Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem to o górnym modelu..

Co do dolnego to.. zauważ, ze to nie ta ręka... na prawej ręce nie ma tego "rękawa" (jak to nazwałeś), a na lewej właśnie tak.

 

W sumie moze trochę za bardzo zwracam uwagę na takie rzeczy ale... SE trochę przesadza w retuszach i tyle (a widzę, ze niektórzy są pod wrażeniem oprawy, nie wiedząc, że screeny są podrasowane)

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje,że to może być zabieg jak w Finalu X(każdy tam miał dwie modele postaci-czyli mam te same zdanie co Aramis)

 

final_fantasy_x3_001.jpg

ffx_screen040.jpg

 

Choć na grafice się nie znam więc skoro uważasz,że to ewidentny retusz to w miarę w to wierze :D.Mi jedynie ultra antyaliasing na tych screenach wydaje się podejrzany-reszta wg mnie jest spokojnie do osiągnięcia na tej generacji

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Więcej screenów ze wspomnianego programu z japońskiej TV:

 

http://tifa.jp/cgi-bin/src/ff7ac1365.jpg

http://upp.sakura.ne.jp/src/upp21273.jpg

http://upp.sakura.ne.jp/src/upp21274.jpg

http://tifa.jp/cgi-bin/src/ff7ac1366.jpg

 

Nawiasem mówiąc nie wiedziałem, że Hiroshi Minagawa jest teraz w oddziale R&D Square Enix. o_O No chyba, że to nie ten Minagawa.

Odnośnik do komentarza

The latest word from Tokyo Game Show 2008 is that only the first batch of Final Fantasy Advent Children: Complete releases will include the Final Fantasy XIII demo as a bonus. That means that if you want any chance at all to play the demo, you'll probably want to pre-order the Blu-Ray movie from various online shops.

 

http://www.forever-fantasy.net/square-enix...1223818858.html

 

 

To miał być rok wieści o FF13, a na tgsie nie pokazali nic, w kulki sobie lecą.

Odnośnik do komentarza

targi za nami...pier mówiono ,że na 100% będzie pokazany gameplay i standy z grywalną 13-stką...potem się z tego wycofano i mówiono ,że na 100% będzie prezencja,trailer z fragmentami z gameplayu...ostatecznie z tego co widać nie pokazano nic.gdzieś obiło mi się o uszy,że na zamkniętym pokazie był znowu jakiś trailer w formie rendera.Lol jeśli serio ta gra ma mieć demko w lutym i premierę w okolicach wakacji to square ostro sprawdza naszą cierpliwość

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Wolałbym jednak żeby się jednak okazało, że to Sakamoto jest. O ile jako piosenkarka do mnie nie przemawia, tak jako seiyĹŤ sprawdza się świetnie i na pewno w roli Lightning by nie zawiodła japońskich fanów i wszystkich purystów dubbingowych spoza granic KKW.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a o mechanice gry ,screenach z walk i z czystego gameplayu dalej cisza.Dobrze,że już aby publikują zdjęcia z wstawek na silniku gry.Swoją drogą świetnie oddane są w tej grze włosy,w jrpg raczej nie mają wpływu na rozgrywkę ale chyba lepiej wymodelowanych kłaków na next genach jeszcze nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, imiona poszczególnych postaci mi się nie podobają. Snow, Lightning, Sera (3 kilo półtłustego poproszę) - co to ma być? Ja rozumiem, że Cloud i Squall przypadło ludziom do gustu, ale bez jaj, żeby wszystkie postacie tak nazywać. Myślą, że tym sposobem natrzepią kasy? :P

Mam nadzieję, że to nie będzie gra z fabułą opierającą się na "symbolice imion" bohaterów, typu Snow tak naprawdę okaże się być facetem Shivy, który zstąpił do tego wymiaru, by pomścić jej złamany paznokieć u lewej stopy.

Po prostu nie chcę nic wyświechtanego, czego można by się było domyśleć na początku gry albo i nawet przed jej początkiem.

No i mam nadzieję, że będzie więcej postaci niż 3 ;)

 

Jeszcze niedawno czekałem na bardziej na Versus niż na zwykłą XIII, ale jak zobaczyłem z bliska, że twarz Noctisa to mieszanka Clouda z Vincentem (o nie, już wiem skąd pochodzi, to straszne. :P), a Stella wygląda jak zwykła blondi z dodatkiem Aeris, to zwątpiłem. Czekam na rozwój FFXIII i mimo wszystko mam nadzieję, że panowie z SE w sprawie tych dwóch gier mnie nie zawiodą.

Edytowane przez Colly
Odnośnik do komentarza

Kopę lat Colly ;]

 

Szczerze mówiąc, imiona poszczególnych postaci mi się nie podobają. Snow, Lightning, Sera (3 kilo półtłustego poproszę) - co to ma być? Ja rozumiem, że Cloud i Squall przypadło ludziom do gustu, ale bez jaj, żeby wszystkie postacie tak nazywać. Myślą, że tym sposobem natrzepią kasy? :P
To podobno są pseudonimy ruchu oporu, czy jak tam nazwać tą ich organizację, nie ich prawdziwe imiona. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...