Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

moze mi ktos podac stronke z najlepszymi ustawieniami do x360 do samsunga b530? na defaultowych kolory sa troche wyprane, malo cieple

2 sprawa: w gears of war jak biegne i patrze sie na nieruchomy obiekt miejscami pojawia sie taki jakby blur, delikatne rozmycie. o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

znalazlem kilka ustawien, dowiedzialem sie, ze te rozmycie to efekt włączonej redukcji szumu, ale jak podlaczam konsole przez hdmi to nie moge tego przestawic z auto.. ta opcja tak samo jak np ostrosc, kolor, odcien, czy tonacja czerni sa na szaro, zablokowane, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Po wielu analizach i przeczytaniu roznych opinii zdecydwoalem sie na B650 40 cali. Obecnie 3899zl na promocji w Media Markt i Euro RTV AGD. Szukam taniej. Co do input lag'a- napisze cos od siebie po wnikliwej analizie.

 

edit: 3490 w mixelectronics

 

To nie promocja juz chcialem w Euro 3 mc temu kupic ten TV i taka sama cena byla :(

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Po wielu analizach i przeczytaniu roznych opinii zdecydwoalem sie na B650 40 cali. Obecnie 3899zl na promocji w Media Markt i Euro RTV AGD. Szukam taniej. Co do input lag'a- napisze cos od siebie po wnikliwej analizie.

 

edit: 3490 w mixelectronics

 

To nie promocja juz chcialem w Euro 3 mc temu kupic ten TV i taka sama cena byla :(

 

To pierdziela glupio. Polecam Mixelectronics. Jesli chodzi i input lag'a- rzeczywiscie wystepuje ale nie przeszkadza zbytnio. W NFS:Shift gra sie rewelacyjnie. Natomiast nie polecam trybu GRA poniewaz widac wyrazny spadek jakosci obrazu. Jesli ktos ma ten TV niechaj napisze swoje ustawienia (kolor, ostrosc, gamma itd.). Ja narazie testuje i kombinuje byle by wycisnac najwiecej ile sie da :). I jeszcze mam pytanie: podczas wlaczania na tryb HDMI w lewym gornym rogu ekranu wyswietla mi komunikat "1920/1080 @ 60hz". Czy to rzeczywscie 60hz i czy da sie wlaczyc na maxa czyli na 100hz?

Odnośnik do komentarza

hmm tam pisze high input lag. nie jestem zadnym hardcorowym graczem, stad tez moje pytanie bardzo to przeszkadza?

bede glownie offline a jesli online to raczej jakies wyscigi i bardzo rzadko jakis fps

 

Mam nieduzego input lag'a i w ogole mi to nie przeszkadza, malo- zapominam o tym podczas gry, wiec nie ma sie co przejmowac. Nowa FIFA i NFS daja rade, Dead Space rzadzi. W bijatyki nie gram :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...