Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nic oficjalnie nie podał,obecnie najbardziej aktualna jest wersja:

koniec 2009-FFXIII na PS3 w Japonii

co najmniej po pół roku(mówi się najczęściej o przedziale pół roku do roku) wersje w zrozumianym języku + wersja na x360

 

Ja osobiście stawiam,że FFXIII zadebiutuje w okolicach września/października 2010 w US/EU ,byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony gdyby dane mi było zagrać przed wakacjami 2010,premiera w lipcu/sierpniu odpada z punktu marketingowego.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

najprawdopodobniej:

 

Japonia - gwiazdka 2009

USA - gwiazdka 2010

Europa - w dalekiej przyszlosci :)

 

oczwiscie jesli nie bedzie opoznienia...przy wersji japonskiej zapewne bedzie tip top...co do USA...grudzien 2010 rok to tylko wstepna premiera, co mozna wnioskowac z obecnego stanu tlumaczenia genialnych japonskich gier na zrozumialy w pelni jezyk:

 

Co wydano juz w zrozumialym jezyku z japonca

 

Disgaea 3 z japonca do amerykanca byla dluuuuga droga

Battle Fantasia....z ponad rok na zwykla bijatyke !!!

 

A na co czekamy nadal...

 

Yakuza 3 ...nadal cisza nawet nie ma planow na wydanie poza japonia

Yakuza 2,5 (feudualna japonia) ...totalna cisza, a ile gra juz jest czasu w japonii :)

White Knight Story....cisza totalna, brak jakichkolwiek planow wydania poza japonia

Agarest Senki...tego chyba nigdy nie bedzie, japonia juz z prawie 2 lata :)

Wangan Midnight...cisza

Demon Souls...angielski jest, ale w chinskim wydaniu :) wydanie w USA i dalszych rejonach swiata nawet lezy w grobowej ciszy :)

Musou Orochi Z....cisza...i pewnie do konca pozostanie cisza

Way Of The Samurai 3....cisza...

Daikoukai Jidai Online: Cruz del Sur....genialny mmorpg...ale nie dla nas :( takze zero planow wydania poza japonia

X Cross Edge....kolejny rpg bez zapowiedzi na reszte swiata

Initial D Extreme....kolejna gra bez planow wydania na reszte swiata

Tears of Tiara...kolejny rpg bez planow wydania

Mist of Chaos...kolejny rpg...slaby ale zawsze byloby cos jakby wydali w dalszych rejonach swiata :(

 

 

 

 

Widac wiec jak wyglada obecnie wydawanie gier japonskich poza japonia na PS3...tragicznie

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza
White Knight Story....cisza totalna, brak jakichkolwiek planow wydania poza japonia

Nie znaczy to wcale że jest cisza z tym tytulem lol !

Interview nie taki stary - http://www.gametrailers.com/player/48610.html.

Albo informacja o głosowej komunikacji w grze dostępnej u nas (Japońce mają tylko chat textowy) - źródło gram.pl.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

OT, ale miałbym do Ciebie prośbę Slayer. Staraj się, teraz i w przyszłości, pisać posty nieco więcej wnoszące do tematu dyskusji. Nie było potrzeby abyś odpowiadał Killabienowi jednym słowem (chyba że przez PW). Srsly.

 

Już tak z rozpędu ostrzegam że na ten post też nie musisz odpowiadać. Alleluja i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Przecież to FF XII wprowadził ten nowy free-roam ATB z którym szalejemy w White Knight O_O.

S-E pewnie po prostu dostało znaki od fanów że nie każdemu się to podobało (pewnie za mało FF'a czuli, Japońce to są wypieszczeni <_<).

 

nie chodzi mi o to ale o unikanie ciosów przez przeciwników (mase miss i parry) a 2-3 trafienia kończą srawe

Odnośnik do komentarza

W ostatnim numerze GamePro znalazł się wywiad z twórcami który częściowo przetłumaczyłem. Generalnie bez podniety. Potwierdzono np. że to co pokazano w demie to nie początek gry. Mnie właśnie zdziwiło tam że Sazh i Lightning sprawiają wrażenie jakby się znali od pewnego czasu, więc jest to jakaś odpowiedź na moje wątpliwości. Wygląda też na to, że na początku FFXIII Lightning nie będzie w konflikcie z PSICOM. Ciekawe więc jak daleko w grze znajdują się wydarzenia przedstawione w demie.

Odnośnik do komentarza
GP: Czy w pełnej wersji nadal będziemy kontrolować tylko jedną postać podczas walk?

SE: To w co graliście jest naprawdę okrojoną wersją tego co nadejdzie. Generalnie pozostali będą kontrolowani przez AI, lecz znajdzie się mnóstwo opcji dyktujących zachowanie w trakcie pojedynków.

 

NIEEEE,ja chce normalną kontrolę a,a nie jakieś gambity lub coś podobnego bo tym mi to pachnie......

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...