Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no film skoro ma byc j. ang napewno bedzie region free. Wlasnie jedynie to co do dema nie jestem pewien bo wkoncu gra ma poki co wyjsc tylko w Japonii no ale zobaczymy:) A kasy mi nie zal wole grac 2h w demo za(pipi)istej gry i ogladnac film niz kupic np za to Sonate ktora po demie stwierdzam ze jest gra dla 5 latkow(IMO).

Odnośnik do komentarza
Demo bedzie dostepne na Japonskim PSS za 5900 jenow, Ma byc region free

 

http://www.ps3site.pl/demo-final-fantasy-xiii/14140/

Wchodzę na XE.com, przeliczam ile by to wyszło na złotówki

...

...

ich chyba poje.bało by za demo ktoś zapłacił 209zł. Już wolę sobie za to jakąś grę kupić. No chyba, że wraz z tym demem jest też film FFVII:AC...

Odnośnik do komentarza
Demo bedzie dostepne na Japonskim PSS za 5900 jenow, Ma byc region free

 

http://www.ps3site.pl/demo-final-fantasy-xiii/14140/

Wchodzę na XE.com, przeliczam ile by to wyszło na złotówki

...

...

ich chyba poje.bało by za demo ktoś zapłacił 209zł. Już wolę sobie za to jakąś grę kupić. No chyba, że wraz z tym demem jest też film FFVII:AC...

 

Nie przesadzajmy na 5 osob to wcale nie wyjdzie az tak drogo..

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z tym ile to wyniesie, eh co za czasy by za głupie demo trzeba było płacić kasę.

Oby tylko pełna wersja spełniła pokładane w niej oczekiwania, bo po dobrym, ale nie pozbawionym błędów i ze zmarnowanym potencjałem FFXII mam dystans do nowych produkcji S-E. Póki co bardziej cenię Atlus za ich rpg'i niż S-E i ich dziwaczną politykę wydawania gier...

Odnośnik do komentarza

Powiem wprost jakiś debil żle przetłumaczył i wyszedł mu taki news-demo nie będzie na ps store ,a razem z filmem na osobnej płycie.Podana cena jest ceną kompletu-film plus demo.Data wydania też się zgadza.Jednak Square w ogóle nie ma w planach wydania dema na ps store,tym bardziej płatnego

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

BTW: SE wrzuciło dziś na stronie swojego sklepu informację wyjaśniającą co znajdzie się w pudełku za 5900 yenów. Pomyślałem, że może komuś się to przyda więc podaję, żeby nie było żadnych nieporozumień na przyszłość:

 

Płyta 1

- film Advent Children Complete - około 30 minut więcej względem oryginału

- japońskie i angielskie duby

- jakiś nowy OAV (nie Last Order)

 

Płyta 2

- demo Final Fantasy XIII

- materiał/y video z Final Fantasy Versus XIII (HD)

- materiał/y video z FF Agito XIII (jw.)

 

Poza tym SE otworzyło (chyba) oficjalną europejską stronę FFXIII: http://www.finalfantasy13game.com/

Ruszyć ma 28 I o 17 naszego czasu.

 

Odnośnik do komentarza

Mi nie podoba się tylko jedno, że przez układ iż wersja PS3 w EU/US musi wyjść razem z x360, musimy czekać do 2010 na grę....aż tak długo czekać nie będę z wypiekami na twarzy, są pewne granice, a SE ostatnio przegina i to nieźle.

 

Z bardzo oczekiwanej gry została jak dla mnie pozycja, która może kupię jeśli w końcu wyjdzie i nadal będę mieć ps3.....pominę już fakt, że JP jak zwykle dostanie rok przed nami, jak dla mnie kpina w XXI wieku....

Odnośnik do komentarza
BTW: SE wrzuciło dziś na stronie swojego sklepu informację wyjaśniającą co znajdzie się w pudełku za 5900 yenów. Pomyślałem, że może komuś się to przyda więc podaję, żeby nie było żadnych nieporozumień na przyszłość:

 

Płyta 1

- film Advent Children Complete - około 30 minut więcej względem oryginału

- japońskie i angielskie duby

- jakiś nowy OAV (nie Last Order)

 

Płyta 2

- demo Final Fantasy XIII

- materiał/y video z Final Fantasy Versus XIII (HD)

- materiał/y video z FF Agito XIII (jw.)

 

Poza tym SE otworzyło (chyba) oficjalną europejską stronę FFXIII: http://www.finalfantasy13game.com/

Ruszyć ma 28 I o 17 naszego czasu.

No zawartość prezentuje się całkiem dobrze i może jednak skuszę się na zakup. W końcu i tak planuję zakup FFVII:AC ;)

 

Odnośnik do komentarza

Zaktualizowano oficjalną japońską stronę:

http://www.square-enix.co.jp/fabula/ff13/

 

- odliczanie do trailera

- Sazh dodany do działu z postaciami (+ screeny)

- wiadomość od Motomu Toriyamy

 

Final Fantasy XIII is the story of a world whose future is brought forth by the crystal(s?).

 

Visuals like no one has seen before, and a new stylish battle system-- it is the shape of the future of RPGs.

 

The door will soon open.

Together with the development staff, excitedly, we turn to face this time, and with all the strength of our thoughts, we express Final Fantasy XIII.

 

Everyone, please also await with anti(pipi)ation the opening of the door to the legends.

Tłumaczenie z forum finalfantasy-xiii.net

 

Odnośnik do komentarza

W końcu w końcu pokazano to na co czekalismy 2 lata. Scenki na silniku plus walki. I to sporo tego. Graficznie, jak mozna było się spodziewać jest pierwsza klasa. Walki są dynamiczne, śliczne i bardzo finalowe. Jakbyśmy cały czas oglądali odpalone limity- takie ma się wrażenie.

 

Co mi sie nie spodobało- koleś do złudzenia przypominający Wakkę. I tyle;] Mam nadzieję że nie będzie stałym członkiem drużyny.

 

Snow mi pasuje, Lighting również. Jest fajnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

mooonssteeerr killl:) Trailer mna pozamiatal. Wydaje sie ze Final wroci na wlasciwe tory. Postacie rysują sie bardzo pozytywnie, grafika powala, a walki nigdy wczesniej nie byly tak efektowne. Ile bym dal zeby zagrac w to jeszcze w tym roku..

 

Mam nadzieje ze skoro tyle robili silnik na ktorym hula gra to FF IV ukarze sie jeszcze na tej generacji:)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakiś trailer w wysokiej rozdzielczości... Niestety umiarkowanie mi się podobał. Nie nic czego nie widziałem już w poprzednich ff, tylko z lepszą grafiką. Dla mnie najważniejsza jest fabuła (chrzanić gameplay i grafikę) i po nowym fajnalu oczekuję jej na poziomie 6 lub 7, a tego nie można ocenić po trailerze. No nic, miło, że wreszcie zaczęło się coś dziać z FFXIII, ja teraz czekam na ogłoszenie daty premiery w Europie.

 

PS. System walki przypominał mi trochę ten z Shadow Hearts z chainowaniem ataków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...