Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wymienić swojego LCD-ka HD Ready - JVC 32P80 na LCD Full HD 37 lub 40 cali. Interesuje mnie cena w górnych granicach 2500-2700 zł. Gram na PS3, głównie w gry sportowe i action-adventure, także przez net. Zależy mi na tym by telewizor nie smużył i jakość dźwięku była możliwie jak najlepsza, nie zamierzam bowiem inwestować na razie w zestaw kina domowego. Czy moglibyście mi polecić jakieś modele ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Czy warto się zaopatrzyć w ten TV ? Toshiba 32C3500PG (link -> http://www.ceneo.pl/960549s link#2 -> http://www.marka.com...25&iProdId=1063 ) Chodzi mi o parametry, bo nie wiem na co patrzeć przy wyborze TV :( Telewizor będzie używany w 90% przypadkach do grania na konsoli X360. Rzadko do oglądania telewizji (analogowa).

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

  Szukam telewizora 32 albo 37" (zależnie od ceny) do konsoli. Planowałem upolować jakiegoś samsunga z serii B5 32", ale za tę samą cenę mogę mieć LG 37" i do tego 100Hz (nie wiem czy to ważne). Prosiłbym o poradę, więcej niż 2500 nie dam, chociaż wolałbym się do 2000 zmieścić. Mógłbym nawet zrezygnować z 37" na rzecz 32" żeby przyciąć na kosztach. Obecnie gram na starym kineskopowcu 24", więc różnica i tak wgniecie mnie w fotel. Będę siedział około półtora do dwóch metrów od telewizora, chyba że uda mi się zrobić jakieś przemeblowanie w mieszkaniu.

 

Znalazłem takiego LG 37LF2510.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

To inwestycja na dluzszy czas, radze nie zalowac tych paru stow. Ze swojej strony po rekonesanise nastawilbym sie najbardzi9ej na W5500. Wersja 37 cali w trynie Game Mode ma input lag 20 ms czyli bardzo dobrze, mniej niz wersja 40 calowa, co za tym idzie mozliwe ze 32 cale maja jeszcze mniejszy. Bdb nasycenie kolorow, czern, ogolny processing obrazu, 100 Hz motionflow. Dobry obraz SD i swietny w HD. od dluzszego czasu zastanwaiam sie jaki Tv kupic sobie, gdyby nie nagly wydatek w stylu nowego laptopa to ,pewnie bylby to Sony W4000, ale teraz najlepsze co jest do zaoferowania w tej cenie oferuje Sony wlasnie z W5500.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...