Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem wczoraj z PSS trailer i do teraz widziałem go już parę razy, a że z podziwu wyjść nie potrafię i wzruszenie odbiera mi mowę to rzucę tylko lekkim: Oł MAJ GAD DIZIZ PIĘkNE!!!:P

 

Miałem nie dać się zwariować i od całego hypu próbowałem się odciąć, ale jako wieloletni fan serii FF nie mogłem już dłużej opanować swojego entuzjazmu po obejrzeniu tego in game trailera. Nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Dobrze, że White Knight Story ma tryb online co powinno wydłużyć czas gry do czasu pojawienia się FFXIII;)

 

Przemyśleń na temat ujrzanego trailera mam kilka, ale póki co zachowam je dla siebie. Jedno jest pewne, panom ze Squeresoftu (nie lubię nazwy squere-enix tak samo jak namco bandai, wali mnie to że się połączyli :P ) nie zabrakło wyobraźni po tylu latach pielęgnowania universum Finala. Nadal mają piękne historie do opowiedzenia, a że robią to pierwszorzędnie to miast skupiać się na fabule trzymam kciuki za system walki, który wygląda nader widowiskowo,aż się boję pomyśleć co to się będzie działo na ekranie przy wyższym levlu ;P.

 

 

Odnośnik do komentarza
Ściągnąłem wczoraj z PSS trailer i do teraz widziałem go już parę razy, a że z podziwu wyjść nie potrafię i wzruszenie odbiera mi mowę to rzucę tylko lekkim: Oł MAJ GAD DIZIZ PIĘkNE!!!:P

 

Miałem nie dać się zwariować i od całego hypu próbowałem się odciąć, ale jako wieloletni fan serii FF nie mogłem już dłużej opanować swojego entuzjazmu po obejrzeniu tego in game trailera. Nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Dobrze, że White Knight Story ma tryb online co powinno wydłużyć czas gry do czasu pojawienia się FFXIII;)

 

Przemyśleń na temat ujrzanego trailera mam kilka, ale póki co zachowam je dla siebie. Jedno jest pewne, panom ze Squeresoftu (nie lubię nazwy squere-enix tak samo jak namco bandai, wali mnie to że się połączyli :P ) nie zabrakło wyobraźni po tylu latach pielęgnowania universum Finala. Nadal mają piękne historie do opowiedzenia, a że robią to pierwszorzędnie to miast skupiać się na fabule trzymam kciuki za system walki, który wygląda nader widowiskowo,aż się boję pomyśleć co to się będzie działo na ekranie przy wyższym levlu ;P.

 

Kurde ten trailer jest tak cudowny a twoj post do niego tak piekny i trafny ze az sie wzruszylem:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

Final Fantasy May Cry :) - to mi sie podoba, przynajmniej system nie bedzie zamulony jak przykladowo w FF:CC lub FFXII. Ciekawe czy gambity ida w odstawke? Czy beda materie? Nie ma co liczyc chyba na zmienny ekwipunek :( kolo w szarym plaszczu to jakies skrzyzowaine Seifera z Zellem, glowna heroiny to jakis Cloud'o-Aerith. dla mnie to SE juz nie ma pomyslow tylko mixuje stare ale dobrze im to wychodzi. nie mam ps3, nie mam Xpudla ale dla tej gry warto bedzie zainwestowac bo szykuje sie kolejna epicka i wielogodzinna opowiesc

Odnośnik do komentarza
<fap><fap><fap>

Kurde dopiero po obejrzeniu traileru w HD poczułem MOC tej gry.FFXIII nie może być słabe,ani nawet dobre.To będzie jrpg NO.1 tej generacji konsol,jestem tego pewien :)

 

Po obejrzeniu krotkiego trailera takie powazne spekulacje?

 

hehe no coz zgadzam sie z Aderem bo...jak narazie zbyt duzej konkurencji dla nowego FF to ja nie widze jesli chodzi o jrpgi :)

Odnośnik do komentarza

Well tu sie nie zgodze. FFX-2 slabizna na maxa,crap ktorego patykiem wiecej nie tkne.FF 12 rowniez mi sie nie podobalo i uwazam za przecietniaka,dlatego do ff 13 podchodze teraz z dystansem i ograniczonym zaufaniem do square (zwlaszcza majac na uwadze co oni ostatnio wypuszczaja).

 

Co do dobrych jrpg...Lost Odyssey jak dla mnie spokojnie jest najlepszym rpgiem na next geny,bah dla mnie to jeden z najbardziej wybitnych rpgow ever,co prawda system moze byc nieciekawy ale reszta mniam.

 

Ale przyznam ze nie obrazilbym sie gdyby FF 13 pokazalo klase i wciagnelo mnie swoja fabula na wiele godzin,aczkolwiek po tym co wyprawia square,podchodze do tego ostrozniej i sie juz tak nie napalam.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jestem fanką calej serii więc na grę czekam z niecierpliwością (podchodzi też troche pod fanbojstwo :P). Trailerek ściągnęty z XBL tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że jest na co. Nie jestem zbyt krytyczna bo podobały mi się praktycznie wszystkie częsci (choć online FFXI najmniej mi podchodzi). Pereferuję raczej turówki ale jeżeli wykożystają coś na wzór FFXII to też nie będzie źle. Z tego co widziałam walki wydają sie dynamiczne, dużo się dzieje na ekranie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Okay, w nowym Famitsu jest kilka ciekawych informacji. Skanów nie ma więc pewnie nic nowego względem Jump'a się nie pojawiło. Gdyby ktoś jednak ich nie widział to niech wpada tutaj

 

- demo zbudowane jest tak, że można je przechodzić kilka razy (ma to zajmować ponad godzinę)

- jest pięciu członków Team Nora; trzech widzianych na ostatnich materiałach, Snow i jeszcze jeden gość którego nie będzie nawet w demie

- wspomniana trójka to poboczne postacie; za ich design odpowiada zapewne Ikeda Nao (subcharacter design)

- podczas cut-scenek można kontrolować kamerę

- prace posuwają się pełną parą i obsuwa premiery DQIX nie powinna przeszkodzić; Toriyama uważa że póki co nie ma podstaw aby gra nie wyszła w tym roku

Odnośnik do komentarza
Ładnie to wygląda w HD rzeczywiście, ale nie do końca tamten świat i system walki mi odpowiada. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po premierze. FFVII i FFX moim zdaniem to nie przebije ;p

Trailer bardzo przypomina mi tamten świat(y) właśnie (FFX/VII/VIII). O walkach ciężko cokolwiek powiedzieć poza tym, że wyglądają na bardzo dynamiczne, ale podobne były już w FFX-2 na co wcale nie narzekałam. Zdecydowanie lepiej zapowiadają się niż nużące FFXII-owe potyczki.

 

Odnośnik do komentarza
troszkę bawi mnie jak piszecie że jesteście fanami całej serii/przeszliście wszystkie części.... doprawdy?? jakoś nie za bardzo w to wierzę że graliście we wszystkie fajnale, bo wierzcie jest tego SPORO...

Ale e o jakie czeci Ci chodzi? o te na advance? Nie chodzi mi o tacticsy tylko mysterious cos tam. To nie sa fajnale tylko tak sie nazywaja poza japonia. Chyba, ze o inne Ci chodzi to napisz o jakie np.

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...