Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem ze jak chcecie komfortowo grac to odpuscie sobie slaby/tani telewizor. Widzialem takie Gears Of War na roznych modelach lacznie z tymi slabymi . Uwierzcie roznica jest taka ze na niektorych mozna by pomyslec ze gra ma slaba grafike(np. u mnie ciemne lokacje wygladaly jak kupa) Jak dla mnie to sprawa wyglada tak: albo dobry tv(wiecej kasy) albo monitor( mniej kasy). W co innego nie ma sie co pakowac..

Odnośnik do komentarza
A W4000?

 

Wlasnie sie tez zastanawiam czy W4000 to nie jest najlpeszy na ten moment wybor dla gracza.. Niby nie ma 100 hz ale tak to telewizorowi niczego nie brakuje. Z opinii, ktore czytalem sprawuje sie swietnie zarowno z ps3, blu rayem a nawet sygnalem w sd. Czern podobno to juz prawie to co na crt.. Jedynie to co chyba ten tv nie ma tego tunera mpge 4 ale przeciez na ten moment to i tak do niczego nie potrzebne.. Co myslicie o tym TViku ?? Lepszy dla gracza niz np. Samsung B650 ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o 100Hz to i tak Ci się w grach pewnie do nieczego nie przyda. A szczerze mówiąc to nie podoba mi się ten efekt w zwykłej telewizji i też bym go wyłączał. Jak zobaczyłem 100Hz na rodziców B650 to przestałem żałować że mój A656 tego nie ma. Filmy wyglądają jak Klan albo jakieś amatorskie nagrania. Niby paradoks, że płynniej == gorzej, ale przez te lata przyzwyczaiłem się już że filmy są mniej płynne i teraz mi jest po prostu dziwnie. Zaznaczam, że 100Hz na moich rodziców B650 działa na fabrycznych ustawieniach. Ponoć da się go tak skonfigurować, żeby eliminował smużenie czy cośtam, a nie było tego efektu amatorskiego kina, ale się nie bawiłem.

 

Sony osobiście mi nie podchodzi ze względu na cenę. Stary W4000 kosztuje około 2500, a za tę kasę można mieć już multimedialnego B650, który technologicznie go po prostu wyprzedza, a input lag? Mi w trybie GAME nie przeszkadza. A i B650 to nie tylko filmy z pena. Zżera mniej energii i ma lepsze skalowanie materiałów SD (można pograć też np. na PS2).

Edytowane przez Mlody-San
Odnośnik do komentarza

Ok ale lepsze skalowanie. filmy z pena czy mniejszy pobor energii to dla mnie zadne argumenty. Ja chce miec najlepsza jakos w grach z ps3 a reszta bajero, ktore mam po podlaczeniu lapka mnie po prostu nie interesuje. Jezeli W4000 ma lepsza czern, jest bezawaryjny i nie ma ZADNYCH problemow z input lagiem to wybor jest co raz trudniejszy :)

Odnośnik do komentarza

W grach w4000 to ideal. Ja zapewne w najblizszym czasie go kupie. Bravia to Bravia. No i ten input lag, a praktycznie jego brak, jak na crt. Aha u mnie w media expercie stoi b650 i x 360, leci burnout paradise na tym secie. Poprosilem ekspedienta o pada i bez game moe wyczuwam roznice, ciezko w ostatniej chwili przy duzych predkosciach uciec przed zderzeniem, czyli fail. Na Game Mode juz lepiej, ale zamierzam zaczac grac w Guitar Hero a tam opoznienie typu 30 ms (Game Mode) sa meczace, a bez trybu gry praktycznie nie da sie grac. Jak dla mnie Sony, Samsung odpada, bo mam zle wspomnienia z gownianym crt, sharpa nie biore pod uwage bo mam na chacie 32x20e i chu.jstwo nawet przy tak malej przekatnej ma banding.

 

Z innej beczki od pazdziernika na stancji bede potrzebowal do grania i ogladania filmow monitora lcd, z 22 cale, co jest dobre?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Ponoc chu.jowe katy, ogolnie czern, ale jezeli przesiadasz sie z CRT, to i tak bedziesz pod wrazeniem... jakims tam.

 

 

A ja wam powiem ze jak chcecie komfortowo grac to odpuscie sobie slaby/tani telewizor. Widzialem takie Gears Of War na roznych modelach lacznie z tymi slabymi . Uwierzcie roznica jest taka ze na niektorych mozna by pomyslec ze gra ma slaba grafike(np. u mnie ciemne lokacje wygladaly jak kupa) Jak dla mnie to sprawa wyglada tak: albo dobry tv(wiecej kasy) albo monitor( mniej kasy). W co innego nie ma sie co pakowac..

 

Dzis podlaczylem do tego tivika po hdmi i jestem milo zaskoczony. Girsy w ciemnych lokacjach i modele postaci w fight night wygladaja naprawde dobrze, raczej nie bede narzekal.

 

Jak podlaczyc dzwiek kablem optycznym z wiezy? http://www.iksboks.eu/product_info.php?cPa...products_id=289 jest cos tanszego?

 

I jeszcze jedna sprawa, jak wylaczyc przesylanie dzwieku po hdmi?

Odnośnik do komentarza
A ja wam powiem ze jak chcecie komfortowo grac to odpuscie sobie slaby/tani telewizor. Widzialem takie Gears Of War na roznych modelach lacznie z tymi slabymi . Uwierzcie roznica jest taka ze na niektorych mozna by pomyslec ze gra ma slaba grafike(np. u mnie ciemne lokacje wygladaly jak kupa) Jak dla mnie to sprawa wyglada tak: albo dobry tv(wiecej kasy) albo monitor( mniej kasy). W co innego nie ma sie co pakowac..

ja mam Samsunga LE40A551 od paru dni i naprawde jak na razie jestem bardzo zadowolony. Uncharted na nim wyglada naprawde pieknie i az milo znowu do niego wrocic.

Odnośnik do komentarza
Ja chce miec najlepsza jakos w grach z ps3 a reszta bajero, ktore mam po podlaczeniu lapka mnie po prostu nie interesuje.

Ok, rozumiem Twoje argumenty i jeśli tak sprawa wygląda, to faktycznie ta Bravia to trafny wybór. Gdyby tylko nie ta cena. Ja nie wiem za jaki hi-end Sony uważa swoje telewizory... Tylko jeszcze takie małe sprostowanie: może się mylę, ale skalowanie to chyba broszka TV a nie laptopa.

Odnośnik do komentarza

ja mialem przy zakupie dylemat miedzy Sony Bravia a Samsungiem 5 serii i nie moglem sie na Bravie zdecydowac przez to ze obraz w porownaniu Samsunga a Sonego jest u japonczykow po prostu mdly. porownywalem to na wielu modelach, tych najdrozszych, srednich i najtanszych i przy wszystkich mialem takie same odczucie.

 

moim zdaniem najlepiej aktualnie na rynku wypadaja Samsungi i LG jezeli chodzi o czystosc obrazu. LG bardzo podnioslo poprzeczke i kusi modelami naprawde klasowymi w przystepnych cenach. nie rozumiem czemu tylko Sony sie tak wycenia...

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ej bzdura, jak widzialem wczoraj te W4000 i inne bravie z sygnalem HD, to byl krysztal, moj roczny Sharp odpadal w przedbiegach, b650 juz nie mieli na sklepie wystawionego. Jeszcze maja PS3 podlaczyc zebym zobaczyl jak gry wygladaja, Ale jestem zdecydowany na 32W4000 za 2800 zl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...