Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Demo FFXIII (filmik z gameplayu) zrobilo na mnie bardzo duze wrazenie ! :)

 

Jak to wyglada...... :o grafika robi wrazenie !

Juz od dawna czekam na godnego nastepce FFVII i po tym co zobaczylem w filmiku moge smialo stwierdzic, ze gra kopie tylek. Muzyka jak i grafika w grze sa po prostu rewelacyjne, do teraz nuce motyw muzyczny z walki, ktory szybko wpada w ucho.

Demo nie jest za dlugie, ale dostarcza bardzo duzo emocji - Square potrafi stworzyc swietna atmosfere, poczatek dema, wprowadzenie do gry jest swietnie zrobione. :)

 

Oby tylko nie trzeba bylo dlugo czekac na wydanie anglojezycznej wersji na PS3 i mam nadzieje, ze niebawem ukaze sie ogolnodostepne demo na PSN. :)

 

Czekamyyy...... !!! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=1xt2liZMxaU...l=http%3A%2F%2F

niewiarygodna grafa(oglądajcie w hq),filmiki na enginie gry wyglądają jak rendery,mimika twarzy rozwala

 

tutaj więcj scenów ,filmików i wrażeń,oglądać puki nie zaczną usuwać

http://www.andriasang.com/e/blogs/anoop/20...os_and_screens/

 

wykonanie postaci i ich mimika to mistrzostwo świata i chyba tylko Heavy Rain może je pobić,otoczenie na razie średnie,już teraz widać średnie tekstury,zobaczymy jak będzie w fullu.System walk to powrót do korzeni serii,czyli ATB z fajerwerkami,dodatkowo walki odbywają się na osobnych arenach,a nie w miejscu gdzie spotkaliśmy przeciwnika(czyli jak w starszych finalach).Będzie dobrze ale już demko sugeruje,że FFXIII gameplayowo to będzie raczej coś w stylu starych finali(7-10) na sterydach niż dalsza rewolucja w serii ,którą zaczęła XII.Ja to kupuję,dajcie nam tylko szybko to demko na JPN Store!!

 

dalsze materialy i filmiki http://www.kikoo.pl/news/2110-1/Demo-FF-XI...sus-XIII-wideo/

 

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Filmiki z dema prezentują się wyśmienicie. Strona graficzna demka jest bardzo dobra, a same modele postaci są klasą samą w sobie. Fajnie, że w demie można usłyszeć ten świetny kawałek, który leciał na pierwszym trailerze z FFXIII, jak muzyka w pełnej wersji będzie tak dobra jak ten kawałek to na bank kupię płytę. Dobrze, że system walki przypomina te ze starszych części bo kolejnego tworu pokroju FFXII bym chyba nie zniósł. Wszystko fajnie i pięknie, tylko kiedy my będziemy mogli sobie chociaż w demo pograć, bo o pełnej wersji raczej w 2009 r. chyba nie ma co liczyć... ;)

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

ja jestem zachwycony tym,że system to wariacja atb ze starych finali z łączeniem ataków w combosy podczas swojej tury + walki na osobnych arenach ale widoczni przeciwnicy na ekranie(czyli tak jak np w Chrono Cross lub Xenosagach).Jest dobrze,jest bardzo dobrze szkoda tylko ,że premiera w Japonii to zima 2009 ,a na reszcie kontynentów planują po pół roku od premiery.

 

To teraz poproszę FFVII na us store(na jpn już jest) i demko FFXIII na Jpn store(wg mnie na bak je dadzą w okolicach japońskiej premiery). No nic trzeba czekać,długo czekać....

Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem ten filmik z YouTube'a, no jakoś nie powaliło mnie. Ale tu nie o to chodzi. Jeśli chodzi o powrót do ATB to nie jestem zbyt zadowolony. Już się cieszyłem, że seria FF wreszcie zrobiła to, co było w Chrono Triggerze 15 lat temu, a tu znowu osobne areny dla bitew itp. Dobrze chociaż, że nie będzie losowych walk.

 

W sprawie wyglądu, no wygląda to bardzo efektownie, ale najważniejsze są przecie treść i gameplay. O tym nadal nic nie wiadomo, czekam na jakieś relacje z grania. Pod względem prezentacji Fajnal zawsze przodował, ale z resztą bywało różnie.

