem mogę wysłac im i potem w sobotę odbiorę póki mam jeszcze czas na przesyłkę.Ci z Gdyni powiedzieli mi,że muszą sprawdzic i zdiagnozawać problem i jak dobrze pójdzie to w ten sam dzień juz będę mógł odebrać.Teraz tak sobie myślę,że przypadkiem taka szybka robótka nie bedzie polegać na popelinie rozumiesz?Dlatego pytam ciebie czy naprawdę to dobry serwis czy pseudo....

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze naprawiali mi konsole po rodzie bylo to z 8 miesiecy temu i wszystko jest ok korzystam z ich uslug od czasow psx czyli przerobienie tej konsoli przerobienie starego xa wstawianie wiekszego dysku itd. Nigdy nic u nich nie musialem reklamowac a jezeli chodzi o szczegoly techniczne niestety nie potrafie Ci odpowiedziec mysle ze najbardziej kompetentny pod tym wzgledem na tym forum jest Juchy. Napewno moge powiedziec jedno sa to goscie ktorzy znaja sie na tym co robia.

 

Ps. I mysle ze najlepiej bedzie jezeli sam dopytasz ile dadza Ci na ta naprawe gwarancji.

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

jak na warszawke to i tak nieźle, zobacz wyzej, Gdynia 250-350 wow, chociaz w Szczecinie u nas tez nie lepiej na miescie...

 

za 400zl masz konsole? jakie? chyba nie nowe tylko uzywki...

czasami nie kupuj takich na allegro, co dzien prawie szykuje sie jakis szrot klientom by mogli to opylic za porządne kwoty na allegro, tam to loteria, przy takiej loterii lepiej naprawiac swoja bo co masz to wiesz a nie jakies szroty po dziecinnych xclampach...a jak juz musisz to nie przerabiane, nie rozkrecane nierejestrowane z gwara MS aktualna...

 

lons: czy to drogo czy tanio to nie da sie tak okreslic, Ty widac szukasz jak najtaniej ale widac nie pytasz co bedzie robione a to najgorsze co moze byc, podpytałbyś co zamierzaja robic z Twoja konsola to by byl jakis obraz tego czy to mozliwe czy to nie sciema jak na 90% allegrowych licytacjach

naprawe mozna zrobic 1 konsoli juz z wkladem finansowym 1zł + drugie 1zł na paste bo tyle kosztuje wykonanie xclampa, a drugi serwis moze to robic z wkladem finansowym np. 100zl bo jak ma sprzet za 15tys do porzadengo reflow czy reballingu to musi to sie z amortyzować, juz nie mowie o czasie jaki zajmuje jeden sposob od drugiego i z jakimi kwalifikacjami musi byc osoba obslugujaca to, wiec cene jednej naprawy do drugiej nie da sie porownac, jakosci tez nie...

ale trzeba byc tez realista, mozna naprawiac drogimi metodami ktore sa lepsze ale zeby to nie bylo na zasadzie sprzet wart 300zl a za naprawe placic 350zl, w takim wypadku rzeczywiscie lepiej szukac tanszych metod, tylko pytac co za te pieniadze nam zaoferuja a nie w ciemno brac bo taniej...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

BŁĄD E73 .... czy da się to w jakiś sposób naprawić ? jesli tak to jakie mniej wiecej koszty ?

 

 

pozdrawiam

 

 

i jeszcze pyt o ROD ... jak ksztaltuja sie ceny naprawy ?

 

wielkie dzieki bo nie bardzo moge przegladac caly temat a sa to ingfo bardzo dla mnie istotne.

Edytowane przez Kac_r
Odnośnik do komentarza

nie da sie okreslic przedzialu cen napraw bo to trzeba by to rozbic o techniki napraw

 

to tak jakby naprawiac samochod i wkladac do jednego worka firmy ktore naprawiaja wymieniając czesci na oryginalne, firmy ktore stosuja same zamienniki, firmy ktore stosuja czesci ze szrotu

 

tak samo sam ROD to nic konkretnego, a tylko sygnalizacja jakies awarii

 

czyli znow porownanie do naprawy samochodu, jak tu porownac zakres cenowy wymiany bezpiecznika do wymiany silnika ktore mozna by opisac identycznie, samochod nie dziala...

 

ale jak chcesz konkretow to mozna podac, naprawa zaczyna sie od 1zł. przy swojej inwencji tworczej, a konczy na serwisie MS chyba cos okolo 130Euro

 

a w Twoim konkretnym przypadku to wazne jest jak doszlo do awarii bo sam blad oznaczałby ze masz spalona karte sieciowa, zabawa z wyjsciem LAN czy sieciowka to grancie 100-150zl, ale przy tym bledzie wazne jest jak do niego doszlo bo moga byc inne usterki, powazniejsze...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

ajajaj ... chciałem zakupić dość okazyjnie konsole z błędem E73 i nie chce brać jej jeśli koszta naprawy miałyby przerosnąć sens zakupu czegoś takiego.

 

ale skoro ceny są tak różne to będę miał nie lada problem z oszacowaniem kosztów naprawy przed zaniesieniem konsoli do serwisu, no trudno.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Grałem z kumplem kilka dni temu w RB2 w nocy, na chwilę wyłączyłem konsolę i patrze wy(pipi)ało E73, po restartowałem tak z 4 razy i cały czas się to powtarzało no i za piątym razem w końcu włączył się klocek normalnie :o, myślę, że git, no i teraz chciałem sobie pograć a tu znów E73 :|, no i teraz pytanie co zrobić z tym, jeszcze nic nie restartowałem itp... gwarancje normalnie mam, ale gdzieś klepałem w google E73 i ktoś napisał, że gwarancja nie uznaje E73 - czy to prawda? No i jeśli moja konsola była rok temu w połowie lutego na gwarancji to gwarancje mam do lutego 2010 czy 2 lata od daty zakupu czyli do wrzesień 2007?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Po prostu obie obecne konsole tak samo i PS3 wyszły w złym czasie, kiedy technologie były jeszcze bardzo drogie, za drogie na obie konsole i tu i ówdzie poszły cięcia.

 

Obie są awaryjne, jedna trochę bardziej od drugiej, tylko od M$ dostajesz długą gwarancję, no i naprawy są tanie, napęd Ci padnie to za 200zł będziesz miał cały nowy, w PS3 padnie to sam laser musisz kupić za 400zł inne naprawy są też droższe, wystarczy wejść do działu PS3 i zobaczyć jak przez ostatnie pół roku zacząl się ludziom sprzęt sypać i jakie mają problemy jak chcą od sprzedawcy drugi rok gwarancji wyegzekwować i muszą iść do sądu z tym, mając Xklocka z czerwonym okiem nie masz takich problemów nawet przez 3 lata :-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...