Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz mi powiedzieć że widzisz opoznienie rzedu 2-5ms??

Pozatym jeżeli wybierasz LCD to ostatnim parametrem na jaki patrz to opznienie. To jest ten rodzaj parametru który wygląda ładnie na papierze. Jeżeli opoznienie jest poniżej 10ms to jest git. Ludzkie oko nie wyłapuje tego.

Może lagi o których wspomniałeś były spowodowane czyms innym...

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Oczywiście ze nie... ale grając w grę (np. tekkena) kilka latek na telewizorze kineskopowym i w jednym momencie decydujesz się przeskoczyć na telewizor innej generacji, na którym czujesz dyskomfort z grania(czyli akcja która wychodzi ci na 99% tym razem nie chce ci wejść mimo opanowania niej) to jest to spowodowane niekompatybilnością urządzeń czyli w tym przypadku opóźnieniem wywołanym kalibracją obrazu, której wcześniej nie doświadczyliśmy a czujemy iż owe istnieją z pierwszym uchwyceniem pad-a. ...propos LCD, zakupiłem i szczycę się porażeniem jakie wystąpiło przy podpięciu czarnuli.

pozdrawiam... ;)

Odnośnik do komentarza

Dobry?

 

 

AMSUNG LE40N87BD - FULL HD

 

SPECYFIKACJA:

#

Telewizor LCD 40"

#

Format 16:9

#

Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)

#

Stopa jasności 550 cd/m2

#

Stopa kontrastu 10.000:1

#

Funkcja Movie Plus - redukcja efektu smużenia

#

Wide Color Enhancer

#

Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°

#

Tryb Game Mode (dynamiczne obrazy stosowane w grach komputerowych)

#

Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)

#

System dźwięku SRS TruSurround XT

#

Moc akustyczna 2 x 10 W

#

PIP (1 Tuner)

#

Telegazeta 1,000 stron

#

iDTV

#

Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1

#

Złącza: słuchawkowe x1,S-Video x1, PC D-sub x1

#

Obrotowa podstawa

#

Menu ekranowe w języku polskim

#

Kompatybilność z automatycznym wieszakiem (Auto Wallmount)

 

 

Nie wiem czy można dawać linki na allegro ^^

Odnośnik do komentarza

Mały 19" Samsung, model LE19R86BD.

 

87,11914,90588588.jpg

 

Ma ktoś go lub widział jak PS3 pod tym chodzi? (Większego nie chcę)

 

Wziąłbym go ale ma dziwną monitorową rozdziałkę - 1440 x 900 i nie wiem jak wyświetla 720p.

 

Jeśli nie to, to szukam monitora, który nie będzie rozciągał obrazu, tylko prawidłowo mi go zeskaluje do 720p (czarne paski u dołu i góry)

Edytowane przez w00t
Odnośnik do komentarza

Dotarł TV [Grundig 37 full HD], od razu powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony. Matryca bardzo dokładna, świetne odwzorowanie kolorów [ jestem grafikiem, znam się ], kąty są rzeczywiste 178, widać cały czas idealnie ^^'. Nie ma żadnych problemów z połączeniem, wszystko działa idealnie. Obsługuje 576,720, 1080 'i' i 'p'. No cóż... Uncharted na tym cacku to całkiem inna gra xD. Szczerze polecam, tanio a po prostu świetnie.

PS: ma 2 głośniki 2x10W i 20W subwoofer [tworzy z tego virtual dobly pro logic cośtam xD, jednak wolę mój osobny sprzęt audio:)]

Odnośnik do komentarza
Mały 19" Samsung, model LE19R86BD.

 

87,11914,90588588.jpg

 

Ma ktoś go lub widział jak PS3 pod tym chodzi? (Większego nie chcę)

 

Wziąłbym go ale ma dziwną monitorową rozdziałkę - 1440 x 900 i nie wiem jak wyświetla 720p.

 

Jeśli nie to, to szukam monitora, który nie będzie rozciągał obrazu, tylko prawidłowo mi go zeskaluje do 720p (czarne paski u dołu i góry)

Widziałem go w sklepie dopiero co, obraz HD wydawał się bez zarzutu. Myślę, że lepszy niż monitor jeśli chodzi o konsolę.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie tego modelu:

Samsung LE37M87BD - LCD

telewizor płaski

nr kat. 340506

Typ telewizora: LCD

Przekątna ekranu: 37 cali

!!!Współczynniki kontrastu dynamicznego: 8000 :1!!!

Jasność ekranu: 550 cd/m2

Zgodność z HD: Full HD

 

mianowicie czy taki kontrast przy telewizorze obsługującym full hd nie będzie zbyt niski, bo z tego co widziałem to przy takich tvkach standardem jest 10000-15000 ???

Odnośnik do komentarza
Gość cameel
Ja bym teraz wzial plazme ;f

 

yaczes mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Stoję właśnie na rozdrożu i zastanawiam się co wybrać LCD, czy plazmę.

 

Pytanie do wszystkich:

Co jest lepsze LCD czy plazmy?

Czy w nowych wersjach plazmówek nadal występują problemy z wypalaniem nieruchomuch obrazów na stałe?

Odnośnik do komentarza

Podobno dalej mogą się wypalać, chociaż to loteria.

 

LCD podobno lepsze są do grania. W plazmach zielony jest najwolniejszy i mogą być takie zielone smugi. Plazma jest lepsza do oglądania.

O żadnym nie można powiedzieć, że któraś technologia jest lepsza, obie mają plusy i minusy.

 

Plazmy Kuro są podobne pozbawione wielu wad, ale cene swoją mają :D

Odnośnik do komentarza

Nie ma co, piękny temat się zrobił...

LUDZIE! Piszcie DLACZEGO polecacie określany TV! UZASADNIJCIE swoje propozycje! Równie dobrze mógłbym napisać, że lubię budyń brzoskwiniowy. Ani nikomu nie pomagacie takimi postami, ani nie wnosicie niczego nowego do tematu!

Wracając do pytań o TV 32". Wysilcie się choć trochę i zajrzyjcie do tematu założonego poniżej : "TV 26" (wiem, nazwa tematu wydaje się myląca). Tam macie wszystko (no, prawie wszystko) ładnie, pięknie opisane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...