Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam dalej na jakąś chłodną,kozacką postać jak Vincent,Auron czy też Basch.Może ostatecznie jednak murzynek okaże sie fajną postacią-pamiętam jak przed premierą FFXII design Balthiera zupełnie mi się nie podobał ,a po skończeniu gry był bezsprzecznie moją ulubioną postacią XII

Odnośnik do komentarza
Moar! Zaktualizowałem post i dodałem nowe screeny. Jakość na razie do d*py ale oh well:

http://kontownia.wordpress.com/2009/01/14/...ii-nowa-postac/

 

Gość ma podobno mieć ważną rolę w demie, a co do samego dema - teraz nie mówi się o marcu, ale o "wiośnie" :x

Są już te skany w dobrej jakości:

http://allgamesbeta.wordpress.com/2009/01/...fantasy-xiii-6/

 

I data premiery w UE i US?

Today Square-Enix has apparently told business news site Reuters, that Final Fantasy XIII will be released outside of Japan during the 2010 financial year which starts in April 2010.

http://finalfantasy-xiii.net/2009/01/15/fi...april-2010.html

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6169...ero_w_2010.html

 

Czytajac takie newsy mimo wielkich staran nie moge sie powstrzymac od jakiejs tam nienawisci do M$ i wsumie do Sony tez. Przez to ze spieprzyli sprawe Exclusiva bede musial czekac z rok dluzej na na gre?? To sa jaja bo w sumie wersja na ps3 bedzie gotowa, jej wydanie to kwestia tlumaczenia ale ja i tak mam ku%a czekac:/.

 

 

Mysle ze do konwersji zaadaptują nowy team wiec z tym versusem nie bedzie tak zle..

 

 

P.S. I nie chodzi mi o to ze mam zal ze uzytkownicy Xboxa tez zagraja w te gre, co wiecej mnie to cieszy bo bedzie wiecej osob do dyskusji tylko ze jest to praktycznie oszukanie nas graczy, ktorzy kupilismy konsole wlasnie z mysla o FF XIII( ok ja to przezyje bo sa inne killery w tym roku ale napewno sa osoby dla ktorych nowy Final to priorytet)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
O ja ten mały chocobo to chyba póki co najfajniejsza 'postać' którą pokazali;].

 

Zgadzam sie ;) Niezly cyrk sie robi ze zwyklej "trzynastki". Czekam na vXIII(jak musza sie jeszcze zajac konwersja na XO to Versus chyba w 2011 wyjdzie :P )

Przecież VXIII to exclusive na ps3.

 

Chodzilo mi o to, ze produkcja FFXIII na Ps3 i konwersja jej na XO opozni pewnie wydanie Versusa :)

Skieruja pewnie wiekszosc ludzi do "zajecia" sie "trzynastka" i przez to sadze, ze prace nad "Versusem" potrwaja dluzej.

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
Versus pewnie wyjdzie rok lub dwa po premierze na świecie XIII.

 

Ah, jak tu nie kochać M$hitu za podkupywanie tytułów. Skaczę z radości, że przez to, że wyłożyli kasę przyjdzie mi poczekać rok, aby zagrać w grę, którą w Japonii wszyscy skończą po kilkanaście razy. Jupi.

 

Nie bylem, nie jestem i nie bede fanboyem(funbojem ? :P ) , ale wsciekly jestem, ze przez to zrobienie FFXIII multiplatformowa gra bedzie trzeba czekac i to sporo <_<

Odnośnik do komentarza
Ah, jak tu nie kochać M$hitu za podkupywanie tytułów

Przecież to jest ich jedyna broń, jedyne nad czym MS zdecydowanie góruje w porównaniu do Sony to dział marketingowy ... . Nie martw się, takimi akcjami Micro nie będzie żył wiecznie :P. Dobra rozpędziłem się a zapomniałem nad istotą problemu.... .

Odnośnik do komentarza

No właśnie ich design średnio mi leży taki...'Nomurowy'. Przejadł mi się trochę jego styl.

 

O sorry jest jeszcze jedna fajna postać z designu tylko nie pamiętam czy z versusa czy zwykłej 13tki - taka ubrana na biało laska z fajną maską czy coś w kształcie jakiegoś...skrzydła? O tak, ta postać z designu mi się podoba, ale pewnie to jakaś popierdółka;].

 

No i imiona postaci są powalajace (Sazh Katzroy) i chyba tylko SO4 przebije FFXIII pod tym względem;].

 

Gra będzie pewnie fajna, ale póki co bez podjarki jak dla mnie:).

 

 

Ah ta polska metalnosc, jak Was boli ze ta gra wyjdzie też na konsole inna iż sony;].

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Mogliby zmienić te imiona, bo są co najmniej dziwne i bynajmniej nie zapadają w pamięci :P . Jeśli chodzi o murzyna to faktycznie średnio podoba mi się jego design, ale zawsze starałem się unikać ocen postaci przed premierą gry, bo to mogło być czasem mylące, więc nie będę od razu mówił że tragedia itd...