Odnośnik do komentarza

Arena jest chyba ta sama. Tylko te przejścia są. Wrażenie zrobiła na mnie muzyka. Jest energiczna podczas walki, a w czasie eksploracji buduje napięcie. Mam nadzieję, że później nie będzie już tych korytarzy. Troszeczkę mnie to razi w jRPG.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

On chyba jest jakimś pół Japończykiem :P Często zaglądam na jego stronę i czasem mnie skręca jak widzę jak chłopak tłumaczy na polski wypociny z Fimitsu itp :D Robi sporą robotę,stronkę ma fajną ,a dodatkowo ma teraz FFAC :P Same plusy,jeszcze mógłby być ze Śląska to miałby mnie za chwilę przy drzwiach by mi pożyczyć demko :P

Odnośnik do komentarza
Enkidou Ty mieszkasz w Japoni?? Bo nie moge wymyslic jak moglbys tak szybko sprowadzic do PL

Jak chce ci się tyle płacić za demo to możesz zamówić ACC tutaj:

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-a7-77-...en-70-384b.html

http://www.yesasia.com/global/final-fantas...-0-en/info.html

Demo kosztuje tylko $16.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ma ktos już jakies dane dotyczące sprzedazy tego kompletu? Walą jakieś rekordy, czy sprzedaż pozostawia wiele do zyczenia?

 

Screeny z Gamersyde świetne. Postaci to najwyższa półeczka a nie zapominajmy że demko jest na starym buildzie i że podobno wiele w kwestii oprawy graficznej się już zmieniło. Oczywiście nie obejdzie się bez porównań demko-full-wersja na xO i ciekaw jestem jak to będzie ostatecznie wyglądąło.

Odnośnik do komentarza
Enkidou Ty mieszkasz w Japoni?? Bo nie moge wymyslic jak moglbys tak szybko sprowadzic do PL

Jak chce ci się tyle płacić za demo to możesz zamówić ACC tutaj:

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-a7-77-...en-70-384b.html

http://www.yesasia.com/global/final-fantas...-0-en/info.html

Demo kosztuje tylko $16.

Ja juz zamowilem, spodziewam sie w poniedzialek

Odnośnik do komentarza
On chyba jest jakimś pół Japończykiem :P Często zaglądam na jego stronę i czasem mnie skręca jak widzę jak chłopak tłumaczy na polski wypociny z Fimitsu itp :D Robi sporą robotę,stronkę ma fajną ,a dodatkowo ma teraz FFAC :P Same plusy,jeszcze mógłby być ze Śląska to miałby mnie za chwilę przy drzwiach by mi pożyczyć demko :P

Gdybym mieszkał na Śląsku - spoko. Niestety, ale jestem z Pomorza. ;)

 

Jakim - dokładne dane o sprzedaży powinny pojawić się jutro.

Odnośnik do komentarza

Wrażenia/uwagi po obejrzeniu filmików z gamersyde:

- osobny ekran do starć uważam za krok wstecz, mimo tego, że przejścia przed walkami zdają się być wyjątkowo krótkie.

- brak mp i odnawiająca się po każdej walce energia? Będą musieli nieźle przypakować przeciwników względem poprzednich gier żeby nie było zbyt łatwo.

- mam nadzieję, że w pełnej wersji postacie nie będę walić w powietrze jeśli po pierwszym ciosie nie będzie już przeciwnika. Trudno przeskoczyć do następnego?

- pistolety zdają się być bezużyteczne w demie - zadają jednocyfrowe obrażenia. Ciekawe jak będzie w pełnej wersji.

- Gadot podczas walki wygląda jak małpa.

 

Luźne dywagacje - koło Vanille, którego matka

zginęła

, może mieć jakąś większa rolę w grze, bo wydaje mi się, że jego głos to Romi Paku, dosyć znana aktorka.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
- brak mp i odnawiająca się po każdej walce energia? Będą musieli nieźle przypakować przeciwników względem poprzednich gier żeby nie było zbyt łatwo.

Twórcy już poinformowali,że specjalnie tak jest w demie,w fullu już będzie "normalnie".Ponadto demo ma zablokowane niektóre drogi,nieaktywną funkcję ITEM w czasie walk i brak levelowania i rozwoju postaci.Wspominali również ,że ogólny system walk trochę się jeszcze zmieni w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Ponadto demo ma zablokowane niektóre drogi,nieaktywną funkcję ITEM w czasie walk i brak levelowania i rozwoju postaci.Wspominali również ,że ogólny system walk trochę się jeszcze zmieni w pełnej wersji.

Tyle to mi tłumaczyć nie trzeba.

 

Ja czytałem gdzieś, że właśnie odnawiające się HP zostanie, ale nie pamiętam gdzie, dlatego się czepiam.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

A ja tam jutro poczytam Hands-on Oficjalnego PS magazynu z UK i dam znać, czego się nowego dowiedzieli, poza tym czekam na Blu-Ray FF:AC Complete. Tutaj mimo iz jestem fanbojem serii nie chce mi się szczególnie wypowiadać bo samo przypominanie sobie o FFXIII powoduje u mnie odruch przygryzania wargi i łzy wyczekiwania. Nie chę się zatem nakręcać zbytnio 'hajpem', by móc w spokoju doczekać wydania gry... Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich miłośników universum FF.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...