Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Moglibyscie doradzic mi TV 37-40 cali w sumie tylko pod kosnole - cena do 1000e. Nie jestem obeznany w temacie i szczerze mowiac nie mam nawet czasu poczytac stron o TV (praca praca praca)

Zaznaczam ze bede kupowal w Irlandii w zwiazku z tym sugeruje sie ta stronka pixmania.ie

Z gory dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Co sądzicie o tv Philips 37PFL8404H-12?

Miał ktoś do czynienia z tym modelem lub z LCD tej firmy?

Znajomy znajomego, który pracuje w saturnie i zna się na LCD zachwalał ten model. Ciekaw jestem Waszego zdania.

Jeszce zastanawiam się nad tymi modelami Sony KDL-40W5740 lub KDL-40Z4500.

Będę siedział od tv jakieś 1,5m więc nie wiem czy 40" to nie za dużo.

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Ja ostatecznie zdecydowałem się na Philipsa 32PFL5604H i jestem bardzo zadowolony. Dałem 1900 z przesyłką kurierską. Telewizor bardzo estetyczny i też grając w Bayo, a więc gierkę dosyć szybką, nie zauważyłem jakiś problemów z obrazem. Na pytania chętnie odpowiem, ale nie jestem specjalistą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

coolkrzychu na placu boju pozostał mi model Sony KDL-37W5500 (3000zł) lub Philips 37PFL8404H-12(3200-3500zł). Z4500 w moich okolicach jest w cenie ponad 4000zł co jest trochę za dużo jak dla mnie. Druga sprawa to posiada on BE2 a model, nad którym ja się zastanawiam (37W5500) ma już BE3. model Z ma 40" a ja jednak max 37 potrzebuje ponieważ 40" ma mój brat i 1,5m to dla mnie za mała odległość do grania.

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Jak masz trochę czasu to poczytaj sobie o Sony W5500 . Dział o Philipsie też jest :)

 

http://www.hdtv.com.pl/forum/sony/37622-sony-32-37-40-46-52-w5500.html

 

Są też testy , ale trzeba wykupić płatną subskrypcję . Sam siedziałem 3 miechy na tym forum zanim kupiłem Sony 32E4000 . Jestem bardzo zadowolony z zakupu .

Odnośnik do komentarza

W5500 to bdb telewizory. Swietny obraz, mozna za to czesto trafic na backlight bleeding i clouding, ktory jednak daje sie skorygowac ustawieniami obrazu, jak jest naprawde irytujacy to zawsze serwis ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak masz trochę czasu to poczytaj sobie o Sony W5500 . Dział o Philipsie też jest :)

 

http://www.hdtv.com....6-52-w5500.html

 

Są też testy , ale trzeba wykupić płatną subskrypcję . Sam siedziałem 3 miechy na tym forum zanim kupiłem Sony 32E4000 . Jestem bardzo zadowolony z zakupu .

 

Właśnie przeglądam to forum od paru dni. Dużo ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć :)

Np. o tym, o czym pisze Psyko:

 

W5500 to bdb telewizory. Swietny obraz, mozna za to czesto trafic na backlight bleeding i clouding, ktory jednak daje sie skorygowac ustawieniami obrazu, jak jest naprawde irytujacy to zawsze serwis ;]

 

Ten clouding mnie trochę przeraża. Na tym forum są fotki jakiegoś użytkownika, który miał z tym problem. Wymienili jemu tv na nowy egzemplarz i miał to samo. Masakra.

 

Dzięki panowie za informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...