 

 

Ah ta polska metalnosc, jak Was boli ze ta gra wyjdzie też na konsole inna iż sony;].

Dla mnie na przykład nie jest nic złego w tym, że w grę będzie mogło zagrać więcej graczy (bo i posiadacze konsol Microsoftu), ale fakt, że ze względu na konwersję także wersja na PS3 będzie musiała zaczekać na swoją premierę, jest faktycznie trochę krzywdzący... Ale tutaj posiadacze PS3 powinni mieć pretensje tylko i wyłącznie do Sony, że nie postarali się chociaż o utrzymanie choćby time-exclusive'a.

Odnośnik do komentarza
Ah ta polska metalnosc, jak Was boli ze ta gra wyjdzie też na konsole inna iż sony;].

 

Mnie boli to ze bede musial zagrac w gotowy produkt najwczesniej rok po premierzy wersji jap. Tak jakby nie mogli tego wydac wczesniej w Stanach i EU i tym czasem robic te konwersje na Xa. Ale tak jak napisal Sarge to Sony dalo dupy i nikt inny.

Odnośnik do komentarza

No spoko, ale takie FFXII miałeś tylko na PS2 i też zagrałeś sobie w niego rok po japońskiej premierze. Z każdym finalem tak było. Wy z kolei znaleźliście sobie ofiarę w postaci X0 i jego konwersji, podczas gdy samo SE nie powiedziało ze konwersja jest przyczyną tak odległej premiery. Oosobiście nie chce mi się wierzyć, ze SE nagle zadecydowało o wydaniu XIIItki na X0 - jestem niemalże pewien, ze majstrowali przy niej już od jakiegoś czasu, tylko nie wygadali się bo mogli mieć jakaś umowę z Sony czy coś.

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Wy z kolei znaleźliście sobie ofiarę w postaci X0 i jego konwersji,

 

 

Jasne..bo nie mamy w zyciu co robic tylko plakac ze gra wyjdzie tez na inny sprzet niz posiadamy. Sprawdz sobie ostatnie info. Square-Enix jasno powiedzialo ze konwersje na xo zaczna robic dopiero po skonczeniu wersji na ps3 wiec niby przy czym mieli dlubac??

 

Odnośnik do komentarza
Wy z kolei znaleźliście sobie ofiarę w postaci X0 i jego konwersji,

 

 

Jasne..bo nie mamy w zyciu co robic tylko plakac ze gra wyjdzie tez na inny sprzet niz posiadamy. Sprawdz sobie ostatnie info. Square-Enix jasno powiedzialo ze konwersje na xo zaczna robic dopiero po skonczeniu wersji na ps3 wiec niby przy czym mieli dlubac??

a Kojima miał przestać robić MGSy po dwójce ,a GT3 wykorzystywało 30% mocy PS2 :P

 

Serio t co piszą/mówią nie zawsze jest prawdą.Jestem przekonany,że grzebali coś od dawna przy wersji na x360 ,a przynajmniej już teraz jakiś mały oddział nad nią pracuje.Przecież to jest logiczne by przynajmniej firma wiedziała czy taka konwersja jest możliwa i wykonalna.Ani Square,a tym bardziej Microsoft nie może sobie pozwolić na sytuację i iść w ciemno a potem by gra wyszła 3 lata po premierze w Japonii z powodów kłopotu z konwersją albo wyglądała by 3 razy gorzej bo konsola ma za mało mocy.

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieje ze masz racje, bo to tez w naszym interesie (posiadaczy ps3) jest zeby te konwersje zrobili jak najszybciej :)

 

http://www.kikoo.pl/news/1808-1/Data-wydan...ldren-Complete/

 

16 kwietnia wyjdzie w jap. film + demo. Odrazu mowie ze jak ktos by to sprowadzal, albo zamawial to jestem chetny!! Wyszloby wtedy taniej za wysylke:)..oczywiscie jesli okaze sie ze demko jest region free (oby!)

 

Kurde nie wiem czemu zamiast zedytować zrobilo nowego posta..

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Demo na pewno będzie działać bo jest na oddzielnej płycie. Gorzej z filmem. Nie wiem czy w razie czego satysfakcjonuję Cię samo demo za około 2 stówy (w zależności jeszcze od kursów walut w odpowiednim czasie). ;) Będzie jednak angielski voice-acting więc to chyba dobrze wróży.

 

Ja jeszcze się zastanawiam. Wcześniej miałem kupować w ciemno. Potem z lekka zmieniłem zdanie, bo miałem zamiar zrobić zrobić inne zakupy (SO2, DQV, RE5 w ciągu miesiąca) a nie przywykłem do grania w dema gier które kupię na bank. Mój znajomy będzie chyba w KKW od połowy marca przez miesiąc, więc może się załapie na premierę i ACC kupi mi przy okazji. Kiedyś nawet proponował coś takiego, ale nie wiem czy to nadal aktualne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...