Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

tez jestem tego zdania, ci co pisza, ze lepsza jest MK9 malo grali w ta czesc - ja wiem, ze sentyment, roster i lokacje skopiowane z czesci 1-3 - budowalo to klimat niemilosiernie, ale juz same miesko czyli walka bije na leb i na szyje ta z mk9 - do mnie tez fantastyczna czesc

 

Masorz grasz dalej skorpionem na inferno?

 

hmm ukryty wojownik w wiezy nazwanej MK1 z MK1, moze zatem za chwile bedzie wieza tygodniowa z MK2 z ukrytymi walkami z MK2? kto tam byl ukryty? pamietam, ze zdajsie noob saibot

Odnośnik do komentarza

 

hmm ukryty wojownik w wiezy nazwanej MK1 z MK1, moze zatem za chwile bedzie wieza tygodniowa z MK2 z ukrytymi walkami z MK2? kto tam byl ukryty? pamietam, ze zdajsie noob saibot

 
Jade i Smoke chyba jeszcze.
 
Z tego co widać w zablokowanych ikonach/ramkach postaci, bedzie zestaw wież z MK 2/3/4/9.
Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisalem w temacie o platynach, po zdobyciu tejze na pozegnanie z MK9 przeszedlem sobie tryb story po raz drugi. Ustawienie normal, 2 rundy i troche mi to zajelo bo kilka walk powatrzalem. Mysle, ze okolo 5h.

 

A jak ktos sie dziwi, ze w MKX zabraklo kilku kluczowych postaci to niech sobie odswiezy wlasnie tryb story z MK9.

 

Do zobaczenia przy MKX complete edition.

Odnośnik do komentarza

Czezky jak zwykle. Ficus, masz rację, zreszta:

 

Na PC zwykle możemy wymusić wyższe niż na konsoli ustawienia grafiki, rozdzielczości i płynności. W przypadku Mortal Kombat X jest inaczej. Co prawda lepsza jakość części tekstur nieznacznie poprawia odbiór gry, ale ciągnie ją w dół blokada animacji na 30 klatkach

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

w krypcie potem zamiast rozpisania kombinacji bedzie hajs

 

btw niesamowicie niektorzy sie doczepili tych platnych fatality, czytajac niektore recki albo komentarze czasem sie zastanawiam czy niektorzy faktycznie mysla, ze jedyna szansa by wykonac fatality to trzeba za niego zaplacic realny hajs albo znalezc zeton na fatality w krypcie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...